No i o czym tu pisać?

You may also like...

5 komentarzy

 1. nagor napisał(a):

  @Stary Wrocek
  Jak nastał czas na rakije to faktycznie wymiotło tematy . Ale jest jeden co bez rakiji nie rozbierosz .Chodzi o finanse państwa i te przychody z nikąd . Przemysł i usługi nie dostały nowych zakładów na tyle aby wzrost był wzrostem tak znaczącym , a jest ogromny .
  Wypada założyć , że pozwolenie na żerowanie w dobrze społecznym się skończyło . Ktoś temu sprzyjał i się godził aby zadłużać się ponad potrzeby , a jeszcze z OFE urwali niezłą sumkę .To jest temat , a to tylko szczebel krajowy , został jeszcze samorządowy .
  To takie niewolnictwo i wciskanie kitu przez tyle lat .

 2. E.B napisał(a):

  @Stary Wrocek

  Dzięki za życzenia spokoju. Ja się nudą nie martwię, wręcz jestem jej spragniona. Po tylu latach…….nareszcie można się trochę ponudzić.
  Ale przecież tematów nie brakuje. Można pisać o przeszłości, która uczy na przyszłość. O zawiłościach świata tego, a także różnych przyjemnych sprawach.
  A poza tym, może to tylko oko cyklonu? I trzeba naładować akumulatory pozytywną energią?
  A więc trwaj chwilo………..

 3. Stary Wrocek napisał(a):

  @nagor

  Jeżeli PIS nie popełni drastycznych błędów, to gospodarka się odwdzięczy. Oporni zaczynają rozumieć, że „przeczekanie” nie jest opcją.
  Wszystko przed nami
  pozdrawiam

 4. Stary Wrocek napisał(a):

  @enbs24

  Ponudzić i … wypić w granicach rozsądku. 🙂
  Pomarzyć też się należy.

  Kłaniam się 🙂

 5. Tadeusz_K napisał(a):

  #…nudy na pudy.Nie dzieje się nic, do czego można by się przyczepić jak rzep. […]”
  ______________

  Totalny_Mamoń ma rejs. Może wezbrane górskie potoki pobudzą go znowu do działania? – przyroda po raz drugi daje mu asa do karety(KLIKNIJ).

  Chłoptasie z PO & psela śmiertelnie się nudzą.
  Nie tak dawno w lot realizowali brukselskie instrukcje (w przerwach kradli), a teraz bryndza jest, bezruch- opłacana nuudaa.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi