You may also like...

15 komentarzy

 1. E.B napisał(a):

  Brawo dla prezesa Krupińskiego. Następne pieniądze, które trafiały do niektórych, gigantyczne pieniądze.
  Jesteśmy bardzo bogatym krajem, jeśli udźwignęliśmy takie krocie bogacących się naszym kosztem.
  To jest walka na śmierć i życie.

 2. nagor napisał(a):

  @ebns24
  To nie kraj jest bogaty , tylko ludzie w nim pracujący są okradani instytucjonalnie . Dlatego są biedni w swoich zarobkach bo pracują na innych . Zawsze było mało państwu i wszystkim centralom , bo to co mieli wsiąkało jak w piasek dla swoich .

 3. boson napisał(a):

  Nie jesteśmy (jeszcze) bardzo bogaci, ale bogaci już z pewnością – w koncu ten awans do krajow rozwiniętych cos faktycznie oznacza – i mamy wiele atutów, wiec jeśli dobrze to rozegramy bedzie dobrze

 4. Tadeusz_K napisał(a):

  Nie zmógł Polski Krzyżak.
  Nie zmógł Szwed.
  Nie zmógł Prusak Rusek i Austriak.
  Ale o mało co nie zmogła platforma z przydupasem pselem-brakło jeszcze jednej kadencji tych zbójcerzy..

 5. nagor napisał(a):

  @ebns24
  Witaj , pszczelarz też najpierw okopci pszczółki aby nie żądliły nim im miód podbierze .Nasz pszczelarz dobrze kopcił bo jeszcze ogłupione latają po ulicach miast pilnować miodu . Chyba ,że te co latają to trutnie na obcym miodzie chowane i same nie mają pojęcia skąd się ten miodek bierze jak obcy go nie da.

 6. E.B napisał(a):

  @Nagor

  Witaj

  Coraz więcej afer złodziejskich wychodzi na jaw. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak bardzo byliśmy okradani. Państwo Tuska, a i inne rządy dawały przyzwolenie.

  Za komuny tak nie kradli. To co się ukazuje naszym oczom po 1989 roku jest trudne do uwierzenia. Każdy ciągnął w swoją stronę, polski, zagraniczny złodziej. I wszystko w świetle jakiegoś prawa, albo na pograniczu.
  Nic dziwnego, że teraz tak skowyczą. Ale to im nic nie pomoże. Nikt nie ma ochoty być okradany i PiSowi będzie rosło. Właśnie dlatego.

 7. nagor napisał(a):

  @ebns24
  Widzisz na Malcie jak pionek się wychyli z Panamą to można sobie dać radę .Bum i pozamiatane.To nie maltańskie twarze były tylko tego powodem . Unijne tam też siedzą i po co komu ta wiedza? Tak stawiasz sprawę , że pszczelarz to państwo tuska . Mylisz się , oni tylko hubkę na dym nosili za pszczelarzem , ale zawsze miodu liznąć można jak się już zadymi skutecznie .
  Popatrz na dzisiejszy dymek turecki PAD został okopcony przez PBS w inicjatywie spraw zagranicznych.Mamy dwa odrębne osrodki polityki zagranicznej .Bardzo zła informacja dla nas i pole działania dla unii pomiędzy ośrodkami , dobrze nie wróży. SDZ poległ na tym polu.

 8. E.B napisał(a):

  Nagor

  Też się zastanawiam, po co ten Erdogan w Polsce. Ale to nie jest tak, że Pałac sobie a rząd sobie. To musiało być uzgodnione. Musiało być też uzgodnione wyżej, tzn. z Amerykanami. Nie wyobrażam sobie, żeby nie było. To jest taka gra. Amerykanie też muszą mieć jakieś wejście do Turcji i może właśnie robią to przez Polskę.

 9. nagor napisał(a):

  @ebns24
  Jak twarzami wzajemnych relacji jest Szczerski Lapiński kontra Sasin Kowalczyk , to okapcają nas dokumentnie w sprawach podstawowych dla Państwa .Mnie się to nie podoba , a wybór osób medilnych w tych tematach to prowokacja wzajemna .Czyli o wojnę chodzi a nie pokój .

 10. nagor napisał(a):

  @ebns24 22:40
  Rozważ co Sama napisałaś . Nie o wizytę chodzi bo była umówiona , sądzę z inicjatywy PAD .Jeżeli jeszcze zakładasz inny interes w takim spotkaniu to tym bardziej są fochy w dwóch obozach . I o te fochy mi chodzi . Już doszło tak daleko ,że to objaw demonstracji kiedy wczoraj było uzgodniane spotkanie z PBS a dzisiaj pucha . Podcinamy gałąź sami sobie.Smieszność co wygląda tragicznie.

 11. E.B napisał(a):

  Nagor

  Sama nie wiem co o tym myśleć. Ale to są zbyt poważne sprawy, żeby urządzać fochy.
  Nie sądzę, żeby tu nie było porozumienia. Bardzo źle by to świadczyło o naszej klasie politycznej. Ja ją jednak wyżej oceniam.

 12. nagor napisał(a):

  @ebns24
  Obyś to Ty miała rację .Ja odbieram to inaczej , SDZ wizytuje okręgi , zjednoczone partie , kluby gazety ……co mógłby jeszcze ?Nie ma nic poza ulicą .
  Temat to rozmowa o jedności wewnetrznej z domniemaniem tej zewnętrznej z PAD . To objazd hufców i sprawdzenie nastrojów bo on wie że porozumienia nie będzie w osiągnięciu kompromisu . Zdałoby się utrzymać tę przewagę co jest licha aby jechać dalej nawet na drodze znacznych ustepstw bez rozwalenia całości . Formalnie weta prezydenta nie pokona ale też z jednością obozu może być źle .
  Piątkowa rozmowa to potwierdzi czy obecne projekty i nastepne mają szansę aby coś zmieniać w polsce .Grozi pat od PAD, a to jego kandydat i tego się zaprzeczyć nie da. Ja widzę to czarno , albo szaro bardzo .

 13. fatamorgan napisał(a):

  @ebms24

  Pani Ewo!

  Pisze Pani:
  „Też się zastanawiam, po co ten Erdogan w Polsce. Ale to nie jest tak, że Pałac sobie a rząd sobie. To musiało być uzgodnione. Musiało być też uzgodnione wyżej, tzn. z Amerykanami. Nie wyobrażam sobie, żeby nie było. To jest taka gra. Amerykanie też muszą mieć jakieś wejście do Turcji i może właśnie robią to przez Polskę.”

  Odpowiadam.

  Raczej nie zostało w Polsce uzgodnione. Świadczy o tym bardzo dobitnie, pospieszne unikniecie spotkania z Erdoganem premier Beaty Szydło.
  Powyższe jest domniemaniem.

  To co napisze jednak teraz, domniemaniem nie jest.

  Nie zostało w żaden sposób uzgodnione z USA – co jest kolosalnych rozmiarów prezydenta
  Andrzeja Dudy błędem.

  Pozdrawiam

  Postcriptum: Obawiam się, że skutki tego błędu rozmiarem dorównają jego wielkości.

 14. E.B napisał(a):

  Witam Fatamorganie

  Jeszcze nie śpię i zajrzałam tu.
  Jeżeli jest tak, jak Pan pisze, a wiem, że nie pisze Pan tego gołosłownie, to bardzo źle.
  Sama wizyta Erdogana może być dla nas korzystna z różnych względów, ale szkoda, że tu nie działamy razem.
  Chyba Andrzej Duda nie rozumie do końca sytuacji. Chce być bardzo samodzielny, wewnętrznie i zewnętrznie. Ale tak się nie gra. Co go do tego pcha?

  Pozdrawiam Pana, cieszę się, że się Pan odezwał. Czytałam Pana notkę na S24.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi