obity łeb

http://klopotowski.salon24.pl/778298,ludzie-jak-chleb

 

 „Czarnoskóra Condolezza Rice została sekretarzem stanu USA między innymi dlatego, że potrafiła grać na fortepianie utwory Brahmsa i to na poziomie koncertowym. Znaczy to że została wychowana jak biała dama. Dlatego dano jej prowadzić sprawy zagraniczne Stanów Zjednoczonych. Takiego stanowiska nie dostałby raper z getta.” 

 

Kłopotowski wyraznie nie w formie od pewnego czasu.

You may also like...

12 komentarzy

 1. E.B pisze:

  Napisał przecie: między innymi :)).

  Czytałam tę notkę. Jej ogólny wydźwięk jest pozytywny, a że miedzy innymi napisał fantasmagorie…….
  Nikt nie jest idealny :)).

 2. fatamorgan pisze:

  „(…)Czytałam tę notkę. Jej ogólny wydźwięk jest pozytywny, a że miedzy innymi napisał fantasmagorie…….(…)”

  Czyżby Pani w bezgranicznej tolerancyjności raczyła twierdzić, że – bajdurzenia tego
  pana —–> „nic to” – ponieważ „miał dobre chęci”?
  🙂

  Tak się zdarzyło, że i ja czytałem b/pobieżnie czytałem (nie dało się tej notki czytaj inaczej) notkę będącą przedmiotem oceny warsztatu p/Kłopotowskiego.

  Dziennikarza (sic!) który pisał co napisał, bo zapewne zbyt dużo filmów ——> „oglądał”
  🙂

  Pozdrawiam

 3. nagor pisze:

  @fatamorgan
  Witam
  Pańskimi słowy z telewizorem gadał , ten na S24

 4. fatamorgan pisze:

  Witam

  Pozwolę sobie jedynie tu sprostować, że nie moimi słowy – lecz Polela.
  🙂

 5. ProvoCatio pisze:

  @ ebns24

  na pewno Kłopotowski nie jest idealny. majac takich przyjaciół mozemy zupełnie przestać martwić sie o wrogów. nie sądze zeby ten tekst Kłopotowskiego był czymś innym niz marną prowokacja, obliczona na wywołanie dyskusji, która w rezultacie obnazy ” czarne podniebienie ” naszego ” Ciemnogrodu” . w swoim mniemaniu, jak sadze, pan Kłopotowski ma sie za avangarde polskiego intelektu i teksty takie jak ten linkowany, nie powstają przypadkiem.
  Będąc w towrzystwie byłej sekretarz stanu i komplementując ja cytowanym komplementem, mógłby dostać w pysk i pewnie długo mógłby sie zastanawiac dlaczego…
  w moim mniemaniu teksty takie, jak zaserwowany przez Kłopotowskiego na S24, są gorsze niz zbrodnia, to czysta głupota.

  dzień dobry 🙂

 6. E.B pisze:

  Fatamorgan, Provocatio

  Pan Kłopotowski napisał:

  „Tomasz Adamek wyraził poglądy większości Polaków. Można i należy upowszechniać je w telewizji, póki jesteśmy we własnym kraju. Chyba, że czegoś nie wiem a co wie pani Chutnik. Są to nie tylko poglądy większości ale także poglądy zdrowe które podtrzymują rodzinę i naród – te dwa filary własnego państwa, chociaż nieznośne dla laicy lewickiej.

  (…) U Adamków wyznaje się proste zasady sprawdzone przez pokolenia. Szanuje rodzinę, naród, Kościół. Bez tych trzech instytucji nie byłoby nas na świecie. Jakie są skutki kiedy upadają, widać w Europie zachodniej. Adamkowie są ludźmi jak chleb. Oni karmią świat. Dzięki takim ludziom istnieje społeczeństwo a laica lewicka może uprawiać swoje figle migle. Niech uprawia. To jest wolny kraj. Ale wezwanie by wyrazicieli poglądu Polaków odcinać od mediów, zamykać im usta, to nie tylko chucpa. Nie tylko zakłamanie. To jest także głupota pani Chutnik.”

  Co w tym złego? Można oczywiście doszukiwać się drugiego dna, prowokacji itd. Osobiście nie przepadam za pisarstwem pana Kłopotowskiego. Notkę też przeczytałam pobieżnie, rejestrując ją zaledwie, bardziej z ciekawości o co chodziło tej Chutnik.
  Nie wnikałam w intencje pana Kłopotowskiego, ale być może razem z Provocatio macie rację. Z daleka widać lepiej.

  Gdyby ta notka pojawiła się tutaj, zapewne byłaby poddana takiej wiwisekcji, że żadne podstępne czy głupie jej przesłanie nie ostałoby się.
  Pan Kłopotowski miałby kłopoty :))

  🙂

  U mnie: dobry wieczór :))

 7. ProvoCatio pisze:

  @ ebns24

  Nic złego jezeli chodzi o wypowiedz Adamka.
  Tomasz Adamek jest sympatycznym, prostolinijnym i ciężko zarabiającym na chleb, człowiekiem. Tomasz Adamek nie potrzebuje obrońcy w postaci pana Kłopotowskiego, który określa słowa Adamka jako reprezentacyjne dla większości narodu.
  Adamek, jeżeli wypowiadał sie w programie Wojewódzkiego, to wypowiadał sie w imieniu Tomasza Adamka, a nie w imieniu nieokreslonej przez interpretatora Kłopotowskiego – ” wiekszości narodu”.
  To nie od Kłopotowskiego, ani od pani Chutnik zależy, kogo będą zapraszaly telewizyjne stacje i można byłoby na tym stwierdzeniu pozostać.
  nie.
  Kłopotowski poczuł że musi coś napisać i napisał. Adamek jak chleb a Kłopotowski jak sól na masło jak już się ktos zdecyduje żeby podsmarować;
  prosze przeczytać cytowany w notce fragment i zastanowić się kto ma bardziej obity łeb 🙂

  dobry wieczór 🙂

 8. Arthur.King pisze:

  Moim zdaniem jeśli ktoś ma tak zdrowy kregosłup moralny jak Adamek to takie persony jak Wojewodzki powinien omijać łukiem, a nie robić mu reklamę występująć w jego prymitywnym programie. No chyba, że Adamek wierzy w swoją misję apostolską i nawrócenie szambiarza. Być może tak mysli 🙂

 9. ProvoCatio pisze:

  @ Arthur.King

  Adamek, to bardzo miły i uczynny, człowiek 🙂

 10. Arthur.King pisze:

  @Provo—-wiele dobrego o nim słyszałem.

 11. ProvoCatio pisze:

  @ Arthur.King


  ja sie wcale nie nasmiewam. zdarzyło mi się, że poznałem Tomka osobiście i mam o nim jak najlepsze zdanie.

 12. Arthur.King pisze:

  @Provo—ależ nie posądzam Cię o to abyś mógł niepoważnie pisać o nim. Wierze, że po osobistym kontakcie z nim masz jak najlepsze zdanie o nim. Ja go znam tylko z mediów 🙂

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi