hipokryci

postępowanie ke wobec krajów współpracujących w ramach porozumienia wyszehradzkiego jest popisem hipokryzji.

unia zarzuca nam brak solidarności z uchodźcami wojennymi pomimo, że przyjmowaliśmy czeczenów i ukraińców, gdy putin masakrował ich miasta.

czyżby wojny rozgrywały się wyłącznie w miejscach, które urzędnikom unijnym podyktowali dranie będący mocodawcami typów pokroju sorosa?

chyba tak.

coraz wyraźniej rysuje się wzór który oddaje kształt planów samozwańczych elit.

widzę w nim centrum decyzyjne, które przy pomocy pozorowanego prawa międzynarodowego chce zmuszać nas do przyjmowania nawet najbardziej absurdalnych ustaleń.

nie istotne jest co przyjmujemy, tylko od kogo płyną zalecenia.

nie istotne jest, że te zalecenia nam szkodzą- mają nam szkodzić w stopniu zależnym od woli ukrytych w cieniu potworów, które w stosownym czasie przedstawią się nam jako panowie naszego losu.

i w istocie wielu z nas uzna ich za swoich panów, skoro nasi przedstawiciele wybrani w wyniku demokratycznych procedur uczynili to dużo wcześniej.

nie chodzi o uchodźców.

chodzi o złamanie woli potrzebnej do ustalania własnych praw a nawet zatarcia świadomości skąd te prawa pochodzą.

chcą zrobić z nas niewolników.

You may also like...

21 komentarzy

 1. ProvaCatio pisze:

  Tak bywa jak sie rezygnuje z Niepodleglosci i Suwerennosci Panstwa jak to sie stalo w dniu przystapienia Polski do UE.

 2. lordJim pisze:

  Nie uda się sqrwielom!

 3. nohood pisze:

  @provo:
  masz rację.
  niemniej żaden traktat zawiązany między reprezentantami nie jest ever…
  jeżeli wdepnęliśmy w gówno, to nie musi oznaczać, że mamy się w nim taplać do końca świata
  🙂

 4. nohood pisze:

  @lordjim:

  racja- mamy to obiecane.
  stąd pewność i nadzieja…

 5. Tadeusz_K pisze:

  @Nohood
  Będę się powtarzał, ale cóż-powiem: Wielka imigracja to projekt polityczny wynaleziony jeszcze w latach 30-tych ub. wieku. To jedno z narzędzi rewolucji kulturowej przetestowany wpierw w Szwecji w latach 50-tych. Projekt ten z racji tego, że jest stricte polityczny nie ma nic wspólnego z: empatią, solidarnością, miłosierdziem, katolicyzmem, ludzkimi odruchami o których gaworzą junijni wieprze. Projekt ten ma „zamordować” narody Europy. Na ich cmentarzu ma powstać nowy świat, nowy porządek. @lordJim mówi „nie uda się”-dobrze mówi. Ale to pociągnie wiele, wiele ofiar – winnych i niewinnych..Merkel już winna być poddana osądowi w tej sprawie. Oto istota nachodźcy:

 6. nohood pisze:

  @tadeusz:
  wszystko, co napisałeś jest trafne.
  niemniej cżłowiek poza swoimi ułomnościami posiada też duszę.
  emigranci także ją posiadają.
  problem w tym, że ktoś odebrał im godność stawiając przed wyborem emigracja albo terror i śmierć.
  w ameryce do pewnego czasu projekt emigrancki się sprawdzał.
  zatem nie o samą emigrację chodzi, lecz o uprzednie przekształcenie emigrantów w bestie w wyniku poddania ich masowej traumie.
  oraz stworzenie takich warunków prawnych, które sparaliżują możliwość weryfikacji tego kto właściwie przekracza granicę.
  dzięki temu zaistnieje możliwość kontrolowanych inwazji odbywających się poza świadomością tych,których skazano na los ofiary.
  odpowiedź na pytanie kto ma być ofiarą także znamy. w pierwszej kolejności prawdziwi chrześcijanie.

 7. nagor pisze:

  @
  Zamieściłem taki wpis u Wawela ,dzisiaj sytuacja się zmieniła decyzją KE i nikt nam nie odpuści wbrew uzasadnionym racją z naszej strony .
  O referendum emigranckim bąka się przy wyborach za dwa lata a do tego czasu może sposobem jest manifestacja determinacji trwania przy swoim takim sposobem :
  nagor

  8 czerwca 2017 o 21:41

  @Wawel24
  Czytając zastanawiam się czym można takie zapędy wyhamować , na pozwolenia posiadania broni palnej chyba nie ma co liczyć .Bo to ani na czasie , ani po linii w całej europie .Ale gdyby tak wielu , bardzo wielu zdecydowało się na zakup pistoletów gazowych i w kaburze nosiło na pasku ( nie wymagane zezwolenie) w miejscach publicznych jako wyraz determinacji i gotowości obrony ?

  Kto pierwszy podniósł by larum , policja od nadmiaru roboty ze sprawdzeniem , czy organizacje pacyfistyczne lub inne ( bo uwłaczało by to nachodźcom)?
  Sumarycznie to tylko 300 zeta a efekt !!!
  Może warto sprawdzić w praktyce …….

 8. E.B pisze:

  @Nohood

  To wszystko prawda, taka jest diagnoza. Ale trzeba znaleźć sposób, żeby się nie dać. Ta procedura trochę potrwa i będą próby złamania solidarności tych trzech państw. I trzeba mieć w zapasie wyjście awaryjne.
  Dla mnie takim wyjściem byłoby zbudowanie Europy drugiej prędkości, (sami tego chcą), strefy ekonomicznej wolnego handlu dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej Północ-Południe, taka Via Carpatia, nie tylko droga tranzytowa, ale i wszelka inna. Razem z Anglią, która zawsze tu miała swoje interesy, pod parasolem USA i może się udać. To byłaby prawdziwa siła i mogą nam…..

 9. nohood pisze:

  @nagor
  niezły pomysł.
  tylko, że taka manifestacja mogłaby spowodować bardzo szybko eskalację realnej przemocy.
  mamy w polsce środowiska ubeckie. i z całą pewnością obecność legalnej ostrej broni jest u nich powszechna.
  najpierw należałoby określić ubeków jako ludzi niebezpiecznych dla państwa i uchwalić prawo zabraniające współpracownikom służb prl posiadania broni.

  w tych warunkach powszechne prawo do posiadania broni byłoby najlepsze z jednoczesnym organizowaniem klubów strzeleckich na terenie całego kraju.
  takie posunięcie zablokowałoby im możliwości zorganizowania niebezpiecznych bojówek na dużą skalę. i w ciągu 2 lat poziom bezpieczeństwa wewnętrznego znacznie by się zwiększył.

  na unii moim zdaniem powoli trzeba położyć laskę. unijny beton się nie zmieni.
  uważam, że w tle można rozważać plany powołania unii 2 na zdrowych zasadach pod osłoną stanów wykorzystując fakt, że w ameryce przeważają głosy rozsądku.

 10. nohood pisze:

  @eb
  no to mamy synchron.
  z tą różnicą, że nie wierzę w możliwość odnowy europy na bazie obecnej unii.
  moim zdaniem narodom trzeba stworzyć możliwość alternatywy.
  a obecna sytuacja daje świetny pretekst aby zacieśniać współpracę między v4.
  i dalej na południe…
  jeśli amerykanie by nas wsparli, to o podstawy ekonomiczne bym się nie martwił, nawet gdyby lewacy unijni wstrzymali fundusze strukturalne.
  dodam, że takie posunięcie paradoksalnie zadziałałoby na naszą korzyść ze względów politycznych.

 11. nagor pisze:

  @ebns24
  Spójż na Twją propozycję historycznie , japończycy w II wojnie amerykanom namieszali , teraz Korea deklaruje ,że uczyni to samo .Państwo cesarskie i dyktatura są podobne w charakterze i mogą być równie zderminowane .
  Via Carpatica (panstwa) to konglomerat narodów dobry na pokój i współdziałanie ekonomiczne , ale nie na jedną rosję i jedne niemcy z I prędkością (pozostałe omamione strefa euro) grającą w taką samą grę Eurosojuz . Po nordstrim II moskiewskie sanie będą jeżdzić po berlinie a bałtyk ostatnio nie zamarza . Nawet jak US wesprą tę inicjatywę Carpatii to historycznie jesteśmy tam gdzie zawsze byliśmy na barykadzie pośrodku z dylematem wejdą nie wejdą i z której strony .Myślę ,że wesprą to jeszcze chiny ale z barykady nas nikt nie zdejmie .
  Ta druga prędkość ma wspomóc sytuację eurolanadu bo skłądki będziemy płacić dalej , a w Carpatii są kraje z euro .

 12. nohood pisze:

  wkleję jeszcze ostatnie wystąpienie prof. nowaka ku pokrzepieniu serc…
  cały wykład może mniej ciekawy od poprzednich w serii.
  jednak jest pewien smaczek, który wpisuje się do treści notki-
  opis domu historii europejskiej- od 1:00:00

 13. E.B pisze:

  @Nagor

  Swojego położenia nie zmienimy, ale lepiej być silniejszym niż słabszym. Niemcy nie wejdą, bo stacjonują u nich Amerykanie i mam nadzieję, że nigdy nie wyjdą. Rosji też się nie opłaca zadzierać z USA, zresztą po co im wojna w Europie. Mają swoje problemy. Rosja powoli będzie się zmieniać. Rosjanie też chcą pokoju i dobrobytu.
  To jest takie okienko w historii, które trzeba wykorzystać. Unia taka jaka jest, nie przetrwa.

 14. nagor pisze:

  @nohood
  Smaczek powiadasz . Wynika ,że mamy marsian za miedzą u których, nie ma miejsca na żadną dyskusję lub spory, bo prawda jest już określona jak w religiach monoteistycznych . Pytanie ” być albo nie być” jest bardzo pilne i ostatecznie chyba jedynie słuszne .

 15. Włóczęga pisze:

  Nie „wychodzi”im przybyć z „bratnią pomocą”(a raczej się boją bo by dostali wp…bęcki)to popierają wszelkiego rodzaju dupków i szantażują obcięciem dotacji(które są z „zysków”uzyskanych przez ich firmy).

 16. E.B pisze:

  ANohood

  Posłuchałam o tym domu historii i już nie wiem co powiedzieć :(.
  Europa jest stracona. Już nic jej nie uratuje. My jeszcze mamy szansę, jak wytrwamy.
  Ale bój o Polskę będzie bez pardonu. My jesteśmy jak ostatnie Okopy Św. Trójcy.
  Jeszcze nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

 17. nohood pisze:

  @nagor:

  Wynika ,że mamy marsian za miedzą u których, nie ma miejsca na żadną dyskusję lub spory

  niemcy zawsze tacy byli- motto historyczne:
  ” eksterminujemy narody mniejsze ze skutecznością przemysłu większego”

 18. nohood pisze:

  @włóczęga:
  myślę, że za rok, dwa polska będzie w stanie wejść na ścieżkę samodzielnego rozwoju.
  marksistowskie dupki doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego prężą się w aurze pozorowanego prawa w nadziei, że ich plan pacyfikacji gospodarczej da się zaktualizować.
  nie da się- są na to zbyt głupi. dobór kadr od pokoleń rozwija się u nich w kluczu negatywnej selekcji wpieranej przez automaty. czyli poziom kojarzenia z każdym pokoleniem leci w dół.
  to piękny mechanizm historyczny degradujący każdą samozwańczą elitę…
  w krótkiej perspektywie mają pewne szanse, jeśli w ameryce stanie się jakieś nieszczęście i nie zdążymy skonsolidować obrony przed kontrą ze strony lewackich potworów.
  a na razie spokojnie- robimy swoje z pełną świadomością tego co się dzieje.
  niech idioci dalej odsłaniają karty…

  pozdrawiam

 19. nohood pisze:

  @ewo:
  bez przesady..
  europa to ludzie. w większości ogłupiani kłamstwami.
  oto powód tej beznadziei. te skur…syny pracowali nad tym od 100 lat, żeby tak było.
  wykonali gigantyczną pracę poświęcając wszystko.
  i co im to dało?
  nic- chwilowy dobrobyt materialny
  prawda działa jak lekarstwo. wystarczy, że będziemy głosić prawdę i argumentować.
  albo zaczną myśleć, albo zniszczy ich własna nienawiść…

 20. E.B pisze:

  @Nohood

  Podziwiam Twój optymizm. Ale mam kontakt z przyjaciółmi, którzy mieszkają tam i we Francji i w Szwecji. Oni są już tak przeorani mentalnie, że trudno znaleźć wspólny język. A co mówić o ludziach, którzy tej indoktrynacji są poddawani od 100 lat. Większość ma tak przeorane umysły, że tylko cud może ich uratować. My paradoksalnie, zaszczepieni szczepionką komunizmu, mamy szansę oprzeć się tej dużo groźniejszej chorobie.

 21. nohood pisze:

  ebns24:
  cud- dokładnie.
  nie ma lepszej podstawy do optymizmu.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi