Sierściuch

You may also like...

8 komentarzy

 1. Tadeusz_K napisał(a):

  Piękny psiak.
  Ale musicie bardzo uważać, może być piekielnie niebezpieczny tym bardziej, że przeczołgał pana i zepchnął do niższej hierahii…
  Gdy dostanie jedzenie do miski nie zbliżać do niej ręki, aby cokolwiek dodać, poprawić!

 2. E.B napisał(a):

  Ten pies najwyraźniej zapamiętał mężczyznę jako swojego ciemiężyciela. I nic tej pamięci nie zatrze, Stąd przywiązanie i wdzięczność dla kobiety, z którą nie miał takich doświadczeń.

  Odnosząc to do ludzi, zapewne podobne ślady zostawiają doświadczenia z naszego dzieciństwa, dobre i złe. I determinują nasze późniejsze zachowania.

  A pies rzeczywiście – arystokrata.

 3. Tadeusz_K napisał(a):

  @ebns24

  Super niebezpieczny arystokrata.

  /

 4. cisza1 napisał(a):

  Ten pies to wielka siła….
  Moja rada; znam się na psach: może się zdarzyć, gdy będziesz „gwałtownie” okazywał czułości Pani Kadmonowej, że on zaatakuje sądząc, że broni Pani.

 5. Tadeusz_K napisał(a):

  @Cisza1
  #Ten pies to wielka siła….#
  A szczęki kłapią 100Hz/sek. 🙂

 6. Adam Kadmon napisał(a):

  @ Cisza , ebns24 , Tadeusz_K

  Drodzy, w domu od prawie lat 20-tu były zawsze rottweilery. Taki wykalkulowany wybór. Nawet w tej chwili oprócz DOLARA, jest stara , leciwa sunia-rottka. Dożywając w spokoju swoich dni. Te psy tolerują się, jakoś znosząc wzajemną bliskość. Sunia w hierarchii ważności jest o oczko wyżej od Dolara. To pewnie niebawem zmieni się – siłą natury rzeczy. A dom jest duży, rozległy z częścią bardziej recepcyjną, oddzieloną od prywatnej. W prywatnej Dolara nie ma. Jest sunia, nad którą czuwamy. Dom otacza spory ogród o powierzchni 0,8 ha. Mieszkamy przecież na środkowopomorskiej wsi. Wspomniany tu bloger , to Jaśko Herman, nadal znany choćby z Salonu i Wirtualnych Mediów. Dobry kumpel, chociaż po szkodzie od „Sierściucha”…

  Pozdrawiam WAS pięknie.

 7. Tadeusz_K napisał(a):

  @Adam Kadmon
  #od prawie lat 20-tu były zawsze rottweilery.#
  Skoro tak, to spokojnie. 🙂

 8. Adam Kadmon napisał(a):

  @ Tadeusz_K : Pięknie dziękuję.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi