Oliver Stone, Putin, Femen i Ogniem i Mieczem czyli „Ukraina w Ogniu 2.0”. — teofilgal

Pinkpanther..
Suchej nitki na Ukrainie, Ukraińcach, a i Ukrainkach zwłaszcza nie zostawiła, a na FEMEN nawet petit culotte. 🙂
Jak zwykle wyczerpująco opisany temat i wykazanych sporo wkurzających manipulacji takiego monumentalnego tłuka jakim jest lewacki Oliver Stone..

Czytajcie..

Oliver Stone, Putin, Femen i Ogniem i Mieczem czyli „Ukraina w Ogniu 2.0”. — teofilgal

You may also like...

3 komentarze

 1. @All
  Czytajcie czytajcie..

 2. Tadeusz_K pisze:

  #Może niech zacznie od dziewcząt z FEMEN#
  Oto jak Kozacy przemieszczają Femenkom rozum z krocza do głowy.


  Bardzo dobry wynalazek.

 3. nagor pisze:

  @Robertzjamajki
  130 lat mija kiedy bracia Lumiere wprowadzili ruchomy obraz /film podważając w nowożytnych czasach ostatni kwantfikator prawdy wzrok , czyli realną ocenę zdarzeń.Pamiętam jakie piorunujące wrażenie na osbie leciwej zrobiła telewizja ta pierwsza ,kiedy kończył się sens ” widziałam na własne oczy ” by pojąć ,że to tylko iluzja (nie zawsze ale jednak ) .Trudne do opisania ale nasuwa mi się porównanie przeniesienia raptownego w stan nieważkości , gdzie nie wiadomo gdzie jest góra a gdzie dół .
  Dzisiaj kiedy wszystko oparte jest na przekażnikach obrazowych z edukacją włącznie , rozdzielenie iluzji staje się niezmiernie trudne bo zwanie czegoś dokumentem powinno taką gre wyłączyć dla wartości zbliżenia się do prawdy . Smutna to prawda i ułomne poznanie , kiedy faktami się manipuluje lub pomija dla osiągnięcia założonego celu . Co powiedzą kiedyś historycy mając takie źródło informacji jako jedyne lub nieliczne ?
  Cywilizacja stoi przed ogromnym problemem odpowiedzi czym zastąpić kwantyfikator prawdy/realności jakim od wieków był wzrok i czy to jest w ogóle możliwe , wolnych zmysłów nie mamy na czujnik zadymiania .
  Cytował Pan kogoś : Trzeba wiele przeżyć aby zrozumieć chwilę . To mizerna perspektywa .

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi