Tylko nie ściemniać, chyba że mus – geopolityka

Zbliża się WIELKI MARSZ – MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE

http://naszsalon24.org/2017/10/19/marsz-niepodleglosci-2017-rekordowy-hejt-cisza/

https://httpciszawordpress.wordpress.com/2017/10/19/marsz-niepodleglosci-2017/

Po wspaniałym, angażującym przeszło milion Polaków dziele modlitwy „Różaniec do Granic” w lewackich mediach rozległy się okrzyki oburzenia, komentarze pełne nienawiści i pogardy ale ku zdumieniu europejskich elit Włosi postanowili  nas naśladować i zorganizować podobną modlitwę. Oni już się budzą… Bogu dzięki, bo to właśnie On budzi śpiące, odurzone lewacką propagandą narody. Przypomina im o Sobie!

PRZED BOGIEM TYLKO W PRAWDZIE

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4688-tylko-u-nas-dziennikarz-sledczy-leszek-misiak-mowi-panuje-smolenska-zmowa-milczenia

ZABAWA W CIUCIUBABKĘ ???

Blind man’s buff – ciuciubabka po angielsku

zIMNO, ZIMNO, ZIMNO

GORĄCO, GORĄCO, GORĄCO

PO 15 MINUTACH OD UPADKU SAMALIOTA

czwartek, 30 marzec 2017 17:58

fot: YT

TYLKO U NAS! Dziennikarz śledczy Leszek Misiak mówi: Panuje smoleńska zmowa milczenia

Napisane przez fit

Z Leszkiem Misiakiem – ekspertem w sprawie katastrofy smoleńskiej i współautorem książki Musieli zginąć rozmawia dr Leszek Pietrzak – były analityk BBN.

– Powołując podkomisję do zbadania od nowa przyczyn katastrofy smoleńskiej na początku 2016 r. Antoni Macierewicz powiedział: Mija sześć lat od momentu, który nazwano największą tragedią po drugiej wojnie światowej. Była to największa tragedia lotnicza w dziejach lotnictwa światowego. Dziś okazuje się, że wokół tej największej tragedii było krótkie ożywienie i znowu zapanowała cisza. Czy to nie dziwne?

– To nie jest cisza, to zmowa milczenia. Pomijam pojawiające się deklaracje, że NATO powinno pomóc, że będziemy walczyli o zwrot wraku itd. Nikt nie pyta obecnej władzy, dlaczego nie prowadzi transparentnego śledztwa. Nikt nie pyta Antoniego Macierewicza, dlaczego podległe mu służby, zwłaszcza Służba Kontrwywiadu Wojskowego, od półtora roku ukrywają kluczowe dowody w sprawie katastrofy, m.in. zapis monitoringu lotu Tu-154M 101, zapisy depesz systemu ACARS, czyli tzw. wirtualnej czarnej skrzynki, zapisy radarowe lotów z 10 kwietnia 2010 r. Nikt nie upomina się o bieżące informacje o przebiegu i stanie śledztwa z prokuratury, która także posiada zapisy radarowe, wiedzę o ACARS, zdjęcia satelitarne, otrzymane z USA. Nikt nie żąda odpowiedzi, dlaczego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2 lutego 2010 r. a więc przed katastrofą, uzyskała dostęp do kontroli radarowej lotów z Okęcia i lotów nad całą Polską, choć nie ma w zakresie swoich ustawowych obowiązków monitorowania przestrzeni powietrznej. Zapanowała jakaś dziwna zmowa milczenia. Milczą również „niepokorni” dziennikarze, którzy przed dojściem do władzy PiS-u zarzucali administracji Tuska ukrywanie informacji na ten temat, a nawet kolaborację z Rosją.

– Może zastój w śledztwie, także dziennikarskim, jest spowodowany tym, że temat katastrofy nie jest już gorącym tematem debat politycznych.

– Jeśli interes polityczny przesądza, czy wyjaśnia się przyczyny takiej tragedii, czy nie, wystawia to straszne świadectwo politykom, nie mówiąc o dziennikarzach.

– W kwietniu i grudniu ub.r. wskazaliśmy na łamach „Warszawskiej Gazety”, co naszym zdaniem powinna zrobić prokuratura, czego dotąd nie zrobiła, co ukrywa SKW i jakie informacje powinien upublicznić Antoni Macierewicz oraz prowadząca to śledztwo prokuratura. Nikt nie zakwestionował tych bardzo poważnych zarzutów i pytań i nikt się do nich nie odniósł. Wciąż słyszymy, że katastrofa powinna być wyjaśniona. Jednak gdy zadajemy konkretne pytania w tej sprawie, napotykamy na prawdziwy mur milczenia. Jak to można wytłumaczyć?

– Dla tysięcy Polaków, którzy zapalali po katastrofie znicze pod Pałacem Prezydenckim, jak również dla tych, którzy śledzili te wydarzenia, a teraz obserwują kolejne smoleńskie miesięcznice oraz organizowane w całej Polsce rocznicowe marsze pamięci, jest to całkowicie niezrozumiałe, a nawet wręcz szokujące. Nie tak bowiem wyobrażali sobie „dobrą zmianę”. Byli przekonani, że po dojściu PiS-u do władzy poznamy całą prawdę na temat katastrofy w Smoleńsku, gdyż tak obiecywano. A jednak po prawie półtora roku rządów PiS-u prawdy tej nie znamy.

(…)

Cały wywiad przeczytacie na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta!

Po latach odkryto PRAWDĘ O ŚMIERCI PUSZKINA

https://www.youtube.com/watch?v=ev4ZRJJOS5k

 

ВCКРЫТИЕ СКЛЕПА Пушкина А.С. Шокирующие Открытия! / the TOMB as Pushkin Shocking Discovery!

Alexander Pushkin
Russian poet
Image result for pUSZKIN
Alexander Sergeyevich Pushkin was a Russian poet, playwright, and novelist of the Romantic era who is considered by many to be the greatest Russian poet and the founder of modern Russian literature. Pushkin was born into Russian nobility in Moscow. Wikipedia
BornJune 6, 1799, Moscow, Russia
DiedFebruary 10, 1837, Saint Petersburg, Russia

You may also like...

4 komentarze

 1. nagor pisze:

  Smoleńsk -W. Gadowski w jednej pogawędce wspomniał otwartym tekstem o roli służb . Kiedy takie kapanie ma jakieś racjonalne przesłanki , to kraj wylotu Tutki i miejsce katastrofy dzieli przepaść kompetencyjna i bez strony trzeciej dającej równowagę w gwarancjach i wadze słów , porozumienia by nie było . Logicznie ten trzeci to znacząca strona w ugrupowaniu NATO .
  Więc ściemnianie mnie nie zaskakuje .

 2. scipio2017 pisze:

  Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili- E. Burke.

  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem-10-kwietnia-prawda-i-fikcja-cz1

  Co się stało, a co się nie stało 10 Kwietnia 2010? Okęcie? Lotnisko Sewerny w Smoleńsku? Jak wyglądała dezinformacja i co miała na celu? Czy mieliśmy do czynienia z nową wersją Operacji Northwoods? Czy po 22 miesiącach zbliżyliśmy się do prawdy? O największej tragedii w naszej powojennej historii rozmawia Joanna Mieszko-Wiórkiewicz z analitykiem i blogerem ZeZorro. Cz.1, cdn.

 3. scipio2017 pisze:

  http://www.radiownet.pl/republikanie/joanna-mieszko-wiorkiewicz#/publikacje/mielenie-zezorrem10-kwietnia-prawda-i-fikcja-cui-bono-cz2

  Co się stało, a co się nie stało 10 Kwietnia 2010? Kto za tym stoi? Putin? Tak, ale czy tylko? Cui bono? Czy po 22 miesiącach zbliżyliśmy się do prawdy? O największej tragedii w naszej powojennej historii rozmawia Joanna Mieszko-Wiórkiewicz z analitykiem i blogerem ZeZorro. Cz.2, cdn.… http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem10-kwietnia-prawda-i-fikcja-ofiary-cz32

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi