Jeden jedyny raz 4 listopada 2012 roku a potem „SZLABAN”

Jeden jedyny RAZ Paweł L. Bloger Salonu @ 3ZET wypłynął na szerokie wody.

Później pojawił się szlaban. Gdyż już NIC WIĘCEJ „NIE MIAŁ DO POWIEDZENIA”

https://wpolityce.pl/polityka/143807-oni-wzieli-noz-do-reki-caly-we-krwi-i-krzycza-nie-jestesmy-winni-no-jak-to-nazwac-jak-szybko-rosjanie-sprzataja-wraki-samolotow-analiza-blogera

https://wpolityce.pl/

„Oni wzięli nóż do ręki, cały we krwi, i krzyczą: Nie jesteśmy winni! No, jak to nazwać?” Jak szybko Rosjanie sprzątają wraki samolotów. ANALIZA blogera

W Smoleńsku wrak uprzątano jak najszybciej, nawet po zmroku. Fot. TVP / 3Zet

Czy w Rosji po wszelkich incydentach lotniczych tak szybko i sprawnie następuje uprzątanie miejsc ze szczątkami samolotu? To pytanie zadał sobie bloger 3Zet. Prześledził kilkanaście katastrof z ostatnich lat, przedstawił mnóstwo zdjęć. Dowiódł, że powszechną praktyką jest pozostawianie szczątków maszyn na długie dni, tygodnie, miesiące. Inaczej, niż miało to miejsce w Smoleńsku.

Cały wpis dostępny jest tutaj.

Zachęcamy do jego przeczytania i przytaczamy wniosek, jaki 3Zet wyciągnął z porównania zachowania służb rosyjskich w tych wszystkich przypadkach. Jest nim cytat z Wiktora Suworowa:

Najprostsza myśl jest następująca: załóżmy, że Pani nie wierzy mi, a ja Pani i oto w moim domu wydarzyła się jakaś zbrodnia. Zabito człowieka. Pani człowieka zabito w moim domu. Co powinienem zrobić? Powinienem powiedzieć, że niczego tu nie dotykałem. Zawołajcie tu kogoś, ja nic nie zrobiłem. A teraz niech Pani wyobrazi sobie, że w moim domu zabito człowieka, a ja biorę do ręki nóż cały we krwi i krzyczę: Nie jestem winny, nic nie zrobiłem! Rozbił się samolot, leżą sobie czarne skrzynki. Jeśli jestem niewinny, nie powinienem ich ruszać, powinienem powiedzieć: Japończycy, Chińczycy, chodźcie tutaj, weźcie i powiedzcie, co tu się wydarzyło. Ja nie wierzę Polakom, Polacy nie wierzą mi. Dlatego Finowie, Szwajcarzy, przyjdźcie, zbadajcie i powiedzcie, kto tu jest winny. Prawda? Natomiast, jak tylko oni wzięli czarne skrzynki w swoje ręce, natychmiast się przyznali: „Jesteśmy zbrodniarzami” – lub idiotami. Przecież to trzeba być idiotą, jeśli się bierze nóż do ręki. Przecież nie wolno go podnosić! A oni wzięli nóż do ręki, cały we krwi, i krzyczą: Nie jesteśmy winni! No, jak to nazwać? Zrozumiałe, prawda?

 

znp

Zdjęcie None

autor: Znalezione w sieci

You may also like...

13 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @
  Kiedy to jest nieoczekiwane zaskoczenie ? Jak w tym samym czasie , równocześnie odwołuje się prezesów dwóch central telefonii komórkowej .

 2. anonim pisze:

  Jeden jedyny raz 4 listopada 2012 roku a potem „SZLABAN”

  Autorem „jest niejaki NN, a wlasciwie „znp”.
  Czy spotkalo go to samo, co tych, co w telewizji TRWAM (chyba to bylo w 2011 roku; zniklo z sieci) odwazyli sie mowic o 2m?

  ps.: wczesniej „pomylili sie” pod koniec czerwca 2012 („czarnego czerwca”).
  Cos sobie przypominam, ze to cyngiel z czerwonej Superstacji latal z mikrofonem za AM
  i pytal o jednego bloggera.
  Ale i oni szybko wrocili do szeregu.

 3. janekp1 pisze:

  Później jeszcze magik Macierewicz pokazywał jego opracowanie pt. Rekonstrukcja skrzydła cz. I . Podobno bez zgody 3zet. Mam nadzieję że opracowanie Rekonstrukcja skrzydła cz. II jest w dobrych rękach i kiedyś będzie opublikowane.

 4. cisza1 pisze:

  @anonim miał na myśli Jaskólską i Jakuckiego….
  Zniknęli ale przyczyny mogły być różne.

 5. Kormoran321 pisze:

  @cisza
  Z piszących (notki) systematycznie na temat z sensem pozostał chyba tylko XL4.PL: http://niepoprawni.pl/blogi/romek-m
  W tym jednak przypadku brakuje u niego krytycznego komentatora poziomu FYM-a, który ogarniał temat w najdrobniejszych szczegółach.

 6. janekp1 pisze:

  @Kormoran
  Na Niepoprawnych piszę jeszcze jakiś bloger o pseudonimie zaczynającym się na literę C nie pamiętam całego nicka. Musi być obeznany z tematem bo też pisze
  z sensem i zna się z xl4.pl . Pozdr

 7. cisza1 pisze:

  @janekp1
  To bloger @ civilebellum.

  Może sam zechce tutaj….nie czuję się upoważniona :))

 8. janekp1 pisze:

  Dzięki Ci Ciszo za przypomnienie , to dość trudny do zapamiętania nick. Może zechce ……tutaj.
  Serdecznie pozdrawiam.

 9. nagor pisze:

  @cisza1
  @janekp1
  Witajcie,
  Na moje oko to bywał tu , i bywa jako osoba/bloger , a wymieniane nicki stosuje zamiennie , bo trudno uwierzyć by czterech pisało identycznym językiem.

 10. AnnaM pisze:

  Ciszo (14,22) J+J znikneli tylko „z wizji”:)) Na panią Julię trafiałam po 2102 na jej wlasnej stronie (juz linka nie pamietam), a pan Jakucki stale pisywal felietony na stronie stefczyk.info – patrze, ze teraz to sie nazywa u nich „blogi” ale jeszcze ze dwa-trzy miesiace temu to były felirtony anonsowane na stronie głownej. Teraz tu: http://www.stefczyk.info/blogi

 11. AnnaM pisze:

  p.s. O, i nawet pani Julia teraz tam jest. dopiero si,e wpatrzyłam porzadnie.

 12. cisza1 pisze:

  @AnnaM
  Dziękuję, zajrzę tam.

  Dodam, że teraz, po upływie czasu i gdy wiele umyka mi z pamięci o 10.04.10 bardzo często korzystam z Zestawień.Nie raz sprawdzam tam szczegóły.
  Jestem Tobie bardzo wdzięczna:)

 13. AnnaM pisze:

  Ciszo, za dobre słowo zawsze podziękuję:)) jednak wdzieczność to do do Free. Ciekawe ilu lat jeszcze trzeba, żeby sie te wszystkie piekielne „narracje” znalazły w koszu na smieci.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi