Pilne zadanie dla polskiego rządu – zdelegalizować islam w Polsce! Jak najszybciej.

Ponieważ determinacja wrogów chrześcijaństwa i państw narodowych doszła już do zenitu, moim zdaniem najpilniejszym zadaniem polskiego rządu i Prezydenta A.Dudy jest, jak w tytule, – delegalizacja islamu w Polsce. Co o tym sądzicie?

You may also like...

37 komentarzy

 1. Włóczęga napisał(a):

  Ale co „zrobić” z polskimi Tatarami?

 2. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  Mamy Tatarów, a to lud zasłużony dla Polski i ich religią jest islam..
  Natomiast najpilniejszą kwestią jest zabronienie/uniemożliwienie prywatnego importu muslimów, jak to próbuje czynić ten pętak adamowicz z gdańska.

 3. Tadeusz_K napisał(a):

  @Włóczęga
  Zbiegły się myśli.
  pozdrawiam.

 4. izaluka napisał(a):

  @Włóczęga i @Tadeusz_K
  Cholerka, zapomniałam o polskich Tatarach.

 5. izaluka napisał(a):

  @Tadeusz_K
  „Natomiast najpilniejszą kwestią jest zabronienie/uniemożliwienie prywatnego importu muslimów, jak to próbuje czynić ten pętak adamowicz z gdańska.”
  No właśnie, ten pomysł na prywatny import tak mnie zdenerwował.
  Masz jakiś pomysł, jak się temu przeciwstawić?

 6. nohood napisał(a):

  sądzę, że nie potrzebna nam aż taka ostentacja.
  na razie wciąż legalni są zbrodniarze komunistyczni, pomimo szkód, które wyrządzili.
  państwo powinno przede wszystkim zająć się transformowaniem…..państwa
  tak aby bariery administracyjne nie obciążały naturalnego rozwoju.
  połowa urzędników państwowych to zbędny balast żerujący na naszej pracy…
  nie ma systemu weryfikującego skutecznoci ich działań w odniesieniu do polityki strategicznej
  tym warto zająć się w pierwszej kolejności…

  pozdrawiam
  i milknę na razie
  🙂

 7. izaluka napisał(a):

  cd.
  Jeśli rząd nie ma jakiegoś sensownego planu działania, które takie inicjatywy zablokują skutecznie, to czarno to wszystko widzę.

 8. izaluka napisał(a):

  @nohood
  Być może faktycznie zbyt emocjonalnie podeszłam do problemu, nie upieram się tym razem. Niemniej widzę, że robione jest wszystko, aby jednak uchylić polskie drzwi dla muslimów, a to będzie już proces nie do zatrzymania.
  Pozdrawiam również i nie milknij 🙂

 9. Włóczęga napisał(a):

  „Jeśli rząd nie ma jakiegoś sensownego planu…”

  Rząd ma prawników(?)więc powinni ruszyć tyłki i pogłówkować jak to „prawniczo rozwiązać.No chyba że Kulesza i spółka napisała ustawę o samorządzie nie do ruszenia.

 10. nohood napisał(a):

  to nie muzułmanie są problemem głównym
  robi się z nich użyteczne narzędzie dla rozpętania kolejnego konfliktu.
  sługusy zła chcą osiągnąć swoje cele podbijając sprzeczności dokładnie tak jak robili to za czasów komuny- walka klas. walka religii.
  „ruch jest wszystkim cel niczym”- czyli generowanie chaosu dla narzucenia swoich praw.
  sentencje można morzyć…: „dziel i rządź”
  – nic się nie zmieniło w metodach uzurpatorów..
  moim zdaniem komunizm był przygrywką do tego, co zamierzają zrobić teraz.
  jak przeciwdziałać?
  kontrolować granicę i zaangażować środki w asymilację czeczenów polskich, żeby przypomnieć sobie co znaczy „zło dobrem zwyciężaj:
  a kiedy już przypomnimy sobie na czym polegała siła pierwszej rzeczpospolitej będziemy mogli przyjmować dobrych muzułmanów bez szkody dla bezpieczeństwa…
  takie rozwiązanie dyktuje mi serce…
  to czego się obawiam przedstawiłbym tak:
  niemcy dogadują się z ekstremistami muzułmańskimi i po rocznym intensywnym szkoleniu wysyłają ich z niemieckimi paszportami na teren polski w konkretnych misjach…
  niestety na taki scenariusz nie jesteśmy przygotowani.

  pozdrawiam

 11. Marek Lipski napisał(a):

  ….niemcy dogadują się z ekstremistami muzułmańskimi i po rocznym intensywnym szkoleniu wysyłają ich z niemieckimi paszportami na teren polski w konkretnych misjach…
  niestety na taki scenariusz nie jesteśmy przygotowani?Koniec cytatau.To już ma miejsce ale polski wywiad musi być poprawny.Celem jest nie tyłko poparcie dla opozycji,dla koncernów ale ….prowokacje z Ukrainą,z Rosją.Wprowadzenie strachu na ulicach w Polsce.Sprzedaż i handel narkotykami.kradzieże paszportów.podrabianie danych,.zatruwanie wody pitnej.Cholera lista nie nie jest fikcją.Muzułmanie,muszą mieć specjalny status jak za czasów hitlera? O tym nie można zapominać.Nigdy. Dlaczego Izrael w miarę możliwości jeszcze daje sobie radę z fanatykami?Nie zapominajmy że muzułmanie popierali dyktaturę narkomana Hitlera.Nie tylko z powodu żydów i Wielkiej Brytanii.Ta zaplanowana inwazja jest już wojną…Autorka ma rację ale niestety kościół katolicki jest…za islamem w Polsce.

 12. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  #Masz jakiś pomysł, jak się temu przeciwstawić?#

  -specUstawą.

 13. nagor napisał(a):

  @
  Rząd zamiast szybko działać siedzi w sejmie by była większość w głosowaniu każdej bzdury . Taki kaprys braku logiki .
  Konsekwencją ,że pracuje drugi lub trzeci garnitur ministerialny a czasu na merytorykę i refleksję brakuje .

 14. E.B napisał(a):

  Nie wyobrażam sobie, żeby samorządowcy mogli działać wbrew stanowisku rządu. Jeśli ustawa o samorządach na to pozwala, to należy to w trybie pilnym zmienić.
  Taka specustawa o przyjmowaniu uchodźców może będzie konieczna, w zależności od rozwoju sytuacji.
  Delegalizacja islamu jest niemożliwa, ani w Polsce ani w Europie. Nie pozwalają na to różne akty prawne o prawach człowieka. Chociaż jestem za całkowitą likwidacją islamu. Powinien zniknąć z naszego globu, bo jest religią złą, skierowaną przeciwko ludziom, nie tylko innych wyznaniom, ale również własnym wyznawcom.

 15. izaluka napisał(a):

  @Włóczęga 15 czerwca 2017 o 14:58 i @ebns24 15 czerwca 2017 o 18:26:
  „Rząd ma prawników(?)więc powinni ruszyć tyłki i pogłówkować jak to „prawniczo rozwiązać.”
  Mam nadzieję, że ma tych prawników i to na tyle dobrych, że z tego główkowania wyłoni się COŚ, co będzie skuteczną obroną przed agresją na nasze bezpieczeństwo.

  „No chyba że Kulesza i spółka napisała ustawę o samorządzie nie do ruszenia.”
  i @ebns24 : „Nie wyobrażam sobie, żeby samorządowcy mogli działać wbrew stanowisku rządu. Jeśli ustawa o samorządach na to pozwala, to należy to w trybie pilnym zmienić.”

 16. izaluka napisał(a):

  CD.
  13 czerwca 2017 o 14:14 pod notką http://naszsalon24.org/2017/06/12/prywatna-polska-adamowicza-mozliwe/#comment-33937 napisałam:
  Polska nie jest federacją miast i regionów! Jeśli ustawa o samorządach stwarza jednak takie możliwości dla władz lokalnych, że mogą one realizować politykę sprzeczną z polityką władz Państwa, jedynym i to natychmiastowym działaniem, jakie powinno zostać podjęte, jest zmiana ustawy o samorządach, aby taki lokalny kacyk nie mógł działać wbrew racji stanu Polski.”

  Przejrzałam Konstytucję we fragmentach dotyczących samorządów. Nie wygląda to dobrze, ale nie jestem prawnikiem. Jeśliby parlament podjął się „walki” z samowolą takiego np. Adamowicza, to wojna z TK może okazać się niczym w porównaniu z walką z władzami samorządów, którym zachce się sprowadzić do Polski islamistów.

 17. E.B napisał(a):

  Art. 166.

  Zadania publiczne służące zaspokajaniu potrzeb wspólnoty samorządowej są wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego jako zadania własne.
  Jeżeli wynika to z uzasadnionych potrzeb państwa, ustawa może zlecić jednostkom samorządu terytorialnego wykonywanie innych zadań publicznych. Ustawa określa tryb przekazywania i sposób wykonywania zadań zleconych.

  Spory kompetencyjne między organami samorządu terytorialnego i administracji rządowej rozstrzygają sądy administracyjne.

 18. E.B napisał(a):

  Art. 171.

  Działalność samorządu terytorialnego podlega nadzorowi z punktu widzenia legalności.

  Organami nadzoru nad działalnością jednostek samorządu terytorialnego są Prezes Rady Ministrów i wojewodowie, a w zakresie spraw finansowych regionalne izby obrachunkowe.

  Sejm, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, może rozwiązać organ stanowiący samorządu terytorialnego, jeżeli organ ten rażąco narusza Konstytucję lub ustawy.

 19. E.B napisał(a):

  Konstytucja odwołuje się do ustawy. Rozumiem, ze do ustawy o samorządach, gdzie zadania i prawa samorządów są opisane bardziej szczegółowo. Ustawę zawsze można poprawić.

 20. izaluka napisał(a):

  @nohood
  Pełna zgoda, że problem imigrantów, to narzędzie w rękach reżyserów NWO. Niemniej bardzo groźne narzędzie.
  Piszesz: „to czego się obawiam przedstawiłbym tak:
  „niemcy dogadują się z ekstremistami muzułmańskimi i po rocznym intensywnym szkoleniu wysyłają ich z niemieckimi paszportami na teren polski w konkretnych misjach…
  niestety na taki scenariusz nie jesteśmy przygotowani.”

  No właśnie, i co wtedy? – tzn., pewnie ma rację @Marek Lipski pisząc, że już tak się dzieje, i pewnie tylko kwestią czasu jest, kiedy i u nas coś wybuchnie i zginą ludzie.
  „kontrolować granicę” – tu też mam wątpliwości, ale pozostaje mieć nadzieję.
  Pozdrawiam

 21. izaluka napisał(a):

  @ebns24
  art. 165
  1. Jednostki samorządu terytorialnego mają osobowość
  prawną. Przysługują im prawo własności i inne prawa
  majątkowe.
  2. S a m o d z i e l n o ś ć jednostek samorządu terytorialnego
  p o d l e g a o c h r o n i e s ą d o w e j .

 22. izaluka napisał(a):

  @Marek Lipski 15 czerwca 2017 o 15:57
  „Ta zaplanowana inwazja jest już wojną…[…] ale niestety kościół katolicki jest…za islamem w Polsce.”
  Otóż to, ta wojna, jak najbardziej trwa. Pozostaje mieć nadzieję, że władze Polski to rozumieją i mają adekwatne plany działania. Co do KK, jest to mój wielki ból ze względu na papieża Franciszka i V kolumnę. Pozostaje mieć nadzieję, że opcja katolicka w KK jest większa i silniejsza od sił destrukcji i, że nasze modlitwy zostaną wysłuchane.
  Pozdrawiam

 23. E.B napisał(a):

  @Izaluka
  W ustawie o samorządach powinna być ta samodzielność określona. Jakich zadań dotyczy, a jakie są pozostawione dla rządu.
  Kolejny artykuł mówi:
  Art. 163.
  Samorząd terytorialny wykonuje zadania publiczne nie zastrzeżone przez Konstytucję lub ustawy dla organów innych władz publicznych.

  Sprawa uchodźców jest sprawą państwa, należy do decyzji wyższego rzędu niż samorząd. Jeżeli może być inaczej, to trzeba to błyskawicznie zmienić ustawą. I mam nadzieję, że prawnicy nie śpią.

 24. izaluka napisał(a):

  @ebns24
  I ten artykuł, który zacytowałaś, jest wg mnie kluczowy, i zgadzam się z Tobą, że należy ustawą określić, że sprawa uchodźców leży wyłącznie w kompetencjach rządu i parlamentu. Bez tej dookreślającej ustawy samorządy kierowane przez takich ludzi, jak Adamowicz będą działały na własną rękę, i ani się spostrzeżemy, jak nachodźcy znajdą się w Polsce, a wtedy będzie pozamiatane.

 25. izaluka napisał(a):

  Zważmy też, że nadchodzi sezon urlopowy i przerwy letnie w pracach parlamentu. Nie czas teraz na wakacje, ale czy oprócz nas tutaj jeszcze ktoś to rozumie? Mam nadzieję, że tak.

 26. E.B napisał(a):

  @Izaluka

  No, mam taką nadzieję :)).
  Skoro my potrafiłyśmy w kilka godzin ustalić, jak to prawnie rozwiązać, to dla prawdziwych ekspertów powinna to być bułka z masłem :))

  Pozdrawiam

 27. @meszek napisał(a):

  @izaluka

  Zdelegalizować natychmiast. Trwa bezwzględnie realizowana – planowa islamizacja Europy. Zaangażowano w ten plan ogromne pieniądze. To jest PRAWDZIWA wojna – „letnie” działania nie przyniosą skutku.

  „Cholerka, zapomniałam o polskich Tatarach.”

  Drobiazg, wystarczy (drobny) wyjątek w ustawie.

 28. izaluka napisał(a):

  @meszek
  „Drobny wyjątek” – polskich Tatarów jest ok. 5 tyś.,to faktycznie wyjątek dla nich nie powinien stanowić legislacyjnego problemu.
  W każdym razie za pięknie brzmiącymi, usypiającymi deklaracjami, muszą iść zdecydowane działania. Jak widać „brukselska” swołocz nie cofa się przed niczym. Jeśli nie chcemy obudzić się pewnego dnia bez Polski musimy domagać się konkretnych, wyprzedzających działań naszego rządu. Poza tym, skoro weszliśmy do Unii, to i wyjść możemy. Dobrze byłoby także nie zapominać o reparacjach wojennych od Niemców. Nie wiem dlaczego nadal temat ten jest omijany szerokim łukiem. Ze słabymi, nie potrafiącymi upominać się o swoje nikt się nie liczy.

 29. Tadeusz_K napisał(a):

  Wyrój adamowiczów:

  „Jak właśnie postanowił Episkopat, zajmie się on sprowadzaniem do Polski imigrantów.”

  http://pikio.pl/pilne-kosciol-katolicki-sprowadzi-imigrantow-do-polski-wbrew-rzadowi-pis/

 30. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  Wiadome jest wszem i wobec, że w zamysłach lewackich wieprzy jest import do Europy tych, którzy ścinają głowy chrześcijanom, a nie tych, którym głowy ścina się.
  Kilka tygodni temu anonsowałem (nie pomnę linka) , że episkopat wystosował odezwę do wiernych (czytano w kościołach) , którzy zechcieliby przyjąć uchodźców. Czy tych prawdziwych to nie wiem, któż to sprawdzi? Widocznie adamowicze w reakcji na w/w podejmują działania importu tych, którzy właśnie ścinają głowy potrzebującym ochrony chrześcijanom. Dla tych co mają czarny humor: „Może dla równowagi bilansu kwotowego”?. Nachodźcy w chwili obecnej dla wieprzy junijnych stanowią kategorię księgową- kwoty. I słusznie, bo to islamska szarańcza jest.

 31. izaluka napisał(a):

  @Tadeusz_K
  Szukałam potwierdzenia info (także na stronie Episkopatu), które podaje portal pikio, nie znalazłam. Na pewno są w KK i w Episkopacie także różne stanowiska w tej sprawie. Pozostaje mieć nadzieje, że zwycięży jednak zdrowy rozsądek. Są poza tym chyba jakieś procedury prawne dotyczące przyjeżdżających do naszego Kraju obywateli innych państw, wiza przede wszystkim, a tej Episkopat nie wystawi, poza tym ubezpieczenie zdrowotne i środki utrzymania na okres pobytu i powrót do kraju, z którego przybył. Ponieważ, jak dotąd Episkopat nie doszedł w tych sprawach do porozumienia z rządem, to i korytarze humanitarne pozostają w sferze zamysłów, i oby tak pozostało.
  Poza tym, niestety w KK działa tzw. V kolumna i musimy zdawać sobie z tego sprawę.

  „Kwoty” – tak, bo tym szaleńcom nie chodzi o ludzi, a o politykę. Zbrodniczą politykę.

 32. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  Szukałam potwierdzenia info (także na stronie Episkopatu), które podaje portal pikio, nie znalazłam#

  Postaram się odpowiedzieć jutro na prive.
  pzdrw.

 33. izaluka napisał(a):

  @Tadeusz_K
  OK 🙂
  Pozdrawiam również

 34. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  #Szukałam potwierdzenia info (także na stronie Episkopatu), które podaje portal pikio, nie znalazłam#
  Jest to kłamstwo.
  Takie zapewnienie otrzymałem od jednego ks. z hierarchii KK.
  Owszem, KK organizuje pomoc, ale tam na miejscu poprzez placówki misyjne.
  Tu w Polsce organizuje zbiórkę pieniędzy na cele tej pomocy tam na miejscu.
  Nie występuje przypadek działania Episkopatu wbrew polityce rządu w kwestii imigrantów.
  „V kolumna”:
  Tak więc może jest to episkopat pana sowy w koloratce, holland, środy i hartmana?
  Pozdrawiam.

 35. izaluka napisał(a):

  @Tadeusz_K
  I całe szczęście. Mam nadzieję, że tak pozostanie. Ta strona pikio nie jest chyba najlepszym źródłem informacji. Zresztą oni na ogół nie podają źródeł swoich rewelacji.
  Pozdrawiam i dziękuję Ci za przywrócenie mi spokojności 🙂

 36. Tadeusz_K napisał(a):

  @Izaluka
  pikio nie jest chyba najlepszym źródłem informacji.#
  Chyba tlko co trzecia info =prawda.

 37. x napisał(a):

  tatarzy to ma sie ich nawracac na katolicyzm

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi