Przejdź do paska narzędzi

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. Death von Kaputt pisze:

  Modry, Ix, Garga huu język można połamać D: napisz coś o nich ! Z którymś kolegowałeś sie bo chiba nie z Modrym D: D:D:

 2. Desant z janków pisze:

  Ekwi nie jest Babą z GP.

 3. z ostatniej chwili pisze:

  Szatan wcielony rozwalił forum z notki.

 4. Szperaczka Forumowa pisze:

  Szatan ma bloga na salonie. !

 5. Realistka pisze:

  Nawalanki na PT to bułka z masłem co miał sie Robertzjamajki :)))

 6. Nederlandek pisze:

  Super notka !

 7. Telescop Chabla pisze:

  Ustaw Panie Robercie radar żeby diabeł wcielony nie znalazł Pana tutaj.

 8. Konik Morski pisze:

  spadam nad wodę..

  Ja męcze sie cały rok.. p.s. Mignęli mi niektórzy Blogerzy z Pańskich notek na portalach, na Wprost zagladałem przed Lisem.

 9. Mikker pisze:

  Doprawdy? Wyczajacz ma bloga na Salonie? To raczej niewesoła wieść dla normalnych Saloniczan. Ten internetowy bandzior, nazwany tutaj słusznie szatanem, będzie miał tam liczną publikę, tym bardziej że Salon żyje z klików. Ale znając życie operował będzie on raczej pośród lewactwa i ich ideii które są jego. Tak więc adoratorami mondrego-wyczajacza będą w dużej mierze tolerancyjni inaczej, miłośnicy islamscy, czyli różne norki, norachy, gucie-pucie i lichlipy.

  Ps.
  Robert. Nie podoba mi od pewnego czasu jakość postów pod twoimi wspomnieniami. Nie, nie wszystkie, ale pewna ich część. Świadczy to o tym, że zgniłe jajko już ci wpadło do koszyczka. Ostatecznie twoje wspomnienia reklamowano na gargangruelandii, a to przecież strefa przyfrontowa :))

  Ps. 2
  Po zamknięciu GP u mondrego w jego Faszodzie obecnie biwakuje 4 „mahdystów”. To dużo jak na to forum. Myślę jednak, że są to głównie emerytowani „mahdyści” ze spalonego GP :)))

 10. Uciekinier z GP pisze:

  Ormowcy pozbawieni plucia i wklejek na pewno zainteresowali sie już blogiem Roberta, Szatan musi niszczyć żeby funkcjonować.

 11. Tu trzeba często wyrywać chwasty, bo pełno robotów się tu kręci, także jeśli przybędzie jeszcze jeden chwast, nawet diabelski, to damy radę 🙂

 12. Wspomnienia czynia cuda i ozywiaja dawno wygasle relacje 🙂

Dodaj komentarz: