No i o czym tu pisać?

Trudny czas nastał dla blogerów. No może nie dla tych, co piszą o odżywianiu, o krajobrazach, historii, matematyce… W polityce posucha, nudy na pudy. Nie dzieje się nic, do czego można by się przyczepić jak rzep. Żadnych podniet, żadnych inspiracji. Klapa. To nie to co za rządów Platformy O. Każdy dzień przynosił nowinkę, każda wypowiedź […]

via No i o czym tu pisać? — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

5 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Jak nastał czas na rakije to faktycznie wymiotło tematy . Ale jest jeden co bez rakiji nie rozbierosz .Chodzi o finanse państwa i te przychody z nikąd . Przemysł i usługi nie dostały nowych zakładów na tyle aby wzrost był wzrostem tak znaczącym , a jest ogromny .
  Wypada założyć , że pozwolenie na żerowanie w dobrze społecznym się skończyło . Ktoś temu sprzyjał i się godził aby zadłużać się ponad potrzeby , a jeszcze z OFE urwali niezłą sumkę .To jest temat , a to tylko szczebel krajowy , został jeszcze samorządowy .
  To takie niewolnictwo i wciskanie kitu przez tyle lat .

 2. E.B pisze:

  @Stary Wrocek

  Dzięki za życzenia spokoju. Ja się nudą nie martwię, wręcz jestem jej spragniona. Po tylu latach…….nareszcie można się trochę ponudzić.
  Ale przecież tematów nie brakuje. Można pisać o przeszłości, która uczy na przyszłość. O zawiłościach świata tego, a także różnych przyjemnych sprawach.
  A poza tym, może to tylko oko cyklonu? I trzeba naładować akumulatory pozytywną energią?
  A więc trwaj chwilo………..

 3. Stary Wrocek pisze:

  @nagor

  Jeżeli PIS nie popełni drastycznych błędów, to gospodarka się odwdzięczy. Oporni zaczynają rozumieć, że „przeczekanie” nie jest opcją.
  Wszystko przed nami
  pozdrawiam

 4. Stary Wrocek pisze:

  @enbs24

  Ponudzić i … wypić w granicach rozsądku. 🙂
  Pomarzyć też się należy.

  Kłaniam się 🙂

 5. Tadeusz_K pisze:

  #…nudy na pudy.Nie dzieje się nic, do czego można by się przyczepić jak rzep. […]”
  ______________

  Totalny_Mamoń ma rejs. Może wezbrane górskie potoki pobudzą go znowu do działania? – przyroda po raz drugi daje mu asa do karety(KLIKNIJ).

  Chłoptasie z PO & psela śmiertelnie się nudzą.
  Nie tak dawno w lot realizowali brukselskie instrukcje (w przerwach kradli), a teraz bryndza jest, bezruch- opłacana nuudaa.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi