Czas urealnić Platformę Obywatelską…

Tfu, jak nie prze-Marsz to konferencja prasowa. Całą noc obiecywałem sobie przez sen, że dzisiaj dam sobie spokój i nie będę angażował Czytelników do roztrząsania moich rozważań politycznych. Niestety, nieopatrznie włączyłem TVP Info i trafiłem na konferencję prasową trzech terierów Platformy Obywatelskiej. Napisałem „trzech terierów”? Nieładnie, powinno być „trzech tenorów”. Trudno, stało się. W każdym […]

via Czas urealnić Platformę Obywatelską… — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

6 komentarzy

 1. piko napisał(a):

  Co mówi PO ustami funkcjonariuszy nie bardzo mnie interesuje. Trochę ciekawsze może być to jak zareaguje PiS. Jakby byli normalni to by tę propozycje olali ciepłym moczem, czyli w ogóle jej nie zauważyli.

 2. Pawicz napisał(a):

  @Stary Wrocek
  Terier nieładnie? Bardzo ładnie! Choć jak dla mnie każdy z nich to miniaturowy pudel kanapowy, pudelek, albo lepiej – dupelek.

 3. nagor napisał(a):

  @Stary Wrocek

  Martwi mnie, że .N zajechała się przed czasem sama tracąc dziewictwo a pełniła rolę psa u nogawki dla PO i alternatywę tego samego elektoratu .
  Grześ czuje się zwycięsko w tej rywalizacji na chwilę obecną i jawi się jako jedyna siła zdolna do walki o przejęcie władzy od PIS czyniąc z tego program. Definicja zrobimy wszystko odwrotnie jak czyni to obecnie PIS , pozwoli nadmuchać jakiś konkurencyjny polityczny balonik w odpowiednim czasie przy pasywnej postawie Kukiz15 .
  Bez względu na sondaże PIS musi się liczyć ze zdwojoną aktywnościa przy swoich nogawkach i w ławach bo tam przewaga jest nieliczna i od niewielu tak wiele zależy .

 4. Stary Wrocek napisał(a):

  @piko

  PIS twierdzi, że może debatować pod warunkami.
  Też uważam, że powinni…pominąć milczeniem

 5. Stary Wrocek napisał(a):

  @Pawicz

  Przydarzyła mi się … literówka 🙂

 6. Stary Wrocek napisał(a):

  @nagor
  Wystarczy nowy projekt a la .N i PO wyleci w kosmos
  Racja, PIS musi uważać … i się cały czas starać. Takie czasy

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi