Przejdź do paska narzędzi

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @ProvoCatio
  Witaj
  Temu coyote mądrzej z oczu patrzy niż nie jednemu schetino . Widocznie też w opozycji ,na jedno ucho .
  Jak to pieskie dylematy udzielają się ludziom .

 2. ProvoCatio pisze:

  @ nagor

  mądry pies Nagorze 🙂 Cześć i czołe w deszczowy poranek w NYC. Jesień juz 🙂

 3. Robin pisze:

  A teraz zagadka dla bystrego Pr…
  Czyje to słowa, jak sądzisz?:

  „Czy nie uważacie, że należy łączyć swoje siły po prawej stronie i nie dawać satysfakcji innym? Wykorzystać projekt PT i rozbudować? Drugi raz taka szansa może się nie pojawić. S24 to głównie ściek trolli i głupców.”

  Czy to nie przykre, że Twoi ideowi socjusze nie poświęcają przysłowiowej sekundy na zastanowienie nim rzucą obrazoburczą złośliwość, która rykoszetem wali nie tylko w Ciebie, bo przecież większość tutejszych „prawowiernych” w owym ścieku już publikuje i komentuje bez zbytniego obrzydzenia?
  Trzeba przyznać, że Wasza konsekwencja nieraz i nie dwa musi toczyć boje sama ze sobą, ale w gruncie rzeczy – cóż macie począć?
  Pryncypia nakazują Wam wylewanie pomyj na ów ściek, ale blogerska praktyka każe Wam pisać właśnie tam, bo tutaj (pomimo błazeńskich dość zapewnień, że PT rośnie w siłę i bez Erka stał się „poważny”) trawa zaczyna zarastać ścieżki i zakrywać Wasze bezcenne wynurzenia o wszystkim i wszystkich.
  Weź wytłumacz opornym, by także już wrócili do ścieku i nie męczyli się w niezręcznym rozkroku.
  Ciekawe, że Erek nie chce tu wracać … 🙂
  Żeście go tak za te kruffki zjechali, że aż mu poszło w dzwoneczki na czapeczce.
  No i podcięliście gałąź …. to takie typowe. Z braku wrogów musieliście sami się wziąć za czupryny.
  Oto skutki…. Cisza kosmiczna jak w „Grawitacji”, choć niektórzy uważają, że tu „Gwiezdne Wojny” 🙂

  See ya

 4. Robin pisze:

  Eeee ….
  Aha, wszystkim, którzy uważają, że podburzam, wsadzam kij w szprychy i chcę rozwalić to kipiące życiem miejsce – tak – macie niewątpliwą rację 🙂
  W Krainie Deszczowców to mały pikuś.

 5. E.B pisze:

  Robin

  Ty jesteś lepszy od ABW i CBŚ razem wziętych :)). Stanowczo powinni Cię wykorzystać :).

 6. ProvoCatio pisze:

  @ Robin

  oj Robcio, Robcio…Erek ma swoje poczucie humoru i lubi stir the shit up. nikt Erka nie wyrzucał, tylko poziom ironi jakiej uzywa Erek jest tak wysoki, że czasami jest niedostępny dla zwykłego zjadacza chleba. pewnie nic by sie nikomu nie stało gdyby czasami z wyżynych swojego intelektu pochylił się nad zwykłym blogerem i dobrodusznie, w prostych słowach, wytłumaczył o co mu chodziło.
  nikt na PT nikogo nie trzyma na siłe i nikt nikomu nie narzuca obowiązku pisania, a to, co kto i gdzie publikuje i komentuje jest sprawą indywidualnych wyborów i nikomu nic do tego.

  piesek i muzyczka się podoba? 🙂

 7. Robin pisze:

  P,
  nie bądź takim formalistą, Erek uważa, że to wina Nohooda, który go zjechał za „błazenadę”, czy jak tam to określił. A czy brak zrozumienia komu przeszkadzał, jak biliście tu frekwencyjne rekordy (i to dzięki niemu głównie)?
  Piesek jest ok, muza – ujdzie w tłoku.
  Słyszałeś?
  Jakiś koleś zachlał pałę (czy tam wciągnął kreskę) i wskoczył do wody z barierki w Battery. Nie wziął pod uwagę, że w pobliżu wszędzie wysoki, betonowy brzeg i musiał płynąć aż do przystani ferries do Staten Island. Najgorsze, że wytrzeźwiał, najlepsze – że umiał pływać.
  Życie to nieraz przygody Pinokia w Krainie Termitów 🙂

Dodaj komentarz: