Platforma orze jak może, aż się sama zaorze… co daj Boże

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. nagor napisał(a):

  @Syzyfoptymista
  Masz zacięcie jak Syzyf . Z czarnego chcesz zrobić białego , to tak jak ze Szczerby polityka, a z PO partię albo z Frasyniuka legendę .
  Wszyscy zostaną dalej tymi co faktycznie są bo taky mają być .Taki ten los , wpisania się na listę po splendory i myślenie się kończy, decyduje ten co tą listę ma . Ważne żeby było głośno o nich to w otoczeniu znajdą się podobni z własnymi obawami . Ty liczysz na ich nawrócenie do myślenia?.
  Towar został dawno sprzedany , to dzisiaj tylko rezydenci kupca zwołujący naiwnych i im ciszej o nich tym prędzej zrozumieją bezsens swej pracy .

 2. syzyfoptymista napisał(a):

  Witaj,

  w końcu skądś się ten mój nick wziął 🙂

  A mówiąc serio, to przede wszystkim liczę jednak na instynkt samozachowawczy ludzi, na taki zwykły, pierwotny instynkt…

 3. nagor napisał(a):

  @syzyfoptymista
  Instynkt to zanikowa forma zachowania u człowieka w sytuacji nie ostatecznej , ja liczę na roztropność głównie tych co im wysokim wykształceniem nie wyprali mózgów a odróżniają skutek od przyczyny .

 4. syzyfoptymista napisał(a):

  @nagor

  A ja myślę, że jednak nie doceniasz instynktu (samozachowawczego), ludzie dość łatwo odczuwają strach, czyli zagrożenie, dlatego tak łatwo nie zaryzykują własnego bezpieczeństwa.

 5. E.B napisał(a):

  @Syzyfoptymista

  Witaj 🙂

  Wspaniałe hasło, na cały rok i dłużej, do zaorania na amen :)).

  Smoleńsk i uchodźcy to dwa gwoździe do trumny PO. Normalni ludzie już na nich nie zagłosują. A takich jak oni, wbrew pozorom nie ma tak wielu. Jechali na kłamstwie, ale się wydało i koniec.
  @Nagor ma rację, że oni są pacynkami, ale ludzie już to zobaczyli. I tego nie da się już odwrócić.
  Podzielam tu Twój optymizm :).

 6. syzyfoptymista napisał(a):

  @ebns24

  Witaj,

  oby się zaorali jak najszybciej, a robią to, trzeba przyznać, skutecznie 🙂

 7. ProvoCatio napisał(a):

  @ syzyfoptymista


  łatwo nie będzie. to V Kolumna Międzynarodówki Pasożytów w Polsce. skosztowali smak krwi i wodą już nie nasycą pragnienia.

 8. syzyfoptymista napisał(a):

  @provocatio

  Wiesz, nie pamiętam kiedy było łatwo…

 9. ProvoCatio napisał(a):

  @ syzyfoptymista


  ja też nie. nie przemogą 🙂

 10. nagor napisał(a):

  @

  Czegoś nie rozumię , wchodzę na wpolityce główny bohater szczerba a pomniejszych wbród ,to samo na niezależnej i nie sa to informacje o karze za ……… ale powtarzanie głoszonych mądrości .Wiadomości TV pytanie do gości Czy warto o jedno zdanie…. robić szum ? Takie pytanie z tezą ,że faktycznie jakby coś w tym zdaniu było nie tak .
  O co w tym chodzi , że głupia narracja jest promowana przez głupich redaktorów i tematem dnia są pacynki i ich mrzonki (jak ktoś nie słyszał to się teraz dowie? )
  Miast pominąć milczeniem i przedstawić działania rządu itp uświadamiać istotę zmian i ich konieczność , to bzdury są na pierwszym planie.
  Ktoś taki przekaz akceptuje i deleguje przedstawiciela do dyskusji .To też jest kompromitacja , podobna/równoważna tym szczerbatym .

 11. nagor napisał(a):

  @syzyfoptymista

  do tego co wyżej : Tytuł dobry i jak widać uniwersalny, zależy kogo wpisać PO czy PIS , skutek orki jest podobny przynajmniej ten medialny .

 12. Syzyfoptymista napisał(a):

  @nagor

  Mam podobne spostrzeżenia. TVP niepotrzebnie wielokrotnie powtarza „występy” opozycyjnych hejterów.

Dodaj komentarz

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili- E. Burke.
Przejdź do paska narzędzi