To, że My, Wielki Wódz, jesteśmy na ogół nieomylni

to nie są dla milionów Czytelników, którzy codziennie stronę naszą owiedzają aby z niej nektary mądrości spijać żadne wielkie arcana jeno sprawy powszechnie znane. Ale tym spośród Państwa, którzy dopiero niedawno stronę naszą  odkryli musimy wyjaśnić: Tak, to prawda. Dzięki łasce Wielkiego Manitou jesteśmy na ogół nieomylni czemu już empiryczne dowody niejednokrotnie  daliśmy.

Dzisiaj mamy kolejny dowód.

Dawno temu ogłosiliśmy teorje Ersatzjuden – czyli „Żydzi zastępczy”. Mówi ona: Gdy władca kraju spieprzy sprawy tak gruntownie, że grozi mu rewolucja – wówczas najbezpieczniej jest gniew poddanych skanalizować  winę na Żydów zwalając.

A co – zgodnie z tą teorią – mają zrobić obecni przywódcy Unii Europejskiej, którzy – poprzez zupełnie obłąkaną politykę imigracyjną – doprowadzili ją do skraju katastrofy? Co mają zrobić aby odciągnąć społeczeństwa od głosowania na lepeniarzy i innych dysydentów wrogich wobec systemu?

Zwalić winę na Żydów! A że w dzisiejszych czasach wprost atakować Żydów nie bardzo uchodzi – więc należy wymyśleć Żydów zastępczych – i na nich zwalić.

Otóż swego czasu nieomylnie ogłosiliśmy, że do roli Żydów zastępczych zostaną mianowani „ci ze wschodu” czyli – Polacy, Czesi, Węgrzy i Słowacy. To wszystko przez nich!

Właśnie zaczynamy widzieć jak ten mechanizm zaczyna działać w praktyce. W wyborach we Francji establishmentowi zajrzała groza w oczy w postaci szansy na zwycięstwo wyborcze Marynki Lepenównej. Na poczekaniu wyciągnięto więc niczym królika z kapelusza, umiejętnie zapakowano i ciemnemu ludowi sprzedano kandydata establishmentu reklamowanego jako człowiek spoza układów. Czyli Prezia Mikrona.

A ten natychmiast, od początku kampanii, ruszył pod sztandarami walki z Ersatzjuden. Kto winien temu, że Francja jest bankrutem, a jej dług publiczny przewyższa dochód narodowy? Polska! – bo francuskie firmy do Polski przenoszą produkcję. Nie – to nie francuskie związki są winne – to ci cholerni Polacy. Kto jest winien bezrobociu we Francji? Nie – bynajmniej nie obłąkane prawa regulujące 35 godzinny tydzień pracy – tylko ci cholerni polscy kierowcy. Kto jest winien temu, że we francuskich przedmieściach powoli rozkręca się bliskowschodnia intifada? Polacy! Bo gdyby przyjeli muzułmanów- to by ich nie było we Francji. Pod żadnym pozorem nie mozna myśleć, że winą za powolny rozkład Francji ponoszą jej przywódcy – którzy są w najlepszym razie indolentami a w najgorszym – zwykłymi zdrajcami. (No bo jak w końcu oceniać decyzję prezia Hollanda, który w odwecie za zamachy islamistów ogłosił zwiększenie kwot imigracyjnych dla Arabów? Polacy go zmusili! Gdyby przystali na kwoty z rozdzielnika to on by nie musiał!)

Pierwsze tygodnie rządów Prezia Mikrona pokazały, że gość nie ma bladego pojęcia jak rozwiązać problemy Francji – a nawet zresztą gdy je miał to nie po to został wyznaczony na prezydenta przez swoich mocodawców aby rozwiązywac problemy imigracyjne. Jedno jest pewne: Nie zdoła powstrzymac powolnego upadku francuskiej gospodarki, nie zmniejszy długu publicznego, nie zatrzyma powolnego staczania się kraju w wojnę domową.

Co w tej sytuacji mu pozostaje? Atakować Ersatzjuden. Co robi.

A i w Niemczech powoli narasta przekonanie, że i Niemcy stoją przed problemami, których ich przywództwo rozwiązać nie potrafi i nie chce i że w tej sytuacji rozpętanie nagonki na Ersatzjuden może być sposobem na odwrócenie uwagi od problemów realnych.

Więc Prezio Mikron znalazł bratnią duszę wśród niemieckiego naziolstwa, przemalowanego dla niepoznaki na Zielonych albo socjaldemokratów od eurowieprza Martina Schulza. I powoli chór ujadający na Eurojuden robi się coraz większy.

Pisaliśmy już: przygotujcie się do pełnienia roli Żydów zastępczych i ostrzegamy, że nie jest to przyjemna rola. Z góry zaznaczamy, że nie ma co się łudzić, że „jak będziemy grzeczni i zaczniemy się przymilać to przestaną na nas pluć i wyzywać nas”. Nie przestaną – a nawet gorzej: gdy poczują, że się boicie to staną się jeszcze bardziej chamscy i brutalni.

Będziecie musieli Państwo wykształcić grubą skórę, grubszą niz obecnie posiadacie.

A od czasu do czasu trzeba będzie umieć im oddać. Umiejętność walenia w pysk też może być przydatna.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. nagor pisze:

  WWA
  Poprawne to zwiastowanie , gruba skóra i kosa na sztorc w odwodzie .
  Jeszcze tych rodzimych stręczycieli należy poklepać .

 2. nohood pisze:

  @wwa:
  ” a nawet zresztą gdy je miał to nie po to został wyznaczony na prezydenta przez swoich mocodawców aby rozwiązywac problemy imigracyjne. Jedno jest pewne: Nie zdoła powstrzymac powolnego upadku francuskiej gospodarki, nie zmniejszy długu publicznego, nie zatrzyma powolnego staczania się kraju w wojnę domową.”

  nie tylko nie powstrzyma upadku, ale raczej go przespieszy. i przez terror samowyparcia przeniesie frustracje francuzów- związane z imigracją muzułmańską- na polaków.
  moim zdaniem zaczynają budować napięcie, aby ostatecznie zrzucić winę na polskę za całe zło świata.
  ci dranie już zaczęli szykować się do czegoś grubszego… myślę, że najpierw wygnają katolików francuskich, potem zaczną ich zabijać jak w syrii.
  i być może to będą ci sami zabójcy.
  polskę zmuszą do przyjęcia braci chrześcijan z terenu francji..
  i dalej można sobie dopowiadać.

 3. nagor pisze:

  @
  Makaron ma trudną sytuację psychologiczną w krajiu , ich stan wyjątkowy trwa zbyt długo i spowszedniał , tak jak nasz kiedyś po roku .
  Nie ma już do dyspozycji czegoś czym może uwiarygodnić siłę państwa francuzom w przypadku zadym wewnętrznych .
  To bardzo ryzykowna gra po której stronie stanąć.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi