You may also like...

7 komentarzy

 1. cisza1 pisze:

  @provo
  electric birds

 2. ProvoCatio pisze:

  @ cisza1

  O! Super zdjęcie 🙂

 3. Sao Paulo pisze:

  Witam Ciebie Ciszo ciepło.U mnie na wsi tak właśnie fajnie siadywały sobie jaskółki i tak sobie myślałam, że wyglądają jak nutki:))

  Albatros ma się dobrze i nawet sobie żartujemy z Izą że jak nowy:)) Trochę go wymęczyli…,3 razy, w sumie 8 stentów, ostatni 26 mm. Teraz chce trochę powalczyć żeby osrodek kardiologiczny znalazł się w SIECI zgodnie z nowym programem. Niestety chyba chodzi o kasę, personalne rozgrywki i układy. W notce naświetlił problem. Ściskam Ciebie i pozdrawiam

  PS znowu mam problem z zalogowaniem i Albatros również

 4. cisza1 pisze:

  @SaoPaulo
  Dziękuję Tobie i Albatrosowi:) Bogu dzięki, że serduszko i arterie Albatrosa naprawione:)Trzeba walczyć o wiele…o kasę, o „sieć” i reparacje!
  Jaskółki z sieci wzięte.

  @ProvoCatio ma rację. Podpisy! Myślę, że potrzeba bardzo dobrych prawników znających pruskie realia (Hambura?), bardzo dobrych „księgowych” – podstawy prawne, wyliczenia ( z nadwyżką ! ) + filmy archiwalne pokazujące bombardowania, ruiny, zabijanie cywilów, szkopskie obozy.
  Takich dokumentów multum.

  ps. Ja jeszcze o kulach,szpital w którym byłam na rehabilitacji też bez „sieci” a fizjoterapeuci obawiają się o pracę. Puste łóżka, brak kasy, „nadwykonania”….takie są realia! O żarciu szkoda słów…

 5. cisza1 pisze:

  c.d.
  Zapomniałam pozdrowić i uściskać Was mooocno!
  Zapomniałam też o moich „rehabilitantach” – jeżykach! Takich drugich lotników nie ma w naturze.
  Małe odrzutowce.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi