Siadaj, Platformo!

Platformo, Siądź pod mym – kapusty – liściem a odpoczni sobie! Nie dojdziesz już do władzy, przyrzekam ja tobie … Sądziłem, że jakieś granice jednak istnieją. Że nie jest możliwe tzw. zbiorowe szaleństwo. Sądziłem, że nawet jeżeli jakiś idiota podcina gałąź, na której siedzi on i jego pobratymcy, to jednak jego kompani potrafią się zreflektować. […]

via Siadaj, Platformo! — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Nie istotne jest kto na tym stracił, ważne kto zyskał . Pewne , że nikt w naszym kraju , nawet jak ośmieli się tak twierdzić jakiś nawiedzony idiota .
  Pewnie też nie Guy z Franzem co pilnują budy wisząc na łańcuchu. Zyskali ci co mają kasę i chcą potrzymać jeszcze trochę . Urabiając nam twarz oszołomów czują się bezpieczniej .

 2. piko pisze:

  @wrocku
  Myślę, że Platforma obecnie ma zwolenników jedynie wśród maksymalnie zmłotkowanych propagandowo, cyników i agentów. Nie wiem ile to % ale za mało żeby cokolwiek zadziałać na scenie politycznej.
  To ocena w perspektywie krajowej.

  Na płaszczyźnie międzynarodowej wygląda to inaczej. Zmasowana akcja mediów, eurokołchoźników, masonerii i żydostwa świadczy, że Polacy stanęli w poprzek ważnych interesów. Sytuacja będzie się ciekawie rozwijać. Widzę dużą rolę dla projektowanych europejskich sił zbrojnych. Ustawa 1066 też czeka aż ktoś z niej skorzysta.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi