Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Śmiało, podyskutujmy o czymś nam znanym..

 2. Marek Lipski pisze:

  Gratuluję autorowi pióra i życzę sukcesów.
  1.Pana teksty, czyli tylko Przez Pana napisane,proponuję wydać jako papierową książkę i sprzedawać.Ma Pan,w tej kwestii pytania?

  2.Również jako ebook za opłatą i pdf.

  3.Więcej „kategorii” dla działu Polska historia.Podzielone na lata,epoki itd.
  4.W tagach,więcej słowa Polska,miejscowości w Polsce.
  5.Słowo „lubczasopismo” w kontekście prawnym sugeruje prowadzenie działu historii jako cyklicznego „czasopisma”.Pomysł jest bardzo dobry ale biedni prawnicy szukają w internecie w Polsce,stron nie tylko bez notki redakcyjnej.Słowa czasopismo,kojarzy się prawnikom,z prasą co w oznacza w zwariowanym systemie prawnym w Polsce,rejestrację strony w Sądzie w Polsce jako prasy.To już ma mijesce u autorów w salon24.pl,którzy prowadzą cykliczne blogi.Salon24.pl w regułaminie jest platformą hostingową.
  Oczywiście,nie straszę ale informuję,gdyż są inne rozwiązania,zwłaszcza gdy autor,podaje adres poza Polską.Decyzje należą do autorów.To tylko marginalna informacja.Bez podtekstów.
  6.Autorze,Pan ma talent a życie jest krótkie dlatego propozycja w punkcie 1.Szczególnie interesująca dla młodzieży,ba nawet dla dzieci.Autora teksty proszę przekazywać do Biblioteki Narodowej jako kopie.
  Proszę mi wybaczyć moje przeliczanie czasu na pieniądze,których nigdy nie jest za dużo.Zwłaszcza w przypadku gdy mamy rodzinę,dzieci lub jesteśmy samotni i oczekujemy pomocy.Na dom starców nikt nie ma ochoty.
  Dziękuję za uwagę.Pozdarwiam. Marek

 3. @Marek Lipski
  Dziękuję za wysokie oceny moich tekstów. Nie wyobrażam sobie wydania tego wszystkiego, co napisałem i napisze w formie papierowej.
  O dywidendach nawet nie marzyłem 🙂
  Ciekawa propozycja, ale ja pisze, marketing i mecenat, to nie moja piłka 🙂

  pozdrawiam

 4. Włóczęga pisze:

  „Niech jeden redaktor (lub zespól redakcyjny) zbiera wartościowe tematycznie teksty, właśnie z dziedziny polityki, czy historii, czy nawet biologii (co kto lubi)…No, i co Wy na to?”

  „Kto pyta nie błądzi”,”Koniec języka za przewodnika”(taki historyczny dżipies).A my na to jak na lato!Mnie się podobuje!

 5. To tak na marginesie, ale jeśli spojrzeć na zamieszczony w tekście notki aktywny link, to jest podana tam liczba komentarzy pod notką na historii.
  Ciekawostka?

 6. E.B pisze:

  @robertzjamajki

  Pomysł jest bardzo dobry, gorzej z jego realizacją. Jeśli znajdzie się chętny do poprowadzenia lubczasopisma, to artykuły godne polecenia każdy z nas dostarczy.
  Ale ktoś, kto to będzie prowadził i koordynował musi mieć trochę czasu w zapasie, a u mnie np. z tym jest trudno.

 7. @EBNS24
  To tylko propozycje, to wcale nie musi być lubczasopismo, to u mnie na przykład będzie się nazywać Historia.naszsalon24.org, bo o to chodzi, żeby była korzyść dla sprawy federacji blogów..

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi