Polskie No-Go i Czeczeni, czyli import rosyjskiego, „nieterrorystycznego” islamu

Powoli wyjaśnia się dziwna sprawa związana z obecnością W Warszawie, Szczecinie, Gdańsku i in. miastach dużych grup pseudo-uchodźców, dziwnie zachowujących się w marketach i w pobliżu galerii handlowych całych rodzin. Oczywiście, w wersji oficjalnej „nie przyjmujemy nikogo”. Ale wersje oficjalne, jak wiadomo są po to, by je dementowali mieszkańcy danego państwa, albo zbyt dociekliwe media.

Zanim przejdę do polskich stref No-Go muszę wspomnieć o wczorajszym „incydenciku” w niemieckim Saarbrücken (Messerattacke: 27-jähriger Syrer tötet Psychologen). Syryjski 27-letni „uchodźca” zarżnął psychologa w Ośrodku Terapii dla Uchodźców (Psychosocjalne Centrum dla Uchodźców i Migrantów przy Niemieckim Czerwonym Krzyżu). „Kontrowersyjny incydent” wydarzył się w gabinecie psychologa. Powodem była różnica zdań. Oczywiście musimy uważać, by nie reagować ksenofobicznie, ostatecznie komu z nas nie zdarzyło się, że diagnoza lekarska nie przypadła do gustu? A nóż? No cóż, po śniadaniu pewnie z roztargnienia schował do kieszeni lub plecaka – co w tym takiego niezwykłego? Kto nie chodzi do lekarza z nożem, niech pierwszy rzuci kamieniem. I niech nikt czasem nie posuwa się do okrutnej nietolerancji religijnej twierdząc, że styl życia i zdobywania nowych wiernych opisany w Koranie siłą logiki wymusza na stosujących tę księgę nie rozstawanie się z ostrymi narzędziami.

Jak podaje prasa, jedno jest pewne: nie miało to zabójstwo niczego wspólnego z terrorem. To ważna wiadomość dla zrozumienia poniższych relacji z Polski. Oprócz jednej grupy z Łomży (działała też w Białymstoku i Warszawie) – nie było powiązań kryminalnych, aspołecznych i przestępczych zachowań przebywających w Polsce „uchodźców” z ISIS i terroryzmem. Oni napadają, zaczepiają, kradną, zastraszają, bo taki jest ich… dzień powszedni, czynią to z własnej inicjatywy, jako dzieci swojej „kultury”, swych rodzin a przede wszystkim swej Świętej Księgi, która wręcz zaprasza do terroryzowania „niewiernych”. ISIS nie ma tu nic do rzeczy. W duchu Księgi jest clou. Reszta to tylko zastosowanie i przejęcie się duchem nawracania mieczem, czy innym ostrym narzędziem.

 

Czy ktoś wie o tym, że od początku roku do Polski deportowano (jako do kraju, w którym „uchodźcy złożyli wniosek o ochronę) z Zachodu 700 migrantów? To dopiero początek. Na powrót do Polski w najbliższym czasie czeka 16 000 asyl seekers.

„Od początku roku z Zachodu deportowano do Polski ponad 700 imigrantów. Musimy ich przyjąć – informuje „Rzeczpospolita”. Urząd ds. cudzoziemców podaje „Rzeczpospolitej”, na deportację z krajów Europy Zachodniej czeka niemal 16 tys. osób spoza UE, które w Polsce wystąpiły o azyl. Większa część migrantów to Czeczeni, którzy nie czekali na decyzję w sprawie ochrony międzynarodowej i uciekli na Zachód, gdzie otrzymują większą pomoc socjalną niż w Polsce. Jednak zgodnie z przepisami takie osoby muszą przebywać w kraju, w którym złożyły wniosek o ochronę. W związku z tym, gdy zapadnie decyzja o deportacji, Polska musi tych migrantów do siebie przyjąć.”Okazuje się więc, że owymi darczyńcami są Urzędy ds. Cudzoziemców, jak to przypuszczałem w notce o tysiącach Tadżyków składających wnioski. Obecnie islamizację Polski, cichą, sekretną prowadzą Urzędy ds. Cudzoziemców.

Jeśli tak będzie wyglądało „nieprzyjmowanie” uchodźców przez rząd PIS-u, to wyborcy im podziękują wkrótce. Oczywiście jest tu zapewne czynna dywersja H. Gronkiewicz-Waltz, P.Adamowicza i innych „totalniaków”. Ale nie znaczy to, żeby PIS się tym ubogacaniem nie zainteresował i nie przyhamował tego procederu.

 

Przejdźmy teraz do tego, do czego prowadzi na polskim gruncie awaria sita przesiewającego kryminalnych darmozjadów terroryzujących okolice. Są to wszystko przepiękne przykłady ubogacania, podzięki za miłosierdzie, wtapiania się „uchodźców” w realia gościnnego kraju:

 

Czeczeński terror w Lininie i Coniewie! Ludzie piszą petycję do szefa MSWiA: ”Boimy się o dzieci!”

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/342952-czeczenski-terror-w-lininie-i-coniewie-ludzie-pisza-petycje-do-szefa-mswia-boimy-sie-o-dzieci-wideo

Ten powyższy film koniecznie trzeba obejrzeć! Dla tych, którym Bóg odmówił rozumu i wyobraźni jest to lekcja poglądowa, jak pojawiają się zarodki strefy No-Go przy zaledwie kilkuset wyznawcach Allacha, którzy najechali tubylców. Po obejrzeniu tego filmu tylko niesprawność umysłowa może usprawiedliwić to, że ktoś będzie powtarzać kalki wgrywane do mózgów, kalki o wzbogaceniu kultury, kalki o wtapianiu się muzułmanów w zachodnie społeczeństwa itp głodne kawałki.

Czeczeńscy imigranci zaatakowali funkcjonariuszy Straży Granicznej

http://kresy.pl/wydarzenia/czeczenscy-imigranci-zaatakowali-funkcjonariuszy-strazy-granicznej/

 

Łomża, Białystok: Czeczeni zbierali pieniądze i organizowali broń dla terrorystów z ISIS

http://www.nto.pl/polska-i-swiat/a/lomza-bialystok-czeczeni-zbierali-pieniadze-i-organizowali-bron-dla-terrorystow-z-isis,10608786/

 

Czeczeni napadli na drukarnię. Sąd zastosował areszt

http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5546106,czeczeni-napadli-na-drukarnie-sad-zastosowal-areszt,id,t.html

 

Rodzice ze szkoły w Coniewie: pomóżcie nam bezpiecznie żyć!

http://www.gorakalwaria.net/news-rodzice-ze-szkoly-w-coniewie-pomozcie-nam-bezpiecznie-zyc,251.html

 

Czeczeni zamknięci za napad z nożem

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/5117-czeczeni.html

 

„No-go zone” w Górze Kalwarii i okolicy. „Patologia, bezprawie, strach”.

Petycja zastraszanych przez Czeczenów mieszkańców Góry Kalwarii do MSWiA

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20404&Itemid=100

 

Czeczeni w polskim ośrodku dla uchodźców: Tu jest Państwo Islamskie!

https://ndie.pl/czeczeni-w-polskim-osrodku-dla-uchodzcow-tu-jest-panstwo-islamskie/

 

 

Zdziwienie? Myślę, że nie ma się czemu dziwić. Klasyka religii miłości: burdy, terroryzowanie innowierców, napady, wulgarne zaczepki Polskich kobiet w pobliżu Ośrodków, stosowanie pustynnego prawa wendety (pobicie nauczyciela, dewastowanie otoczenia szkoły), handel narkotykami połączony z ich intensywnym… testowaniem, kradzieże, unikanie jakiegokolwiek zatrudnienia, wyłudzanie zasiłków (często wielokrotne poprzez rejestrację w kilku miejscach), parasol ochronny i tchórzostwo Policji, zbieranie pieniędzy na morderców z ISIS, demonstrowanie poczucia bezkarności, zastraszanie mieszkańców, groźby, ataki na służby.

Czeczeńcy w niczym nie różnią się od innych światłych wyznawców światłej księgi, której jedyną treścią jest jak zmusić frajera do służenia cwaniakom, a gdy odmówi, co z nim zrobić (którą rękę i nogę mu uciąć; rytuał tej „religii” zawiera szczegółowe opisy, np. za sianie zgorszenia nie ucina się lewej nogi i lewej ręki, tylko zawsze… naprzemianległe, jest w tym zapewne jakiś wyższy sposób poznania Boga). W Austrii np. są już islamskie dzielnice czeczeńskie, np. w wiedeńskiej dzielnicy Kagran, której prężna wspólnota „miłości” utworzyła patrole islamskiej policji religijnej monitorującej ubiór, długość spódniczek, nikotynizm i próby wejścia do sklepów monopolowych ze strony niewiernych (właśnie w tej wiedeńskiej dzielnicy została pobita przez członkinię czeczeńskiego gangu 15-latka z Polski). Nie ma różnicy czy Czeczen, czy Arab –przekaz Świętej Księgi dociera do każdego chętnego. Może dlatego, iż jest niezbyt skomplikowany i dostępny nawet dla niepiśmiennych: My tu rządzimy, a kto się postawi – marny jego los. Ciekawym (europejskim) schorzeniem jawi się nazywanie tego dzieła przypominającego kodeks grup przestępczych – „świętym”, a działalności tych gangów: religią. Europejczycy to dziwna człowieka być…

A propos tych… 16 tysięcy, które w najbliższych tygodniach i miesiącach ubogacą nasz kraj, to żółtka kartka dla PIS-u. Społeczeństwo patrzy…

Ilustracja. Czeczeńcy zatrzymani przez Straż Graniczną

 

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. piko pisze:

  Jakiś czas temu jadąc w południe al. Krakowską z W-wa w kierunku Janek widziałem na przejściu dużą grupę śniadych facetów. Większość wpatrywała się smartfony.

  Ciekawe w jakiej sieci mają telefony, jak opłacają, czy na abonament, czy karta? Gdzie sobie te telefony kupili?

 2. @meszek pisze:

  W jaki sposób 16 000 Czeczenów dostało azyl w Polsce?

  Azylantami powinni być w pierwszym kraju do którego dotarli po opuszczeniu Czeczenii. Czy powodem formalnym jest granica polsko-rosyjska z obwodem kaliningradzkim?

 3. nagor pisze:

  @Wawel24
  Czytając zastanawiam się czym można takie zapędy wyhamować , na pozwolenia posiadania broni palnej chyba nie ma co liczyć .Bo to ani na czasie , ani po linii w całej europie .Ale gdyby tak wielu , bardzo wielu zdecydowało się na zakup pistoletów gazowych i w kaburze nosiło na pasku ( nie wymagane zezwolenie) w miejscach publicznych jako wyraz determinacji i gotowości obrony ?

  Kto pierwszy podniósł by larum , policja od nadmiaru roboty ze sprawdzeniem , czy organizacje pacyfistyczne lub inne ( bo uwłaczało by to nachodźcom)?
  Sumarycznie to tylko 300 zeta a efekt !!!
  Może warto sprawdzić w praktyce …….

 4. nohood pisze:

  mamy brak wiedzy na temat czeczeni i czeczenów.

  czeczeni są starym ludem datującym swoje tradycje na 1500 pne.
  islam u czeczenów to ostatnie 200 lat- kurz
  ostatnie wojny jakie zafundował im putin zabiły, lub wygnały ok. 80% populacji czeczeni.
  dużą grupę, bo ponad 80-tysięczną przyjmowała polska od lat 90-tych
  do niemiec wyjeżdżają i będą wyjeżdżać, gdyż mają tam dom rodowy- jeden z niewielu poza krajem ojczystym
  szanuję czeczenów. poznałem ludzi, którzy pracują nad popularyzacją prawdy o czeczenach
  link do strony fundacji
  http://sintar.eu/osrodek-samopomocy-uchodzcow-sintar/
  państwo polskie powinno stworzyć aktywny program asymilacji. czeczeni to urodzeni wojownicy. mądrze poprowadzony program mógłby zakończyć się tak jak zakończyła się
  asymilacja tatarów- zwiększeniem potencjału bojowego polskiej armii.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi