15 thoughts on “Znowu atak na Krupińskiego…

 1. Brawo dla prezesa Krupińskiego. Następne pieniądze, które trafiały do niektórych, gigantyczne pieniądze.
  Jesteśmy bardzo bogatym krajem, jeśli udźwignęliśmy takie krocie bogacących się naszym kosztem.
  To jest walka na śmierć i życie.

 2. @ebns24
  To nie kraj jest bogaty , tylko ludzie w nim pracujący są okradani instytucjonalnie . Dlatego są biedni w swoich zarobkach bo pracują na innych . Zawsze było mało państwu i wszystkim centralom , bo to co mieli wsiąkało jak w piasek dla swoich .

 3. Nie jesteśmy (jeszcze) bardzo bogaci, ale bogaci już z pewnością – w koncu ten awans do krajow rozwiniętych cos faktycznie oznacza – i mamy wiele atutów, wiec jeśli dobrze to rozegramy bedzie dobrze

 4. Nie zmógł Polski Krzyżak.
  Nie zmógł Szwed.
  Nie zmógł Prusak Rusek i Austriak.
  Ale o mało co nie zmogła platforma z przydupasem pselem-brakło jeszcze jednej kadencji tych zbójcerzy..

 5. @ebns24
  Witaj , pszczelarz też najpierw okopci pszczółki aby nie żądliły nim im miód podbierze .Nasz pszczelarz dobrze kopcił bo jeszcze ogłupione latają po ulicach miast pilnować miodu . Chyba ,że te co latają to trutnie na obcym miodzie chowane i same nie mają pojęcia skąd się ten miodek bierze jak obcy go nie da.

 6. @Nagor

  Witaj

  Coraz więcej afer złodziejskich wychodzi na jaw. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak bardzo byliśmy okradani. Państwo Tuska, a i inne rządy dawały przyzwolenie.

  Za komuny tak nie kradli. To co się ukazuje naszym oczom po 1989 roku jest trudne do uwierzenia. Każdy ciągnął w swoją stronę, polski, zagraniczny złodziej. I wszystko w świetle jakiegoś prawa, albo na pograniczu.
  Nic dziwnego, że teraz tak skowyczą. Ale to im nic nie pomoże. Nikt nie ma ochoty być okradany i PiSowi będzie rosło. Właśnie dlatego.

 7. @ebns24
  Widzisz na Malcie jak pionek się wychyli z Panamą to można sobie dać radę .Bum i pozamiatane.To nie maltańskie twarze były tylko tego powodem . Unijne tam też siedzą i po co komu ta wiedza? Tak stawiasz sprawę , że pszczelarz to państwo tuska . Mylisz się , oni tylko hubkę na dym nosili za pszczelarzem , ale zawsze miodu liznąć można jak się już zadymi skutecznie .
  Popatrz na dzisiejszy dymek turecki PAD został okopcony przez PBS w inicjatywie spraw zagranicznych.Mamy dwa odrębne osrodki polityki zagranicznej .Bardzo zła informacja dla nas i pole działania dla unii pomiędzy ośrodkami , dobrze nie wróży. SDZ poległ na tym polu.

 8. Nagor

  Też się zastanawiam, po co ten Erdogan w Polsce. Ale to nie jest tak, że Pałac sobie a rząd sobie. To musiało być uzgodnione. Musiało być też uzgodnione wyżej, tzn. z Amerykanami. Nie wyobrażam sobie, żeby nie było. To jest taka gra. Amerykanie też muszą mieć jakieś wejście do Turcji i może właśnie robią to przez Polskę.

 9. @ebns24
  Jak twarzami wzajemnych relacji jest Szczerski Lapiński kontra Sasin Kowalczyk , to okapcają nas dokumentnie w sprawach podstawowych dla Państwa .Mnie się to nie podoba , a wybór osób medilnych w tych tematach to prowokacja wzajemna .Czyli o wojnę chodzi a nie pokój .

 10. @ebns24 22:40
  Rozważ co Sama napisałaś . Nie o wizytę chodzi bo była umówiona , sądzę z inicjatywy PAD .Jeżeli jeszcze zakładasz inny interes w takim spotkaniu to tym bardziej są fochy w dwóch obozach . I o te fochy mi chodzi . Już doszło tak daleko ,że to objaw demonstracji kiedy wczoraj było uzgodniane spotkanie z PBS a dzisiaj pucha . Podcinamy gałąź sami sobie.Smieszność co wygląda tragicznie.

 11. Nagor

  Sama nie wiem co o tym myśleć. Ale to są zbyt poważne sprawy, żeby urządzać fochy.
  Nie sądzę, żeby tu nie było porozumienia. Bardzo źle by to świadczyło o naszej klasie politycznej. Ja ją jednak wyżej oceniam.

 12. @ebns24
  Obyś to Ty miała rację .Ja odbieram to inaczej , SDZ wizytuje okręgi , zjednoczone partie , kluby gazety ……co mógłby jeszcze ?Nie ma nic poza ulicą .
  Temat to rozmowa o jedności wewnetrznej z domniemaniem tej zewnętrznej z PAD . To objazd hufców i sprawdzenie nastrojów bo on wie że porozumienia nie będzie w osiągnięciu kompromisu . Zdałoby się utrzymać tę przewagę co jest licha aby jechać dalej nawet na drodze znacznych ustepstw bez rozwalenia całości . Formalnie weta prezydenta nie pokona ale też z jednością obozu może być źle .
  Piątkowa rozmowa to potwierdzi czy obecne projekty i nastepne mają szansę aby coś zmieniać w polsce .Grozi pat od PAD, a to jego kandydat i tego się zaprzeczyć nie da. Ja widzę to czarno , albo szaro bardzo .

 13. @ebms24

  Pani Ewo!

  Pisze Pani:
  „Też się zastanawiam, po co ten Erdogan w Polsce. Ale to nie jest tak, że Pałac sobie a rząd sobie. To musiało być uzgodnione. Musiało być też uzgodnione wyżej, tzn. z Amerykanami. Nie wyobrażam sobie, żeby nie było. To jest taka gra. Amerykanie też muszą mieć jakieś wejście do Turcji i może właśnie robią to przez Polskę.”

  Odpowiadam.

  Raczej nie zostało w Polsce uzgodnione. Świadczy o tym bardzo dobitnie, pospieszne unikniecie spotkania z Erdoganem premier Beaty Szydło.
  Powyższe jest domniemaniem.

  To co napisze jednak teraz, domniemaniem nie jest.

  Nie zostało w żaden sposób uzgodnione z USA – co jest kolosalnych rozmiarów prezydenta
  Andrzeja Dudy błędem.

  Pozdrawiam

  Postcriptum: Obawiam się, że skutki tego błędu rozmiarem dorównają jego wielkości.

 14. Witam Fatamorganie

  Jeszcze nie śpię i zajrzałam tu.
  Jeżeli jest tak, jak Pan pisze, a wiem, że nie pisze Pan tego gołosłownie, to bardzo źle.
  Sama wizyta Erdogana może być dla nas korzystna z różnych względów, ale szkoda, że tu nie działamy razem.
  Chyba Andrzej Duda nie rozumie do końca sytuacji. Chce być bardzo samodzielny, wewnętrznie i zewnętrznie. Ale tak się nie gra. Co go do tego pcha?

  Pozdrawiam Pana, cieszę się, że się Pan odezwał. Czytałam Pana notkę na S24.

Dodaj komentarz