Platforma orze jak może, aż się sama zaorze… co daj Boże

Ostatnio, politycy Platformy Obywatelskiej, każdego dnia dokonują samozaorania siebie i swojej partii. Robią wszystko, by definitywnie wypaść z gry, czego, nie ukrywam, serdecznie im życzę. Zresztą, sądząc po ostatnich sondażach, coraz więcej ludzi ma dość tej partii nieodpowiedzialnych i załganych hipokrytów, nastawionych na szkodzenie własnemu krajowi.

Właśnie chociażby z tego powodu, dziwić może ich parcie do samozagłady, bo pro imigrancki kurs, który obrali, jest prostą ścieżką do utraty nawet twardego elektoratu. Tylko ktoś oderwany od rzeczywistości może liczyć na poparcie takiej polityki.

Przedstawiciele PO zapominają, albo nie przyjmują do wiadomości, że większość ludzi, mniej lub bardziej rozgarniętych, mniej lub bardziej interesujących się polityką, posiada zdolność logicznego myślenia oraz jest w stanie odróżnić dobro od zła, czy fałsz od prawdy, a kierując się poczuciem sprawiedliwości, jest w stanie ocenić intencje tych, którzy starają się ich do czegoś przekonać.

Politycy PO nie pamiętają również, a może nie wiedzą, że każdy człowiek jest wyposażony w coś takiego, jak instynkt samozachowawczy (przetrwania) – czyli instynkt pozwalający unikać bodźców zagrażających życiu – coś, czego kompletnie pozbawieni są politycy PO.

Wmawianie ludziom, że coś jest dla nich dobre, uruchamia u wielu ludzi mechanizm ostrzegawczy, bo każdy sam najlepiej wie, co jest dla niego dobre.

Kłamstwa polityków PO na temat katastrofy smoleńskiej – dziś do zweryfikowania, chociażby dzięki ekshumacjom, obnażają ich hipokryzję i fałsz, bo nawet w obliczu tak drastycznych faktów, idą w zaparte.

Wkładanie w usta premier Beaty Szydło słów, których nie wypowiedziała w Auschwitz, to obrzydliwa manipulacja i dezinformacja, która po raz kolejny ma zaszkodzić polskiemu rządowi i Polsce. Tworzenie fake newsów, to dla dzisiejszej opozycji chleb powszedni.

Panowie Szejnfeld, Kierwiński, Grabiec czy Szczerba, to czołówka załganego peletonu PO. Wczoraj, w święto Bożego Ciała, nadpobudliwy poseł Szczerba, znowu odleciał, zwalniając HGW (prezydent stolicy od 2006 roku) z odpowiedzialności za aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, a obciążając nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego – prezydenta Warszawy w latach 2002-2005.

Słuchając polityków PO, trudno nie odnieść wrażenia, że traktują Polaków jak kompletnych kretynów, bo tylko tacy mogą łykać bezrefleksyjnie fake newsy, które każdego dnia są przez nich produkowane na użytek publiczny wewnętrzny i zewnętrzny tym bardziej.

W końcu za nałożeniem sankcji na Polskę przez KE jest sam prezydent Europy – wyznacznik kursu politycznego PO.

Wołanie o opamiętanie się Platformy Obywatelskiej nie ma sensu, chociażby z tego powodu, że strategia, jaką przyjęła, pomimo że bardzo szkodliwa dla Polski, pogrąża tę formację coraz bardziej.

Partia tych patologicznych szkodników powinna zniknąć z polskiej sceny politycznej raz na zawsze i to jak najszybciej, dla naszego wspólnego dobra.

 

Syzyfoptymista

 

http://wpolityce.pl/polityka/344381-nie-do-wiary-szczerba-o-odpowiedzialnosci-hgw-za-afere-reprywatyzacyjna-zaufala-swojemu-poprzednikowi-lechowi-kaczynskiemu

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Syzyfoptymista
  Masz zacięcie jak Syzyf . Z czarnego chcesz zrobić białego , to tak jak ze Szczerby polityka, a z PO partię albo z Frasyniuka legendę .
  Wszyscy zostaną dalej tymi co faktycznie są bo taky mają być .Taki ten los , wpisania się na listę po splendory i myślenie się kończy, decyduje ten co tą listę ma . Ważne żeby było głośno o nich to w otoczeniu znajdą się podobni z własnymi obawami . Ty liczysz na ich nawrócenie do myślenia?.
  Towar został dawno sprzedany , to dzisiaj tylko rezydenci kupca zwołujący naiwnych i im ciszej o nich tym prędzej zrozumieją bezsens swej pracy .

 2. Witaj,

  w końcu skądś się ten mój nick wziął 🙂

  A mówiąc serio, to przede wszystkim liczę jednak na instynkt samozachowawczy ludzi, na taki zwykły, pierwotny instynkt…

 3. nagor pisze:

  @syzyfoptymista
  Instynkt to zanikowa forma zachowania u człowieka w sytuacji nie ostatecznej , ja liczę na roztropność głównie tych co im wysokim wykształceniem nie wyprali mózgów a odróżniają skutek od przyczyny .

 4. @nagor

  A ja myślę, że jednak nie doceniasz instynktu (samozachowawczego), ludzie dość łatwo odczuwają strach, czyli zagrożenie, dlatego tak łatwo nie zaryzykują własnego bezpieczeństwa.

 5. E.B pisze:

  @Syzyfoptymista

  Witaj 🙂

  Wspaniałe hasło, na cały rok i dłużej, do zaorania na amen :)).

  Smoleńsk i uchodźcy to dwa gwoździe do trumny PO. Normalni ludzie już na nich nie zagłosują. A takich jak oni, wbrew pozorom nie ma tak wielu. Jechali na kłamstwie, ale się wydało i koniec.
  @Nagor ma rację, że oni są pacynkami, ale ludzie już to zobaczyli. I tego nie da się już odwrócić.
  Podzielam tu Twój optymizm :).

 6. @ebns24

  Witaj,

  oby się zaorali jak najszybciej, a robią to, trzeba przyznać, skutecznie 🙂

 7. ProvoCatio pisze:

  @ syzyfoptymista


  łatwo nie będzie. to V Kolumna Międzynarodówki Pasożytów w Polsce. skosztowali smak krwi i wodą już nie nasycą pragnienia.

 8. @provocatio

  Wiesz, nie pamiętam kiedy było łatwo…

 9. ProvoCatio pisze:

  @ syzyfoptymista


  ja też nie. nie przemogą 🙂

 10. nagor pisze:

  @

  Czegoś nie rozumię , wchodzę na wpolityce główny bohater szczerba a pomniejszych wbród ,to samo na niezależnej i nie sa to informacje o karze za ……… ale powtarzanie głoszonych mądrości .Wiadomości TV pytanie do gości Czy warto o jedno zdanie…. robić szum ? Takie pytanie z tezą ,że faktycznie jakby coś w tym zdaniu było nie tak .
  O co w tym chodzi , że głupia narracja jest promowana przez głupich redaktorów i tematem dnia są pacynki i ich mrzonki (jak ktoś nie słyszał to się teraz dowie? )
  Miast pominąć milczeniem i przedstawić działania rządu itp uświadamiać istotę zmian i ich konieczność , to bzdury są na pierwszym planie.
  Ktoś taki przekaz akceptuje i deleguje przedstawiciela do dyskusji .To też jest kompromitacja , podobna/równoważna tym szczerbatym .

 11. nagor pisze:

  @syzyfoptymista

  do tego co wyżej : Tytuł dobry i jak widać uniwersalny, zależy kogo wpisać PO czy PIS , skutek orki jest podobny przynajmniej ten medialny .

 12. Syzyfoptymista pisze:

  @nagor

  Mam podobne spostrzeżenia. TVP niepotrzebnie wielokrotnie powtarza „występy” opozycyjnych hejterów.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi