o sposobach chrzczenia wódki

Ludziom,  którzy niespodziewany rodzinny sukces zawdzięczają awansowi społecznemu po ’45 roku i który to sukces wyraznie im po latach zaszkodził ponieważ wydaje im się, że mogą wypowiadać sie na wszystkie tematy, życzliwie wyjaśniam:

 •  prezydent Trump, w swoim przemówieniu w Warszawie, nic nikomu nie obiecywał, tylko w życzliwy sposób wspomniał fakty z polskiej historii i polecił je pogrążonym w kryzysie zanikających wartości krajom świata, jako przykład do naśladowania.

 •  wyrazem kultury i dobrego wychowania jest podziekować za ciepłe słowa.

 •  w cywilizowanym świecie, w przedwojennej Polsce i ciągle w wielu polskich domach jest tradycja, która nakazuje podziękować zaproszonym gościom za pobyt w domu, a nie wystawiać im rachunek za pobyt i wciskać w ręke liste oczekiwań i żądań do spełnienia na kilka dziesięcioleci.

 •  blogerowi salon24 przypomnę, że świat nie gardzi Polską za powstania i dążenie do niepodległości, tylko co najwyżej  (indywidualnie a nie zbiorowo), za działanie jednostek kolaborujących z wrogiem dla korzyści materialnych i srających następnie we własne gniazdo.

 •  PiS nie stoi za i nie organizował protestów i rozrób w Hamburgu

Droga elito i tęczowy kwiecie społecznej publicystyki znad Wisły. Piszcie wy lepiej na tematy, które są bardziej wam znane z rodzinnych tradycji. Piszcie o sposobach chrzczenia wódki i metodach ściągania mundurów i butów z ciał poległych powstańców. I to by było na tyle.

You may also like...

8 komentarzy

 1. E.B pisze:

  Komu to tak przyłożyłeś? Nie chce mi się wszystkiego czytać :)).

 2. ProvoCatio pisze:

  @ ebns24

  eh. wzmożyło sie tałatajstwo ostatnimi dniami. nikogo i niczego nie polecam 🙂

 3. nagor pisze:

  @ProvoCatio

  Witam , dałeś się sprowokować emocjonalnie salonowi 24 ?
  Wiesz tą pannę bez posagu P.Trump odczarował na tyle skutecznie swoim autorytetem ,że teraz kundle wyją aby to odkręcić ,bo z podwórkowych stały się bezpańskie kudle .

 4. Włóczęga pisze:

  „wyrazem kultury i dobrego wychowania…”

  Jest dopchanie się makaronu bezjajecznego jak najbliżej do tak nietolerowanego przez elity eurosojuza Trumpa:https://youtu.be/P9yz7GWNfBQ

 5. nagor pisze:

  @Włóczęga
  Popatrzymy 14 lipca czy makaron pobije angelę w atmosferze wizyty Trumpa na G20 . Od roku ma wojsko na ulicy to niewiele argumentów mu zostało .

 6. ProvoCatio pisze:

  @ Włóczęga

  ” polskość to nienormalność” jak zwykle za Putinem.

 7. Tadeusz_K pisze:

  @Włóczęga 8 lipca 2017 o 21:37
  To lewactwo, to zaiste jacyś śmieszni pajace są- jak jeden!.
  Oni (przed zajęciem stolca) przechodzą chyba jakiś specjalny proces odmóżdżenia.

 8. Pawicz pisze:

  Lewactwo działa na zlecenie. Dla nich prawicowość, ojczyzna, patriotyzm to jak wrzody na d…, które trzeba zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami. A kto płaci? Ci, którym zależy, by w Polsce był syf i bieda, by Polska była państwem wasalnym.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi