Syria – Piętak – spalić Kaczyńskiego na stosie

 

http://mediologia.salon24.pl/777947,antyimigracyjny-obled-i-neopoganizm-pis-u

 

Popatrzmy na to zdjęcie. Reklamuje na S24 notke do której zamieściłem link pod zdjęciem. Przyjrzyjmy się twarzom i zapamietajmy je dobrze. Oto immigranci nad którymi z troską pochylił sie Piotr Dobre Serduszko Pietak. Dzieci na zdjęciu jak na lekarstwo, a kobiet jeszcze mniej. Przeważnie, młodzi, zdolni do noszenia broni mężczyzni z egzotycznych krajów. Krajów rozdartych przez wojne. Co robią w Europie? Dlaczego nie bronią swoich miast? Dlaczego nie bronia swoich wiosek? Swoich rodzin? Pozostawionych na łaske wroga, kobiet? Dlaczego nie walczą u siebie w kraju?

Dla mnie to armia uciekających przed wojną dezerterów. Tchórze, nie chcący walczyć i ginąć za kraj. Maruderzy, zwabieni nadzieją na łatwy zysk i bezpieczny łup.

Natomiast, każda okazja zeby dokopac PiSowi jest dobra. Nie przepuscił jej Pietak. Pisarz i Publicysta. Piotr Pietak.

 •  ” W sprawie uchodźców PO potulnie poddało się ideowemu dyktatowi prezesa PiS. Propaganda PiS w czasie kampanii wyborczej 2015 roku zmieniła Polaków w neopogan, którzy za najgroźniejszego wroga uważają przesłanie Kościoła Katolickiego. Pod wpływem strachu i fałszywej propagandy Polacy wyrzucili definitywnie do kosza na śmieci nauki Jezusa. Jest to narodowa tragedia, gdyż nasza postawa wobec uchodźców jest dokończeniem procesu dechrystianizacji Polski. Przypomnijmy jak do tego doszło”

Wielkie słowa panie Piętak. Ileż pożytecznej pary w gwizdek….Jarosław Kaczyński, propagandysta PiS ma moc ( według p. Pietaka ) boską. Oto zmienil Polaków w neopogan. Idąc tym tropem ci którzy sie tej mocy oparli, tacy jak pan Pietak, to chyba jacyś oni – no – nie – polacy. Nie-polacy, ale za to elity. Doskonale uodpornione na fałszywą propagande Jarka. Uodpornione na strach jakiemu ulegli Polacy wyrzucający do śmieci nauki Jezusa – ot, elity, ot, ostatni w Polsce chrześcianie. I wśród nich Pietak. Prawdziwy chrześcijanin otoczony grupą jemu podobnych – jedyni oni tacy jacy – ostali się tylko w Polsce i to tylko po redakcjach Gazety Wyborczej i w Klubach Wzajemnej PanEuropejskiej Adoracji. Wyborne i co z tego że nieprawdziwe, ale za to jak pieknie wymyślone. Brawo panie Piętak.

 • ” Każdy z argumentów prezesa PiS można było łatwo obalić – jeżeli są chorzy, to raczej – zgodnie z chrześcijańską etyką – należałoby im pomóc a nie wyrzucać za drzwi, tym bardziej, że Niemcy nie mogą przyjąć w tym samym czasie miliona osób. Tak to prawda, że kanclerz Merkel popełniła błąd deklarując, że imigranci z Syrii zostaną przez Niemcy przyjęci, ale przecież życie i zdrowie setek tysięcy kobiet i ich dzieci, które przez parę lat żyły tak jak Polacy w czasie okupacji hitlerowskiej, jest ważniejsze od naszego strachu i od naszych wiecznych podejrzeń pod adresem UE.”

Łatwo obalic argumnety prezesa. Mm-hmm. Podobnie jest z argumentami publicysty S24. Zresztą jakież to argumenty? Pan Pietak wyciąga oskarzycielski paluch z wypielengnowanym paznokciem w stronę ciężko pracującego narodu, który zna z własnego doświadczenia etos życia – z dnia na dzień – i cene błędów w pracy. Life’s a bitch a błąd w pracy oznacza w Polsce wymuszoną przez pracodawce zmiane zatrudnienia. Czyli inaczej wyrzucenie na bruk. W przypadku impregnowanych lokalnych i europejskich polityków – nic nie znaczy. Słodkie i miłe zycie na cudzy koszt i taka kanclerzyca sie może mylić i dalej trwać na stanowisku, a sterroryzowny utratą kanclerskiej łaski – w wydrenownym z pracy kraju – sąsiedni naród ma przyjąć koszty jej błędów na klate.

O to chyba chodzi panu Pietakowi piszącemu cytowane powyżej słowa?

…setki tysiecy kobiet i dzieci? Na zdjęciu ich nie widać…

I dalej…porównywanie sytuacji w Syrii do okupowanej przez Niemcy, Polski, to też nadużycie. Żyje pan Pietak długo na wschodniej flance zjednoczonej Europy, ale nie tyle długo żeby zapomnieć historii kraju w którym urodzil sie i mieszka. Przypomnijmy panu Piotrowi ze Polska pod okupacja niemiecką znalazła sie na skutek agresji kanclerza sasiedniego kraju w fotelu którego zasiada dziś Merkel. Przypomnę panu Piotrowi że Polske zaatakowały dwie największe militarne potęgi Europy i Azji.  Od 1939 roku pod okupacja Polska żyła otoczona kordonem zjednoczonych wspólnym celem z niemcami sąsiednich państw. Przypomnijmy że naród polski skazany był na całkowita zagłade.

I dalej…jak sie ma do tego sytacja w Syrii ? Wojna toczona tam jest niby wojna domową. Brat wystąpił przeciwko bratu. Dzieje sie to na oczach cywilizowanego swiata, który ma dość siły i argumentów żeby konflikt ustał na wczoraj. Nie robi tego jednak. Po co skoro jest to wojna z rodzaju „proxy war”. Skoro się toczy, to znaczy, ze ma sie toczyć. Widocznie wielkim tego swiata, zamieszanym w konflikt na Bliskim Wschodzie zależeć musi na tym, żeby sie ta wojenka nie skończyła zbyt szybko. Syria nie jest też izolowana. Otoczona jest łańcuchem państw kulturowo i religijnie dużo bliższym Syrii niz daleka Europa. I dużo bogatszych od Polski. Te kraje jakoś nie dbają o losy uciekinierów, ale bogaci i zepsuci dobrobytem i dobrym życiem od pokoleń, Polacy – według Piętaka – powinni.

Gdyby tylko nie ten Jarek…co  to wziął przykład ze starszych braci w wierze i też nie chce emigrantów u siebie. I dobrze.

 • „Dla J. Kaczyńskiego i polskiej prawicy gest pomocy wobec syryjskich uchodźców, jest gestem narodowego samozniszczenia. Dla Episkopatu Polski pomoc uchodźcom z Syrii jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem.”

 

znowu wypada zapytać autora – jak to rozumieć panie Pietak? – żyłes pan długo we Francji – ale nie na tyle długo żeby zapomnieć czytanego polskiego – i niewzruszenie brniesz pan dalej:

 • „Biskupi na wstępie komunikatu – zgodnie z słowami Jezusa Chrystusa:
 • „Byłem głodny, a daliście mi jeść; byłem spragniony, a daliście mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie”
 • Przypomnieli w jaki sposób polscy katolicy pomagali – za pośrednictwem kościelnych instytucji – uchodźcom z Bliskiego Wschodu i Afryki:
 • „Dzięki ofiarności polskich katolików udało się dotąd pomóc uchodźcom m.in. w Sudanie, Nigerii, Egipcie. Libanie oraz w Iraku. Od 2009 r. polscy biskupi organizują w swoich diecezjach zbiórki funduszy na pomoc uchodźcom z której korzystają nie tylko chrześcijanie. Wyrażamy wdzięczność katolikom w Polsce, którzy w samym tylko 2014 r. przekazali 5 milionów zł. na pomoc uchodźcom. Dzięki temu wsparciu objęto pomocą kilkaset tysięcy osób potrzebujących. Przykładem konkretnych działań są kuchnie prowadzone przez instytucje kościelne w Syrii i w Iraku, które wydają dziennie kilka tysięcy posiłków, lub utrzymywane obozy dla uchodźców.” „

Sam pan sobie zaprzecza, panie Pietak.

Gdzie tu rozbieżność stanowisk Jarosława Kaczyńskiego i Episkopatu? Manipulujesz i mataczysz, panie Pietak. Z tego co pan sam przytoczył w cytatach i Kaczyński i Kościół są zgodni co do tego żeby pomagać i pomagają. W Iraku i Syrii. Wydają posiłki i utrzymują obozy uchodzców z pieniędzy rzuconych na tace przez…Przez kogo? Rzucił pan coś na tace panie Pietak? A Kaczyński założe sie że rzucił.

 

Po lekturze salonowej publikacji Piotra Pietaka nie pozostaje nic innego jak, tylko wrzucić Markeli na tace, Kaczyńskiego Jarosława na stos, a panu Pietakowi Piotrowi, życzyć wielu długich lat pożytecznej publicystyki i zdrowia i sukcesów w tropieniu polskiego narodowego neopoganizmu.

Może Ci się również spodoba

31 komentarzy

 1. ProvoCatio pisze:

  No! ?

 2. Tadeusz_K pisze:

  A ten pętak (sorki: piętak) uregulował już ten „służbowy” rachunek telefoniczny na kwotę 80000zł?
  Naskubał tego bedąc vice min. MSWiA w rządzie PIS.

 3. nagor pisze:

  @
  Cóż zrobić jak naturalne skłonności od dawna personifikują zło z szatanem , a dobro z Bogiem . Czyli na czele zmian/naracji musi stać jedna osoba do, której można odnieść wszystko indywidualnie lub grupowo, ale to nie tylko u nas (JK, Mekel ,Trump ….) przypisując pasujące cechy .

  U nas w Polsce to szczególnie widoczne bo przypomina reformę zakładu karnego w, którym pomieszały się role/funkcje czy strażnicy pilnują osadzonych , czy osadzeni pilnują strażników . I pan Piętak też zagubiony wnosi apele do Boga , kiedy zwątpi w skuteczność szatana .

 4. Tadeusz_K pisze:

  Pętak piętak zapętał się w meandrach hipokryzji.
  Trudno jest zrozumieć funkcjonowanie takich kołtuńskich umysłów.

 5. izaluka pisze:

  Tak sobie myślę, że taki Piętak, który mogę się założyć, nie wydał nawet 5 groszy na pomoc nikomu, a imigrantom w szczególności, pisze te swoje śmiechu warte androny mając nadzieję na jakieś profity polityczne. Jakie, to już on sam wie najlepiej. Nie podejrzewam, aby był na tyle głupi, żeby nie wiedzieć, że wyświechtana, zużyta już, jak papier toaletowy, pedagogika wstydu, nie robi na nikim wrażenia, poza nim samym. Takie teksty mogą jedynie wywołać i wywołują śmiech politowania.

 6. izaluka pisze:

  @Tadeusz_K 13 maja 2017 o 06:48
  „A ten pętak (sorki: piętak) uregulował już ten „służbowy” rachunek telefoniczny na kwotę 80000zł?”

  Dobre pytanie. Przypuszczam, że wątpię, tacy ludzie, jak on, siódme przykazanie zalecają „głupim” katolom. „Światli” jewropejczycy w rodzaju hipokryty Piętaka nie zawracają sobie czterech liter takimi przesądami.

 7. cisza1 pisze:

  @ProvoCatio

  Ale długa notka :)) taka inna…
  Z tego, co sobie przypominam z S24, to ów Piętak czuł się zraniony, pokrzywdzony przez pis. Wylewał swoje żale, szukał pociechy…. stąd ten tekst a temat nośny.

 8. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  13 maja 2017 o 10:37
  Takich jak pętak_Piętak przyjmę w każdej ilości jako nawóz do użyźnienia gleby
  pod ziemniaki, groch, cebulę, czosnek, marchew.
  Przyjmę każdą ilość!
  Cena do uzgodnienia.
  Proszę pętaków o pilne zgłaszanie się – termin jest krótki.
  Przepisy przyrody som’ radykalne.

  Pozdrawiam @Izaluka.
  🙂

 9. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  A wiesz ile kosztuje fuura gnoja z piętaka w naszym regionie?
  Otóż 300zł.
  Tak więc piętak jest w cenie.

 10. izaluka pisze:

  @Tadeusz_K
  :))))))))))))))))

  Pozdrawiam również 🙂

 11. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  Wyjaśnię swoje stanowisko w/s pętaka.
  Otóż z pętakiem wszedłem w kontakt na S24, gdy publikował mundrości’ swe na zielonym tle.
  Już wówczas uznałem go za obornik.
  Teraz tam niebywam, tak więc piszę o nim tak jak mniemałem o tym gadzie dawniej u niego.
  Miał szansę usprawiedliwienia, ale olal swobodnym spływem.
  Skoro tak, no tak.

 12. izaluka pisze:

  @Tadeusz_K
  Osobiście nie miałam nieprzyjemności (przyjemności tym bardziej :))))) wchodzenia w polemikę z tym jegomościem. Zdarzało mi się zaglądać do jego notek, bo jestem zdania, że aby mieć szerokie spojrzenie na to, co się w Polsce i nie tylko, wyrabia, to trzeba też poznać skład jadu wydalanego przez takich osobników. Z reguły jednak nie dawałam rady doczytać do końca serwowanych wypocin i w trosce o własne zdrowie zmykałam czym prędzej.

 13. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  16-52
  -rozumiem w pełni (przeżyłem to)..
  Wyjaśniam tylko dlaczego rozmawiam o tym oborniku pętaku, który nie znajduje się jeszcze na furmance do wywozu.
  W tym przypadku @Provocatio jak i ja (i każdy inny tu) mamy rację.
  Mówię to w kontekście praktyk występujących tu na PT (dni ostatnie-ubolewam).
  Jesteś wysoko inteligentna (de facto) , więc na tym przestanę.
  Na razie nie mogę inaczej.
  Jestem tylko komentatorem.

  )

 14. ProvoCatio pisze:

  @ Tadeusz_K

  „A ten pętak (sorki: piętak) uregulował już ten „służbowy” rachunek telefoniczny na kwotę 80000zł?”

  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  jezeli nie uregulował rachunku do tej pory, to na pewno juz tego nie zrobi. nie sądze żeby miał z tego powodu jakiekolwiek wyrzuty sumenia. Piętak, to w miare sprawny warsztatowo demagog i manipulator. człowiek o wysokim o sobie mniemaniu i pewnie przeświadczony ze jest wielkim intelektuałem i autorytetem z prawem do kreacji samego siebie na ” sumienie narodu”, a naród głupi jakoś nie chce sie na nim poznac.na pewno nie mozna odmówic mu pewnego sprytu życiowego, patrząc jak sprawnie i zgrabnie i w odpowiednim czasie, potrafi sie znaleść po „własciwej” stronie mocy. krótko mówiąc wiechłop z której strony chleb masłem smaruja. ciekawe co czuje kiedy wypisuje te swoje głupoty?

 15. ProvoCatio pisze:

  @ nagor

  ten gościu, to bazarowa wersja „made in china” Prometeusza i zdziadzałego Konrada w jednym.

 16. ProvoCatio pisze:

  @ izaluka


  zgadzam sie z Panią 🙂

 17. ProvoCatio pisze:

  @ cisza1

  Ale długa notka :)) taka inna…

  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  nerw mnie puścił 🙂

  pozdrawiam Panią i all :)

 18. Tadeusz_K pisze:

  ProvoCatio
  13 maja 2017 o 18:04

  „ciekawe co czuje kiedy wypisuje te swoje głupoty?”
  ///
  Czy cokolwiek czuje , to wątpliwości mam.
  Chyba tyle czuje co dżdżownica, gdy po przepołowieniu powstaja z niej dwie.
  Myślę jednak, że ma sado-masochistyczną radochę robienia ludka w bambuko.
  Ale jak wspomniałem:
  któż normalny jest w stanie poznać meandry kołtuńskich umysłów?

  Od lat próbuję zrozumieć funkcjonowanie umysłów takich gadów – bez pozytywnych skutków, niestety.
  Pierwsze zrozumiałe wyjaśnienie to agent, opłacany, zatrudniony..etc.
  Ale jednak nie wszystkim można to przypisać- i tu jest mój problem.
  Jest jeszcze wendeta/nienawiść.
  Ale i to nie wyczerpuje całej listy.

 19. ProvoCatio pisze:

  @ Tadeusz_K

  Myślę jednak, że ma sado-masochistyczną radochę robienia ludka w bambuko.

  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  tez tak mysle. właczyła sie biedakowi opcja – ” tu i teraz i za każdą cene” i stara sie jak może.

 20. Tadeusz_K pisze:

  @PrvoCatio
  „opcja – ” tu i teraz i za każdą cene” i stara sie jak może.”
  Jest to opcja dla idiotów.
  Tak więc nikogo dziwić nie powinno, że JK eliminuje idiotów typu radek, kamiński, pętak, kluzik poncy i jeszcze paru innych (z lenistwa nie wymieniam dalej, chociaż lista długa jest. I to też jest zastanawiające?- czy ten proces zakończyl się?, czy też trwa?).

 21. ProvoCatio pisze:

  @ Tadeusz_K


  problem Piętaka leży w tym, że jest na tyle inteligentny że zdaje sobie on sprawe z tego że Kaczyński ma coś, co nazwac mozna charyzmą i jednocześnie ta sama inteligencja sprawia że postrzega wyraznie swoja niemote nie pozwalajaca mu na odegranie zadnej pierszoplanowej roli. i tak dusi sie w tym sosie własnym i kontakt ze światem realnym ogranicza do wypuszczania, od czasu do czasu, mniej lub bardziej, śmierdzących bąbli.

 22. cegła pisze:

  o o smród pętaka..

 23. Tadeusz_K pisze:

  ProvoCatio
  13 maja 2017 o 19:50

  „i jednocześnie ta sama inteligencja sprawia że postrzega wyraznie swoja niemote”
  Gdybyś Provo napisał tak:
  i jednocześnie ta jego ograniczona poniżej 80% inteligencja sprawia że postrzega wyraźnie swoją niemotę
  -zasnąlbym spokojnie.
  Ale tak, czy siak idę spać i dobrej nocy życzę mimo iż nie wiem kiedy ona u Was następuje..
  Wedle mego rozeznania ma to miejsce pół godziny przed świtem, kiedy zaczynają piać koguty bażantów.
  Nara i spoko…nocne Marki 🙂
  🙂

 24. Tadeusz_K pisze:

  @Cegła…
  -sie ma.
  🙂

 25. cegła pisze:

  @Tadeusz_K
  -siema
  🙂

 26. colour pisze:

  … facet albo prowokuje, albo bada grunt albo rzeczywiscie jest na odlocie. Ja nie widze innej opcji w ocenie jego pisaniny.

 27. Tadeusz_K pisze:

  colour
  13 maja 2017 o 20:49
  – a konkretnie oso i kogo chozi?

 28. Tadeusz_K pisze:

  cegła 1
  3 maja 2017 o 20:46
  -No!
  pzdrw.
  🙂

 29. Tadeusz_K pisze:

  @colour
  -aaa! już wiem!!
  O smród pętaka.
  Fakt!
  Pęta się toto pod nogami, od czasu do czasu smroda puści jak ośmiornica atrament.
  To znowu na powierzchnię wypłynie zaczerpnąć jadu.
  Znowu się skryje, krzywą lufę zza węgła wystawi, Ewangielią podeprze się, gdy członki odmówią posłuszeństwa. A nawet o na maszczenie mesyjasza zażąda PĘTAK co to się samowolnie i samopas pęta.

 30. Tadeusz_K pisze:

  -taki to pętak ten Petak.

 31. ProvoCatio pisze:

  @ Tadeusz_K

  dobrej nocy Panie Tadku 🙂

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi