niemiecki internet zagrożony ustawą o mowie nienawiści

pacyfikacja niemieckiej wolnej myśli w drodze..

czyli angela cenzuruje odmienność od lewackiej wizji świata.

ciekawe czy zdążą zaczadzić niemiecką młodzież…

Fake News, Facebook, Hate-Speech – walka o dyktat w sieci zdominowała kampanię wyborczą nad Renem. Szczególnie mocne emocje wywołała forsowana przez niemieckie ministerstwo sprawiedliwości ustawa o tzw. „zwalczaniu mowy nienawiści w internecie”.

Jeżeli kontrowersyjna ustawa wejdzie w życie, to stanie się ona potężnym narzędziem tęczowych lobbyistów do prześladowania „homofobicznych, prawicowych hejterów”. Nakłada się to na zabiegi lewicy, SPD i Zielonych, o ostateczną legalizację małżeństw jednopłciowych.

via: ” Niemcy: Tęczowa krucjata przeciwko internetowym hejterom. Co kryje się pod pojęciem „Netzwerkdurchsetzungsgesetz”?”

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @nohood
  Mają za pasem wybory , a nauczeni doświadczeniem , nawet naszym ,że internet wymiótł naszego macrona są pełni obaw , bo mają wiele na sumieniu w stosunku do niemców też.
  Chyba tak nerwowej sytuacji politycznej dawno u nich nie było. Jak zasymilować lewactwo z nachodźctwem ? zostaje głęboka cenzura i represje za wolne myśli . Tak dobrze było z Obamą ,wolna ręka na europę .Teraz chyba zamierzają wysadzić NATO w powietrze bo ich krępuje , albo Trumpa .

 2. nohood pisze:

  @nagor:
  podzielam twój pogląd.
  jednak eurofaszyści nie mogą być pewni sytuacji w usa.
  a dwa nie mają skonsolidowanych sił zbrojnych.
  z niektórych wypowiedzi wnioskuję, że zamierzają nadrabiać „zaległości” w tempie ekspresowym, co oczywiście nie spodoba się trumpowi.
  amerykanie będą musieli wyraźnie pokazać na czym polega ich wpływ na armię zachodu wypracowany w ostatnim półwieczu przez nato…
  chyba, że optymistyczna wersja o pobudce amerykanów jest mrzonką.
  jeśli trump dogadał się z własnymi generałami, to widzę kilka punktów dodanych optymistycznym scenariuszom…

 3. nagor pisze:

  @nohood
  Przypuszczam , że wiele się domyślimy po wizycie Trumpa i G20 . G7 to był wykop znaczenia merkeli i polityki unijnej na poślednią rolę .
  Kluczem chyba będą porozumienia chiny usa w przeciwwadze UE rosja . Taki wariant dodaje nam znaczenia i międzymorzu .
  Nadrabianie zaległości sił zbrojnych ma dwa aspekty wewnętrzny – nachodźcy , zewnętrzny to te dwa procent i art5 , w obydwu dzisiaj w razie zadymy są na łasce amerykanów .Niemcy szczególnie i ten płacz o art5 z ich strony .

 4. nohood pisze:

  @nagor:
  art. 5 i tak daje niemcom możliwość wyboru metody pomocy z jaką przyjdą zagrożonemu terytorium państw nato a francja tradycyjnie jest wobec sojuszu sceptyczna.
  a po drugie mogą nagle wystąpić z nato w kluczowym momencie konfliktu…
  jeśli stany będą osamotnione w obliczu wojny, to staną przed koniecznością wyboru frontu i nie mam pojęcia czy wybiorą front europejski…
  liczę na pragmatyzm ze strony chin. w końcu post-zsrr dysponuje ogromnym terytorium a chiny potrzebują miejsca i zasobów aby podtrzymać swoją passę…

 5. cisza1 pisze:

  „Netzwerkdurchsetzungsgesetz”?”

  Co się pod tym kryje? wszystko, co można dowolnie wyegzekwować :))
  Moje skojarzenie:
  Hottentottenstottertrottelmutterbeutelrattenlattengitterkofferattentäter

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi