O modzie, rozdmuchanych ego i skromnych kurhanach

Tak mnie naszło.. Popatrzcie na Amerykanów. Wobec nas, Polaków to młody naród i pewnie dlatego cholernie prężny, ale już dbający o własną historię. Byli kiedyś cholernie zakompleksieni na tym punkcie, a turyści ze Starej Europy często się śmiali z zabytkowych stuletnich wozów osadników i równie starych chat gdzieś na prerii. To było w czasach, gdy […]

via O modzie, rozdmuchanych ego i skromnych kurhanach — w bezkresach ponad czasem czasami tu

You may also like...

3 komentarze

 1. nagor pisze:

  @robertzjamajki
  Oj ,naszło Ciebie , oj naszło . Dłubać w Giewoncie , szatański pomysł , szczęściem nie wszyscy tu czytają bo zainfekowałeś ego bez antidotum .
  Dyskusja byłby ciekawa nad typami do wydziobania . Przy których każdy by z chęcią sobie podłubał ,no z wyjątkiem jednego . Giewont mamy jeden i niech taki zostanie jak jest .

 2. Oj tam, Jana lll Sobieskiego – za Victorie Wiedeńską i Jagiełłę za Grunwald, nad Kościuszką bym się zastanowił i nad Piłsudskim..

 3. nagor pisze:

  @robertzjamajki
  Och , Jan III , dla nas wielki bo altruista , za wolność waszą .Historia pokazuje , że może lepiej jakby się nie wychylał onegdaj , dzisiaj biorą tych samych za frico i dla nich Jan III podobny jest do Jana II , ani szablą ani słowem , rozumu im nie przybywa.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi