Jabłuszko pełne snu

You may also like...

3 komentarze

 1. nagor napisał(a):

  @albatroszlotuptaka
  Rozumię Pana dylematy moralne , ja też je mam i to nie po raz pierwszy , Kambodża , Korea ,Wietnam, Syria , Irak ,Jugosławia ,Ukraina to tylko Eurazja . Jedna strefa wpływów i poligon ideologii komuny z koszernością w tle .Szukamy modelu zarządzania społeczeństwami nie przebierając w środkach i wbrew hasłom , nie dobro ludzi jest celem .przynajmniej dla dużej ich większości .
  Niech Pan zważy to ,ze dylemat moralny( poczucie winy ) wymusza się u tych co nie przykładali do tego ręki aby dalej mocodawcy/sprawcy mogli pozostać w cieniu .
  Powołany ONZ jako sumienie narodów stał się parawanem , bo to już trzecie pokolenie po II wojnie ś .oddaliło się od rozsądku na stronę względności interesów. Prawda jest taka ,że bezczynność państw w zapobieganiu i zwalczaniu siłą takich sytuacji jest wymowna i zwalnia mnie od wyrzutów sumienia , pozostawiając współczucie i poczucie bezsilności jako jednostki .
  Tych trzech co Pan wymienił mają tak odmienne interesy jak polacy zdanie w każdej sprawie . Musi pozostać tylko jeden co bedzie decydował im świat zrozumie to prędzej tym lepiej na tym wyjdzie .

 2. cisza1 napisał(a):

  @Albatrosie @nagor

  Byłam w Bośni i Hercegowinie w czasie wojny, w 1993 roku. Mostar i Sarajewo…..snajperzy na wzgórzach. Cudem nic nam się nie stało.
  A SFOR< IFOR< ONZ patrzyło…
  Bronili potem tylko muzułmanów, którzy zdradzili Chorwatów i strzelali, jak do kaczek.

  Od IIWŚ nie było na świecie ani jednego dnia pokoju. Biznes banksterów!

  Byłam w obozie palestyńskim w Jordanii – słów brak.

 3. Anonim napisał(a):

  Takie refleksje winni mieć wszyscy Ci na Placu Piłsudskiego 3 maja 2017 roku łącznie ze mną.
  Łącznie z Panem Prezydentem.

  Do czego przykładamy rękę. Nasze GROMY i AIR FORCE F16.

  ŁAPAĆ BOGA ZA NOGI NIE TYLKO W HOSTII I OBRAZIE ŚWIĘTYM OSTATNIO ALE W REALU NA TYCH UMĘCZONYCH KONFLIKTEM LUDZI, NIE Z WŁASNEJ WINY.

  MOŻNI TEGO ŚWIATA, CO ZA „SWOLOCZ NIE MORALNA” DO SZPIKU KOŚCI.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi