róbcie z siebie durni dalej

Kompletna paranoja. Chocholi taniec do taktu zagranego na Westerplette, przez ciagacza samolotów, zakreśla coraz większe kręgi. Prezydent Polski przerywa czytanie narodowi do snu ” Wesele” i zapowiada WZIĘCIE UDZIAŁU W TAŃCU OSOBIŚCIE…

Faktycznie, sprawa jest poważna.

Może jednak znalazłby się ktoś, kto w przerwie tańca, zwróciłby uwagę innemu prezydentowi – Wolnego kiedyś Miasta Gdańska – ze jest urzędnikiem opłacanym z pieniędzy podatników i do jego obowiązków należy godne reprezentowanie Miasta na oficjalnych uroczystościach, a nie zabawy telefonikiem.

Płacone ma za to, żeby stał godnie, z powazną miną i nie wiercił się. Szczególnie na uroczystościach państwowych. Coraz bardziej cała ta sprawa zaczynać cuchnąć prowokacją spreparowaną przez tych samych speców, co zawsze. Sądząc z reakcji i rangi jakiej tej sprawie sie nadaje – całkiem udaną.

Tańcząc, tak, jak im zagrał ciągacz samolotów, uczestnicy gierki, daja swiadectwo o niedorośnięciu do sprawowanych funkcji i o niepoważnym traktowaniu własnego narodu. Czy nie ma poważniejszych spraw którymi powinni sie –  Oni – zająć?

Sprawa tego typu, przede wszystkim, nie powinna ujrzeć swiatła dziennego. Jeżeli wydarzyło sie cos, co było niezgodne z regulaminem uroczystości państwowych i tradycja, to ewentualne wyjaśnienia i korekty powinny załatwione być kanałami oficjalnymi, a nie za pośrednictwem mediów. Naród, jest juz zmęczony tymi sztubackimi zagrywkami tzw. elit i nadgorliwosci mediów do robienia z byle sprawy – sensacji. Naród ma poważnijsze sprawy na głowie i chciałby z powagą i refleksja upamietnic rocznice wybuchu II Wojny Światowej. Refleksji nie ma, ale za to jest kontynuacja festiwalu podtrzymywania podziałów i niechęci politycznie podzielonego społeczeństwa serwowany od wielu lat, przez media.

Chocholi taniec zakreśla coraz wieksze kręgi. Elity polskie! Tańczcie jak wam zagrał gamoń z Gdańska. Róbcie, z siebie i z nas, durni dalej.

You may also like...

4 komentarze

 1. nagor pisze:

  @ProvoCatio
  Witaj daj na luz .Matka europy ma wybory jak wygra to z radości zatańczy w wolnym mieście .
  Jak nie ona to ten kramikarz wpadnie do warszawy i ustawi po swojemu .
  A Tobie jakiś adamowicz wadzi pod polską flagą.
  Mamy rząd zuchów (jak jeszcze są takowi) nim wyrosną na charcerzy niewielu zostanie nieubabranych .
  Szkoda gadać…………jutro szkoła a Broniarze też zuchy .
  Byle do Sejmu

 2. ProvoCatio pisze:

  @ nagor

  daje, ale marzy mi sie, żeby tego Adamowicza pogonili wyciorami przed kompania reprezentacyjną 🙂

  cyrk dosłownie.

 3. nagor pisze:

  @ProvoCatio
  Wiesz aby mafia była mocna to w prawej ręce ma prokuratorów i sądy w lewej skarbówki i celników .
  Czego ja nie kumam minister finansów tymi samymi ludzmi co byli , jest w stanie młócić mafi miliardy a odzyskana prokuratura i służby stoją ogłupiałe przed adamowiczem czy HGW i asystują biernie .Jednak można jak się wie jak to robić aby gonić do obowiązków .Zuchy nasze zuchy .

 4. ProvoCatio pisze:

  @ nagor

  nie byłoby mafi bez służb specjalnych, a jak wiadomo, słuzby specjalne maja haki na wszystkich i koło sie zamyka. dlatego taki błazen jest jest doskonałym tematem zastepczym. nic to ze poszedł i nawalił klocka na państwowe uroczystosci, to jeszcze sobie podtarł tłusta, pamięcia o tamtej tragedii.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi