Co nam przywiezie Mr. President?

You may also like...

8 komentarzy

 1. Tadeusz_K napisał(a):

  #Następnie zaplanowano spotkanie Trumpa z liderami 12 państw Trójmorza, a o godz. 13 – przemówienie na Pl. Krasińskich w Warszawie.#

  No i jak tu nie wierzyć przepowiedniom (W-wa stolicą Europy?).
  Czekamy jeszcze na:
  na koniec przyjdzie jedno wielkie serce

 2. Tadeusz_K napisał(a):

 3. E.B napisał(a):

  No, rzeczywiście jest coś symbolicznego w tej wizycie Trumpa. Ale do stolicy Europy jeszcze daleko, chociaż są przepowiednie o nas bardzo optymistyczne.
  Lodovic Rocca, zakonnik franciszkański, tuż przed śmiercią, przy pomocy dwóch księży, przekazał na piśmie proroctwa dotyczące przyszłych losów państw europejskich. O Polsce tak powiedział:

  „Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nissa, morze Adriatyk, morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie”.

  Ciekawe, nieprawdaż?

 4. Tadeusz_K napisał(a):

  Ciekawe w kontekście nastepujących faktów.

 5. E.B napisał(a):

  I jeszcze powiedział ‚Wiele zdrajców wygnanych zostanie z kraju polskiego”.
  No, jakby czytał w naszym dzisiaj :)).

 6. Tadeusz_K napisał(a):

  Tak winno nastąpić! Nachodźcy zwolnili miejsca.

 7. cisza1 napisał(a):

  @ebns24
  Sytuacja jest dobra. Polska często powoływała się na przyjazn polsko-amerykańską lecz często bez wzajemności. Potrzebujemy poparcia ale tym razem prezydent USA również jest w potrzebie. Media i lewactwo nie dają mu spokoju. Warto okazać mu przyjazń ale również warto należycie ją „wycenić”.
  Pozdrawiam

 8. E.B napisał(a):

  @Cisza1

  Mamy wspólny interes, którym jest silna Europa Środkowo-Wschodnia. I to jest istotne, obok całej sympatii Prezydenta do Polaków i starań Polonii. Rosyjsko-niemiecka Eurazja jest nie na rękę Stanom.
  My będziemy klinem, który na to nie pozwoli. Dlatego tak się w Unii niemieckiej wściekają a nasi zdrajcy dostali też wzmożenia. Merkel powiedziała, że na szczycie G-20 będą bardzo trudne rozmowy z amerykańskim prezydentem. A Francuzi będą go próbowali urabiać i zaprosili do siebie na 14 lipca. Ale z tego nic nie będzie, tak myślę. Dzisiaj to my mamy szansę.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi