Przejdź do paska narzędzi

Uwielbiam program Platformy Obywatelskiej

2019 rok nadciąga wielkimi krokami. Szybciej niż nam się wydaje staniemy przed dylematem: „kogo wybrać?”. „Komu powierzyć pieczę nad Rzeczpospolitą i sprawami jej obywateli?”. Sytuacja nie jest łatwa. Wybór powinien być świadomy, oparty – między innymi – na znajomości programów poszczególnych partii: ich pryncypiów, zamierzeń, celów, zasad i planów działania. To z kolei wiąże się […]

via Uwielbiam program Platformy Obywatelskiej — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Witam , jak najczęściej z Pana argumentacją się zgadzam pomijając niuanse , to tym razem mam całkiem odmienne zdanie .Bowiem szukał Pan czegoś nie tam gdzie to jest , wychodząc z założenia , że PO to partia samoistna , a coś zwane ich gabinetem cieni to faktycznie namiastka funkcyjna . Jeżeli przyjmie Pan ,że „partia PO” to cień niemieckiej brukseli za jej plecami a cień cienia zwą gabinetem to program ma ten co ten cień rzuca . I jest taki program i nawet w dwóch językach , jeden spisany gotykiem a drugi cyrylicą i ma swoje lata .Widocznie do tłumaczenia na nasze się nie nadaje bo sami członkowie cienia go realizować nie będą .
  Zgadzam się ,że istota to „władza” i namiestnicy cienia tego pragną .

 2. E.B pisze:

  Zgadzam się z tym, co napisał @Nagor. PO to partia zagranicy i ma objąć władzę po to, żeby realizować interesy tej zagranicy, a one nie są polskie. Co więc mogą napisać? Tylko jakieś komunały.
  Tadeusz wkleił niedawno obrazek prostytuującej się Europy. Ja bym go podpisała: PO i Niemcy.
  Nie chcę używać wulgaryzmów, ale dosadne określenia same się proszą Wszyscy wiedzą co mam na myśli. Judaszowe srebrniki im nie przeszkadzają. Władza dla obcych interesów i własnych kieszeni, to jest ich program.

 3. nagor pisze:

  @ebns24
  Witaj , miło mi że się zgadzasz .
  Posłuchaj na końcu jest feliton Michalkiewicza naprawdę dobry to zrozumiesz te interesy i podłoże smoleńska
  http://naszeblogi.pl/47044-oligarchowie-wykreowali-trumpa-wywolal-wojne-z-chinami
  jak potrafisz go wkleić na PT to będzie dobra robota .

 4. E.B pisze:

  Witaj. Mówisz i masz. Trochę długi, ale piszą, ze genialny:

  .

 5. nagor pisze:

  @ebns24

  Dzięki , to naprawdę warto odsłuchać aby się umiejscowić w obecnej rzeczywistości , a nie jest ona taka piękna i też po części wyjaśnia czemu SW nie znalazł programu którego szukał.

Dodaj komentarz: