czwarta faza rewolucji- atak na rodzinę

materiał sprzed dwóch lat.

poza wszystkimi wartościami informacyjnymi (in-formatio) wart wysłuchania może właśnie z takiego powodu

że procesy o jakich wspomina prof. marek chodakiewicz przekształcały świadomość dzieci nie tylko 2 lata temu, ale wpływają na tu i teraz.

 

tu i teraz

 

 

You may also like...

5 komentarzy

 1. Marek Lipski pisze:

  W filmie tak jak w mediach pro PiS , pro lewica ,pro Watykan ,pro ewangielickich,pro hebrajskich,niemieckich,w Polsce brakuje najważniejszego tematu:rasizmu w stosunku do polskich dzieci w Polsce.Dzieci w Polsce są traktowane przez partie,przez opozycję jako 2 kategorii po dzieciach dygnitarzy,polityków,żołnierzy.Wstyd i hańba wszystkim którzy milczą na temat traktowania dzieci polskich,które mają więcej praw i szans na przetrwanie w EU zachodnije aniżeli w Polsce 2017.Dzieci pseudo uchodzców i emigrantów z Ukrainy mają więcej praw w Polsce 2017 aniżeli dzieci polskie,połlskich obywateli.Moim zdaniem,trwa w Polsce ukryta okupacja której celem jest zemsta hebrajczyków wraz z autochtonami ze wschodu aby wykończyć społeczeństwo w Polsce czyli następne pokolenie w Polsce.Teraz pytanie do wszystkich.Jaka forma rasizmu i apartheidu jest w Polsce 2017 od roku 1989.Podpowiadam linkiem z przeszłości i pytam o następnego akuszera śmierci w Polsce.
  http://www.uwazamrze.pl/artykul/983766/akuszer-smierci
  Nohood dziękuję za inspirację.Wuem,że to jest temat tabu w Polsce.Zakazany,zabroniony,tępiony i wzbudzający obrzydzenie u wszystkich ,którzy nie protestują.

 2. nohood pisze:

  @mareklipski
  nie rozumiem tego punktu widzenia.
  szczególnie jeżeli porównam prawa polskich dzieci w niemczech.
  to niemieckie wynalazki inkorporowane do prawa polskiego poprzez struktury unijne doprowadziły do patologii w polskich strukturach administracyjnych.
  to jest obraz ewolucji jaką przeszła państwowość niemiecka pod wpływem marksizmu(idea, które pochłonęła setki milionów ofiar).
  umówmy się- mówienie o prawie polskim z punktu widzenia niemieckiego jest nieuprawnione dopóki niemcy sami nie będą w stanie doszlusować do naszych cywilizowanych standardów.

 3. nagor pisze:

  @nohood
  Zasadnicza sprawa rozwój człowieka w rodzinie jako kręgu ciągłości postaw etyczno-moralnych oraz przykładu zachowań mikro zbiorowości i jej ciągłości historycznej . Profesor przedstawia skutki powstałe z niedomagań środowiska rodzinnego i zastępcze implikacje indoktrynujące wprowadzane w te luki . Moim zdaniem to nie etap rewolucji a konsekwencja zmiany srodowiska w którym wyrasta pokolenie gdzie rodzice uganiają się za pracą a funkcja domu to raczej noclegownia . Też skutek równych szans zawodowych kobiet/mężczyzn i przymusu pracy dla obojga rodziców. Wynika z tego ,że przymus ekonomiczny doprowadził do osłabienia funkcji rodziny w wieku rozwoju potomków a funkcje świadomości przejmują instytucje oświatowe .
  Mamy jeszcze trochę przewagi wynikającej z zastanego systemu pracy 8 godzin od rana do 15-16 z grubsza pokrywającej się z czasem edukacji .Możliwość zajęć rodzinnych to 8 :5/6 , w zachodnim systemie to praca od 8 do 17 a kontak z dzieckiem to 4 godziny czyli 9:4 i konieczność zajęć klubowych ucznia .Czyli przewaga czasu indoktrynacji jest ogromna i trudna do nadrobienia w zachowaniach rodzinnych .

  Aż się prosi porównanie sytuacji wielodzietnych rodzin emigranckich otrzymujących socjal na dzieci i nie pracującą żonę .Prowadzony w tym układzie dom/rodzina powiela wszystkie tradycje i zachowania narodowe oraz wartości społecznej zależności mając wpisaną długo terminową z tego tytułu przewagę nad rodzinami autochtonów zajetymi pracą na siebie i socjal innych .

 4. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  14 lipca 2017 o 18:39

  Racji dużo.
  Nie powiem, że nie,
  Absolutnie.
  Nie ma żadnych ograniczeń demokracyjnych wypowiedzi w samoistnej części.
  I o to właśnie ten kacp_sztyk warsiawski wałczył wspólnie z frasyniukiem (któren nie ma kibla w domu, jeno na ulicy siada ) po to : „aby było tak jak było.” Czyli: kibla w doma niet!
  Oczywista ,że charoszo!
  Tak ogólnie ja, mimochodem.

 5. Tadeusz_K pisze:

  #Tak ogólnie ja, mimochodem.#

  Na idiotów są setki definicji.
  Na mądrych tylko jedna.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi