Przejdź do paska narzędzi

Czym szprycowane jest lewactwo i czym karmione i pojone jest społeczeństwo „starej” Europy? – autor: izaluka

Czy możliwe jest tak powszechne zidiocenie ogromnych rzesz społeczeństwa, jak ma to miejsce w Europie Zachodniej, bez ingerencji z zewnątrz w mózgi tych ludzi? Czy rzeczywiście tzw. poprawność polityczna, to efekt sterowania ludźmi „tylko” przy pomocy mediów?

Zastanawiam się, jak to jest możliwe, żeby miliony ludzi nagle zatraciły instynkt samozachowawczy i wobec zbrodniczej polityki migracyjnej rządów i popierających ją polityków i mediów nie stawiały żadnego oporu. Mało tego, że nie protestują, to jeszcze ją popierają, tak, jakby wszystkich ich ogarnął schizofreniczny pęd ku samozagładzie.

I oto, co można przeczytać w Internecie:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemieccy-naukowcy-oksytocyna-zmniejsza-niechec-do-uchodzcow/6qtqptk

https://ndie.pl/niemcy-przeprowadzili-eksperyment-przy-pomocy-oksytocyny-mozna-walczyc-niechecia-uchodzcow/

http://www.pnas.org/content/early/2017/08/08/1705853114.abstract

 

Takie artykuły bez trudu można znaleźć w Google.

A o czym się nie pisze?

Co jest w chemtrails? Co jest dodawane do wody pitnej, do żywności? Czym tak naprawdę są niektóre (?) leki i SZCZEPIONKI?

Może Ci się również spodoba

14 komentarzy

 1. abyssdotpl pisze:

  Naprawde wiele zniosę. Ale opowiesci o chemtrails są na granicy mojej wytrzymałości.
  Niech więc Pani naoisze o tych chemtrails, szczepionkach i lekach, zamiast brnąć w niedopowiedzenia.

 2. Tadeusz_K pisze:

  #Czy rzeczywiście tzw. poprawność polityczna, to efekt sterowania ludźmi „tylko” przy pomocy mediów?#

  Istnieje wiele organizacji, które ten proceder realizują.
  Generałowie lewactwa są niewidoczni, a ich cele realizują widoczni feldfeble/żołnierze typu środa, kramek, fundacje batorego, ruch gejowski, zielonych, femenek itp. Media to tylko nagłaśniają. Narrację (zasób słów i tez) przygotowują specjalne ośrodki Anglia_Kanada_USA. Nam najbliższy to Tavistock.

  /
  -#miliony ludzi nagle zatraciły instynkt samozachowawczy#
  -#wszystkich ich ogarnął schizofreniczny pęd ku samozagładzie.#


  Rogaty ma mało czasu i intensyfikuje/dynamizuje swoje działania. Szaleństwo i głupota bierze udział w wyścigach.
  Proroczo ujął to w swoim obrazie Podkowiński:

  /
  Wczoraj w Barcelonie zginęło 14 osób, 130 rannych. Ojciec dwojga dzieci poniósł śmierć osłaniając ciałem swoje dzieci.
  A dzisiaj lewacka manifa w Barcelonie:

  #Nie chcemy turystów, my chcemy nachodźców.#
  Kto kim/czym jest na obrazie Podkowińskiego- czy w przepaść szaleństwo jedzie na głupocie, czy głupota na szaleństwie?

  A wszystko to jest tak jak powiedział D. Rockefeller:
  1.Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana bez precedensów w historii świata. To tak wspaniałe. Za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to co byście robili i robicie to błyskawicznie.
  2. Nie możecie zaciągnąć nas przed sąd bo nas nie widzicie. A i tak sądy są na naszych usługach. Kontrolujemy wszystko, a wy nie wiecie kogo atakować.

 3. Tadeusz_K pisze:

  @abyssdotpl

  #Ale opowiesci o chemtrails są na granicy mojej wytrzymałości.#

  Obserwuję to zjawisko od paru lat.
  To jest nowe zjawisko (zmieniono chyba samolotom rury wydechowe… 🙂 )
  Występowanie tego zjawiska jakoś dziwnie skorelowane jest z powstającymi napięciami geopolitycznymi.
  Dopatruję się tutaj zależności z tzw. HAARPem, który ma swój obszar/instalacje również w Polsce (poprawa przewodności elektro_magnetycznej).
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/24054/w-polsce-powstaje-maly-haarp

  #brnąć w niedopowiedzenia”
  Każda notka takowe winna zawierać.
  Moim zdaniem, oczywiście.

 4. izaluka pisze:

  @abyssdotpl
  Coś Pan taki nerwowy?
  Notka wbrew pozorom nie jest o chemstrails, lekach i szczepionkach – na ten temat może też coś wkrótce napiszę, tylko o zidioceniu całych „mas” ludzkich. Panu wydaje się normalne, że po bestialskich atakach terrorystycznych ludzie, którym udało się (jak dotąd) ujść z życiem, reagują bazgraniem po chodnikach, minutą klaskania i nadal chcą być „ubogacani? Nie myśli Pan, że ich mózgi nie funkcjonują prawidłowo?

  PS. Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej. (Marshall McLuhan)

 5. Tadeusz_K pisze:

  Nie mają nic innego do roboty i będą w szachy grać.
  🙂

 6. izaluka pisze:

  @Tadeusz_K
  Niektórzy myślą, że jak schowają głowy w piasek, to ich tyłki też są bezpieczne.
  Oczywiście nie bronię nikomu żyć iluzją, że zło bezwzględne nie istnieje, ale to nie znaczy, że ja też pozwolę sobie nałożyć knebel na usta, choćby w postaci wyśmiania.
  Różne Rockefellery wcale nie kryją się już ze swoimi działaniami i zamiarami. To, co do tej pory istniało w sferze domysłów, jest przez tych światowych „aferzystów” wyraźnie artykułowane.
  Jeszcze chwila, a wszystkich nas przymusowo zaczipują i wtedy faktycznie ani piśniemy.

 7. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  że jak schowają głowy w piasek#
  jest przez tych światowych „aferzystów” wyraźnie artykułowane.#
  /
  Każde działanie zawiera charakterystyczne elementy.
  Jeśli te elementy są uderzająco podobne w działaniu/zdarzeniach A i B to oznacza, że zdarzenia nie są niezależne i wiodą do tego samego źródła. Takich działań (co poniektórzy próbują nam wmówić, że są oddolne/spontaniczne) u nas tu i teraz jest wiele. Np. tacy kodziarze- działają wedle tej samej partytury” u nas jak i w USA.

  #a wszystkich nas przymusowo zaczipują#
  Ta wielka migracja (moim zdaniem) między innymi ma doprowadzić do takiego stanu-taki etap pośredni. Gdy sytuacja stanie się nie do zniesienia (a tak będzie) społeczeństwa same będą błagać o zaczipowanie każdego bez wyjątku. A czipy wiadomo-to jest taki „wyłącznik prądu”-nikt nie sprzeda, ani nie kupi. Ci co to nakręcają ten import nachodźczy na sto procent uważają to czipowanie za antidotum, za deskę ratunku, za zawór bezpieczeństwa (swojego!).
  (chociaż cel czipowania jest inny)

 8. E.B pisze:

  Izaluka

  Ta oksytacyna to jakby pigułka szczęścia, o której pisze A.Huxley w swoim „Nowym wspaniałym świecie”. Tam jest to narkotyk, który ma ukoić gniew, pogodzić z wrogami, dodać cierpliwości i wytrwałości. Dlaczego mnie to nie dziwi, że to właśnie Niemcy wzięli się za te próby.
  A jeśli chodzi o niszczenie biologiczne ludzi, to na razie jest to faza wstępna. Wg tzw. elity światowej dla Ziemi najlepiej byłoby, gdyby ludzi było 500 mln a nawet mniej. Tyle niewolników wystarczy, żeby elita miała się dobrze. Trudno zapanować nad 7 miliardami.
  Europa Zachodnia poddawana jest praniu mózgów od wielu lat. Paradoksalnie my, zaszczepieni komunizmem, jesteśmy na to odporniejsi. Niełatwo zmienić naszą tożsamość. Tak już mamy.
  Podobno w Hiszpanii demonstrują, że nie chcą turystów tylko uchodźców. To jest nie do uwierzenia po ostatnich wypadkach. Sorry, ale ich zwyczajnie wyrżną, bo armia islamu w Europie tylko czeka na sygnał. Dla nich już chyba nie ma ratunku.
  My mamy być uzbrojeni po zęby, bo jak skończą z Zachodem to wezmą się za nas.
  I to jest bardzo realne zagrożenie.

 9. izaluka pisze:

  @Tadeusz_K
  „Każde działanie zawiera charakterystyczne elementy.”
  „Ta wielka migracja (moim zdaniem) między innymi ma doprowadzić do takiego stanu-taki etap pośredni.”

  Dokładnie tak, to jest element składowy wielkiego planu budowy „nowego człowieka” i „nowego lepszego świata” – NWO.

  Tylko, dlaczego człowiek w swej masie jest tak bardzo podatny na manipulację i dlaczego, w sumie łatwo jest, odebrać mu jasność, ba – chęć, myślenia. Wystarczy kilka słów – pałek, matactwo pojęciowe płynące z mediów i staje się głupszy od zwierzęcia, które w odróżnieniu od człowieka, nie posiada zdolności myślenia abstrakcyjnego i nie potrafi przewidywać skutków?

  Zwierzę dzikie obserwuje zachowanie swoich towarzyszy, wystarczy, że jedno wykaże niepokój, a wszystkie stają się czujne i gotowe do ucieczki, lub ataku na napastnika. Zwierzę hodowlane podobnie, zaganiane na rzeź, próbuje ratować swoje życie –ucieczką, oporem, a nowoczesny, europejski człowiek?

  To musi zastanawiać i nie wydaje mi się, że to tylko kwestia manipulacji werbalnej.

  Społeczeństwa, które nie porzuciły wiary w Boga mają szansę, stąd taka walka z KK, która dotarła już do samego jądra, czyli Watykanu i środowiska kapłańskiego.

 10. izaluka pisze:

  @ebsn24
  Oksytocyna, to hormon wytwarzany przez podwzgórze, leczniczo stosowany jest w określonych sytuacjach w położnictwie.

  I nie tyle o samą substancję chodzi, co o to, że prowadzone są badania naukowe, których celem jest wpływanie na zachowania ludzi w pożądanym przez psychopatów z NWO kierunku, czyli o to, o czym napisałaś: „o niszczenie biologiczne ludzi” i o to, aby „ludzi było 500 mln a nawet mniej”. Dodam, że chodzi też o to, żeby byli to ludzie – automaty – całkowicie posłuszni „elicie”, niezdolni do jakiegokolwiek sprzeciwu.

  O badaniach nad oksytocyną w związku z niechęcią społeczną wobec nachodźców, są już doniesienia medialne – nie jest to związek chemiczny, który może wywoływać zbulwersowanie społeczne – ale ja się zastanawiam, o ilu takich badaniach nad innymi substancjami, ich wynikami i stosowaniem, nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć z mediów.

  Faktem jest, jak napisałam wyżej do @ abyssdotpl, że to nie jest normalne, że „po bestialskich atakach terrorystycznych ludzie, którym udało się (jak dotąd) ujść z życiem, reagują bazgraniem po chodnikach, minutą klaskania i nadal chcą być „ubogacani?”

  „My mamy być uzbrojeni po zęby, bo jak skończą z Zachodem to wezmą się za nas.
  I to jest bardzo realne zagrożenie.”

  Właśnie, tylko, czy znajdzie się taka ekipa rządząca, która zapewni Polakom dostęp do broni? Może OT, którą buduje A.M., jest wstępem do takiego poszerzenia prawa do samoobrony dla Polaków. Może. A przynajmniej na początek ci ludzie, którzy myślą poważnie o bezpieczeństwie własnym i swoich rodzin zachęcą się do masowego wstępowania w szeregi OT.

 11. izaluka pisze:

  @ebns
  Przepraszam za błąd w nicku.

 12. E.B pisze:

  Izaluka

  Ja bym ten nick chętnie zamieniła na moje stare E.B, ale tu się nie chce dać. No, chyba, że mi ktoś pomoże :)).

 13. nohood pisze:

  E.B

  jest taka opcja a właściwie kilka
  twój nick(jak każdego) jest na trwałe przypisany do podanego przy rejestracji maila.
  jest jak gdyby hasłem wywoławczym dla całego wordpressa.
  mogę zmienić twój nick wyświetlany na pt,
  ale jeżeli logujesz się przez swoje konto na wordpressowym blogu, to zmienić nick możesz jedynie sama, gdyż cała twoja domena na wordpressie jest zarejestrowana na nick
  ebns24.
  zmienić to mogą również administratorzy wordpress.com

  co innego gdy życzysz sobie konta przypisanego wyłącznie do pt bez podpięcia własnej domeny.
  wtedy robię konto z osobnym hasłem przypisanym do innego maila tylko u nas. 🙂

Dodaj komentarz: