Miriam Shaded, Lord Weidenfeld, czyli biznesy i ewakuacje

You may also like...

4 komentarze

 1. nagor napisał(a):

  @Wawel24
  Witam
  Kiedyś maszynę do szycia kupowano na salony .Poza zszywaniem tkanin zaangazowani w wyrób byli najlepsi odlewnicy , sztukatorzy ,złotnicy ,graficy, stolarze spece od inkrustacji, grawerzy itd. aby wyrób mógł się znaleźć w salonie i nie odstawać od jego wystroju .
  Taka zasada czasu i gustu klienta.
  Przed komórą, tabletem itp to afisz – plakat był zajawką imprezy ,filmu , przedstawienia jako forma komunikatu i szatą graficzną miał wzbudzać zainteresowanie. Opracowujący taki plakat graficy konkurowali w formie i poziomie artystycznym plakatu jako rodzaju twórczości artystycznej odrębnie ocenianej i nie zawsze najlepszy w walorach plakat oznajmiał o najważniejszej /najwartościowszej imprezie.
  @izaluka rozważa czym jest szprycowana lewica a winno być czym szprycowani jesteśmy wszyscy w medialnym przekazie i jak trudno oprzeć się wrażeniu kiedy z ładnego afisza szyją nas prostym ściegiem w sposób sprawdzony przez Esterę nie tylko biblijną .
  Dzięki za zestawienie faktów w tym temacie bo umożliwiają wybór tych właściwych elementów do ułożenia obrazka bliższego rzeczywistości .

 2. ProvoCatio napisał(a):

  @ wawel24

  Miriam na pewno jest ładna i teraz wiem, że ma głowe do biznesu. ho, ho, tak, tak…

 3. nagor napisał(a):

  @ProvoCatio
  Witaj , z pierwszym nie będę dyskutował , fakt , głowę ma .
  Onegdaj była taka zależność , biznes = dojście .Dzisiaj chyba w omawianym przypadku wygląda podobnie a afisz ma odwracać uwagę od intencji innych głów.

 4. E.B napisał(a):

  Można powiedzieć: gdzie diabeł nie może….
  Śliczna Miriam jak widać podbiła serca całego establishmentu w Polsce. Nawet Korwin się na to załapał. Ale to mnie akurat nie dziwi :)).

  Dzięki i czekam na drugą część.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi