Kto i gdzie pisze scenariusz spektaklu „Ulica i zagranica”, czyli globalne plemiona

You may also like...

3 komentarze

 1. izaluka napisał(a):

  @Wawel
  O matko, na razie przeczytałam I część i chylę czoła przed ogromem pracy, jaką wykonałeś. Niby z grubsza, kto ma oczy i uszy, domyśla się tych mechanizmów i ich animatorów, ale tak pięknie i dokładnie powiązać osoby i czyny, to tylko Ty i Różowa Pantera potraficie.
  Jak ochłonę zabiorę się za dalszą część lektury.

  Na razie moje myśli idą w tym kierunku, że z tym nasieniem żmijowo-szatańskim, to tylko Pan Bóg może zrobić porządek. Swoje macki mają wszędzie i wszędzie to swoje zło plenią.

  Pozdrawiam i dziękuję.

 2. nagor napisał(a):

  @Wawel24
  Kompendium wiedzy o polipoprawności i psychologicznych mechanizmach dezinformacji . Dzięki za prace .
  Rozumując szerzej niż tylko dla nas przeznaczona „ulica i zagranica” jako przeciwstawianie się niebezpiecznej acz bliższej prawdy narracji to zamęt totalny jest z USA i polityczną linią Prezydenta Truma negując pakiety klimatyczne i globalne ocieplenie zamieszał w planach całej machinie międzynarodowej gotowej do tłamszenia cywilizacji .
  Teraz jest szansa na wprowadzenie faktycznej narracji objaśniającej cel dotychczasowej obłudy i stojącej za nią grą o interesy ..

 3. piko napisał(a):

  @wawel24

  Pozwolę sobie zlinkować ten tekst w notce o teoriach spiskowych http://naszsalon24.org/2017/07/09/o-teoriach-spiskowych-dla-opornych/.
  Jest świetnym doprecyzowaniem moich ogólnych rozważań.

  Można powiedzieć, że razem z PP tworzysz taki analityczno-informacyjny Think Tank.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi