Nie zamierzam się „ogarniać”

Kilka dni temu pojawiła się – na Salon24.pl – notka, w której Autor – wiedziony zapewne zacnymi intencjami – wzywa wyborców PIS do opamiętania i zachowania spójności opartej na prawdzie. Nie wiem, czy Autor miał na myśli również mnie i moje notki, ale nie mogę pozostawić tematu bez odpowiedzi. Tak się złożyło, że w międzyczasie […]

via Nie zamierzam się „ogarniać” — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

6 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Oj ! pięknie jest wszystko się „ogarnie” ,śnieg co spadnie zimą , wiosną się „rozgarnie”
  Witaj , mamy jeszcze czas.

 2. Włóczęga pisze:

  100/100!

 3. @meszek pisze:

  PiS się nie ogarnie. Ludzie z PiS nie są zdolni do nauki.

 4. piko pisze:

  Ręce i majtki opadają jak się widzi co PiS robi w sferze propagandy. Czy oni nie mają jakiś rozsądnych ludzi od mediów? Czy to jakiś kret (kretyn?) tę akcję plakatową wymyślił?

  Szczęście w nieszczęściu że totalniacy są już skompromitowani na amen. Mam nadzieję, że tak jest ale mogę się mylić. Głupota – wróć, demokracja – wszak na pstrym koni jeździ.

 5. Tadeusz_K pisze:

  @meszek
  Ludzie z PiS?
  Tak ogólnie mówisz?

  A tak ogólnie to ludek nie jest zdolny zrozumieć co czyta, a więc nie czyta.
  Spożywa prosto przeżutą i wydaloną papkę (bez żadnej przyprawy) wprost zza szybki polsatu, tvn i innych niemieckich tabloidów, i tylko to co jest napisane boldem.
  Taki klimat.
  Stąd też może poprzez pytania uda się uruchomić parę komórek mózgowych?

 6. nagor pisze:

  @piko
  Witaj , tak , nawet te majtki opadają na głowe ze wstydu .
  Ośrodki propagandy wypadało by ,że są dwa ,klubowo-nowogrodzki i rządowy .Obydwa na tym samym poziomie horyzontalnym .Czyli nie od ludzi mediów to zależy, a od aktualnych wartości do zakomunikowania . Mogę zrozumieć nowogrodzką tam wszyscy chodzą gęsiego .
  Natomiast w rządzie nic nie tłumaczy medialnej pustki , bo wygląda jakby szukano dnia wczorajszego bo umknęło gdzieś to , co dzisiaj robimy dla przyszłości. A to już winna ministra ministrów Kowalczyka mającego wgląd w prace resortów .Tego bym odznaczył jednym i drugim określeniem i odwiesił na wieszak jak te majtki z głowy ..

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi