Nowe taśmy, czyli znów coś się kroi

Zmiana kursu Stanów Zjednoczonych w stosunku do Europy zaowocowała spiskiem podstępnych kelnerów w wyniku którego zostało nagranych ileś tam ciekawych rozmów. Część z tych nagrań umożliwiła odsunięcie PO od władzy.

Po nieudanym grudniowym puczu zwanym ciamajdanem, kierownik euroburdelu prawdopodobnie podejmie kolejną próbę odzyskania wpływów w naszym kraju.

Ponieważ targowica w postaci PO, PSL i partii idiotek z Rysiem na czele okazała się beznadziejna, jako wewnętrzne narzędzia do obalenia PiSu została wyznaczona nadzwyczajna kasta oraz zdrowe jądro naszej niezwyciężonej armii. Wsparcie tej operacji jak zwykle zapewnią środowiska zatroskanych intelektualistów i księży patriotów oraz nasze wiodące media.

Pomoc z zewnątrz zapewni Georg Soros wraz z jego rozlicznymi NGOsami. Takie przypuszczenie pojawiło mi się po przeczytaniu jego tekstu „Bój o wspólną Europę”, który pojawił się w niemieckich mediach m.in na portalu onet.

Skąd takie straszne przewidywania? Ano stąd że znowu pojawiły się taśmy z kompromatami. Jest to moim zdaniem działanie wyprzedzające, które ma pokazać różnym zaprzańcom i kanaliom, że mamy sporo tego towaru i uważajcie, bo jeszcze ciekawsze kawałki ujrzą światło dzienne.

Czy te ujawnione nagrani i kolejne czekające w kolejce są mocną „zastawką”? Obawiam się, że nie. Będzie ciekawie.

 

 

You may also like...

17 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @piko
  Taśmy taśmami , myślę ,że to bardziej smoleński cień blisko angeli i ten nieobliczalny amerykan.
  Reszta na jutro dobranoc

 2. nagor pisze:

  @piko
  ====Będzie ciekawie===

  Po części już jest . Problem nachodźców tych zewnętrznych i tych wewnętrznych równie groźnych jak na dzisiaj , chyba nawet groźniejszych .
  Tych wewnętrznych mają wszyscy i nie tylko w UE , dla których państwo jako instytucja to krępujący kaftan . Mówię o państwie w pojęciu demokratyczne gdzie trzeba mieć większość aby realizować cele . I w tym tkwi źródło tego zamieszania wartości , które mamy teraz na swiecie .

  Taka totalna opozycja do wszyskiego co było organizacyjnie narodowe i posiadało wartości uniwersalne , to nie tylko nasz problem wewnetrzny” totalna „. Takie wartości wdrukowano dużej części społeczeństw o korzeniach chrześcijańskich na całym świecie podmieniając myślenie takim samym zapisem na pendreiwie (mediach) , gdzie w tle jest dyktatura innych celów ( poczytaj Hartmana) .
  Ktoś się pośpieszył wszczynając tę wojnę wartości przed zapewnieniem nastepnej kadencji typu Obama,Holland , itp bo demokratycznie wybrano by taki model Hartmanowski jako obowiązujący (wybory w GB ostatnie) i nowa era totalitaryzmu by się spełniła w ramach demokratycznych procedur .
  Zewnętrzni nachodźcy to stymulator postaw destrukcji tego porządku co mamy obecnie i w takim znaczeniu to pomocna dłoń tych wewnętrznych emigrantów .

  Tasiemka od Sowy na sowę to rarytas na V kolumnę wewnątrz kościoła który, ma być unicestwiony w nowym porządku jako pierwszy .

 3. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  #Zewnętrzni nachodźcy to stymulator postaw destrukcji tego porządku co mamy obecnie i w takim znaczeniu to pomocna dłoń tych wewnętrznych emigrantów .#
  Uważam, że jest to Bardzo trafna teza.
  Nie jest możliwe inaczej zrozumieć tej nachodźczej głupoty lansowanej przez rezydentów pomieszkujących w Polsce.
  Zastanawiam się co ci rezydenci mają w planach zrobić z tym narzędziem, gdy ono spełni swoją funkcję/cel. Czyżby w tym celu była przygotowywana eutanazja?
  Przecież toto nachodźctwo trzeba będzie kiedyś (wcześniej, później) posprzątać.
  Jestem przekonany, że stratedzy od nachodźctwa biorą to pod uwagę i mają plan.

  -pan ksiąc’ sowa i jego obrządek:

 4. piko pisze:

  Panowie – to co się dzieje w sprawie nachodźców (i nie tylko) to działanie zaplanowane i z premedytacją. Różne ludki z eurokołchozu (Schulz, Juncker, Timmermans, Verhofstadt, Tusk) to są słupy. Oni są za głupi żeby tym wszystkim kręcić. Jesteśmy w stanie wojny cywilizacyjnej (bez strzelania z armat – jeszcze).

  Kto tę wojnę zaplanował i prowadzi? Pewnie ci sami co Lenina w zaplombowanym wagonie do Rosji wysłali i finansowali różne rewolucje.

 5. Tadeusz_K pisze:

  @piko
  11:04

  Podzielam wszystkie wymienione tezy.
  A tam, gdzie występuje słowo „pewnie” napisałbym:
  na pewno, gwarantowane, że, z całą pewnością, …

 6. nagor pisze:

  @ piko ,@Tadeusz_K

  Tak się składa ,że na Smoleńsk patrzymy też przez zadaną od początku narrację . Błędną narrację Polska – Rosja , słup i sprzątający .
  Niech nikt nie próbuje wmówić ,że rosjanie zawzięli się na „kartofla- po niemiecku” aby zacząć wojnę z NATO bo to jednak kraj niezależny i taki foch wyklucza się samoistnie .
  Dziwię się tym co opisywali smoleńskie krzaki ,że w obecnej sytuacji nie weryfikują siły sprawczej mając coraz więcej faktów na stole .Bo to co się tam wydarzyło miało pod stołem wsparcie NATO przez wiodących na europę państwach co najmniej dwóch F i D w strukturach decyzyjnych. To nasz minister zdradek oświadczał o błędzie pilotów i wspomagała go reszta naszych słupów aby nie weszło to na porządek ataku na NATO . w czasie kiedy nie było jeszcze czarnych skrzynek ani ciał .To nasz premier brał na siebie ,że załatwić to jego rola bez angażowania innych szczególnie tych co temu zamachowi sprzyjali . Tak awansuje się do klasy eurokołchozu przez wprowadzającego .
  Trump to wie i dlatego tak traktuje jedną panią z góry bo ma argumenty a sam niechciał by to był jego samolot .
  Pani chroni tuska jak własną źrenicę bo to związek zależny od jego milczenia , przecież ma wybory a miś ma papiery na tuska i wiedzę .

  Dziwię się blogerskiemu milczeniu w takim ujęciu o roli Nato przed i po w kwestii smoleńska bo tu chyba jest sedno a powieszą na słupie wszystko co można . To chyba dwa gorące kartofle na dzisiaj nachodźcy dla zadymy i polski rząd .

 7. piko pisze:

  @nagor – piszesz:
  „Tak się składa ,że na Smoleńsk patrzymy też przez zadaną od początku narrację . Błędną narrację Polska – Rosja , słup i sprzątający . (…)”

  Ja tak nie patrzę. Poczytaj moje teksty na S24. Blogerzy mogą sobie pisać co chcą, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności i konsekwencji. Z rządzącymi jest już inaczej. Polecam:
  http://piko.salon24.pl/715456,prosze-o-medal-lub-inne-odznaczenie-mam-rozwiazanie-2-waznych-problemow-rp

  ps.
  Fatamorgan to lepszy agent.

 8. nagor pisze:

  @piko

  ===Ja tak nie patrzę.===

  Przeczytam polecane , ale w zakresie tego co nazywamy ” narracją „,( ja tak nazywam ) trudno jest zmienić zdanie bez zmiany logiki i pojęcia interesu biorących udział w przedstawieniu nawet na szczeblu międzynarodowym . Jeżeli w swoim myśleniu nie widzisz związku NATO -Rosja to nic nie poradzę , ale faktem jest , że oba istnieją i mają „odmienne” cele przynajmniej deklaratywnie .
  agenci wpływu – żadna nowość .

 9. piko pisze:

  Zapewniam cię, że biorę pod uwagę różne związki. 🙂

  Mam nadzieję że za Smoleńsk US chociaż roztoczy parasol ochronny nad montowanym porozumieniem krajów międzymorza.

 10. E.B pisze:

  @Piko, @Nagor

  Nasi wewnętrzni nachodźcy coś szykują, to pewne.
  Dzisiejsza „miesięcznica” ma być wyjątkowo napastowana przez różnych obywateli RP. To jest pretekst do wywołania zadymy i wykreowania męczenników obecnej władzy.
  Smoleńsk bardzo ich uwiera i będzie rozgrywany jeszcze długo.

 11. E.B pisze:

  cd.

  A jeśli chodzi o NATO i Smoleńsk, to nie jest to takie bezpośrednie przełożenie. Zachowanie rządów państw na pogrzebie Lecha Kaczyńskiego i manewry na Bałtyku w tym czasie, świadczą raczej o obawach przed następnymi działaniami Rosji.
  To jest bardziej skomplikowane.
  Moim zdaniem mylisz się w sprawie Fatamorgana. Ale sytuacja na S24 dwa lata temu była tak nietypowa, że mogę to zrozumieć.

 12. nagor pisze:

  @ebns24
  NATO – smoleńsk – rosja .Giną prezydent i dowódcy przyfrontowi sztabu wojska państwa zrzeszonego .Dostają zapewnienie aktualnej władzy ,że wepchneli się wszyscy do jednego samolotu a piloci to nieuki (narracja kartofla) i sobie bez wiedzy rządu polecieli zamanifestować .
  A my na miejscu damy sobie szybko radę i po temacie . Mając wsparcie autorów narracji kartofla i francuzów Nato zrobi demonstrację siły na bałtyku , bo pominąć milczeniem nie wypada .Nie było żadnego działania dowództwa sojuszu na własną rękę co to za sojusznik i jaki tam jest rząd ,że takie coś jest możliwe mimo procedur Natowskich . To nie jest pozoracja przejęcia się problemem ? Wyłączenie całego dowództwa w ich państwie . Nie rostrzygam o sprawstwie ale na miejsce takiej tragedii wysyła się eksperta , i nic. Europejski symbol upartego kartofla zrobił swoje , a to już niemiecka narracja .
  Ebns24 , nie przejmuj się wszyscy jesteśmy agentami pisząc na forum .
  Wiesz po fakcie można interpretować stan poprzedzający i wśród błędnych założeń mogą być te bliskie prawdy . Przykład rozmowa Merkel Kaczyński ostatnia .Pewnie był temat wyboru szefa radyE . Stanowisko M aby polska go wsparła a KE wycofa się z procedur praworządności itp pewnie coś więcej :
  odpowiedź- nie poprzemy .Czyli jest to co mamy a K musiał dać kontr propozycję aby nie być nie bo nie . (mój typ)
  M to rozważymy jak zgłosicie kandydata , K – ok z pełną Swiadomością gry M na czas , musi wystawić kogoś co się spali . ale nacisk się nie udał . Toć oboje wiedzą o smoleńsku więcej niż wszystkie komisje do kupy i K wie że ochrona tuska w RE jest jeszcze priorytetem .A K sam będzie poddany dopiero atakowi pod szyldem bruselskim ale konkretnego autorstwa . Karty ma teraz Trump .

 13. E.B pisze:

  @Nagor

  Mimo upływu czasu, wciąż nie potrafimy patrzeć na Smoleńsk bez emocji, na chłodno. Ale przy spojrzeniu z dystansu to rzeczywiście widać, że sposób w jaki NATO potraktowało swojego członka, jest co najmniej zastanawiający.
  Zginęli generałowie NATO i bez względu na stanowisko ówczesnego rządu, niejako z urzędu powinno być wszczęte jakieś postępowanie natowskie. Tak się nie stało, więc albo to NATO jest nam do niczego niepotrzebne i nigdy nas nie obroni, albo ………..

 14. E.B pisze:

  cd

  W tej chwili zmieniło się nastawienie głównego członka NATO, więc mamy parasol ochronny, ale jak długo?
  A swoją drogą zastanawiam się, dlaczego Polacy tak bardzo przeszkadzają tak wielu.

  PS

  Czy rozmawialiśmy na S24? Pod tym nickiem? Pozdrawiam. Agentka E.B 🙂

 15. E.B pisze:

  Jakby nie było, nam nie wolno zapomnieć, jak o Katyniu….

  .

 16. nagor pisze:

  @ebns24
  Na salonie nie komentowałem od czasu choroby chyba florenckiej i nie pod tym nikiem .Ale śledziłem co się tam działo w ciszy .

  To chodzi o miejsce na mapie , akurat nam tu wypadło , jednym ciasno a drugim mało .

  Też dostrzegasz to dziwne zainteresowanie bezpieczeństwem własnym nie mówiąc o całości w tym naszym , w tamtym czasie .Widocznie nie było wystarczającego powodu .To wiele mówi ……………

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi