Przejdź do paska narzędzi

Misjonarze islamscy pukają do drzwi czyli kontrabanda lewicowych Mojżeszów

Ilustracja 1. Gdzie oni tak się spieszą? Czyżby Targowica organizacji pozarządowych zapraszała tych pięknych, młodych Misjonarzy Islamskich na kolejny rozbiór?

Historia przyspiesza. Wojna cywilizacyjna wkracza w nową fazę. Fazę, którą można nazwać „Biuro Wojny Hybrydowej – Miłosierdzie” lub „Fundacja Dziadka Malwersanta Giełdowego Miłosierdzie” lub „Ojciec Mojżesz Sprowadzi Cię z Pustyni do Ziemi Obiecanej” (inna nazwa: „Pchnij ich do kontenerowego raju, a sam rwij do złotego Dubaju”). Słońce coraz wyżej. Miliony czekających na zeuropeizowanie Afroamerykanów i Azjatów przenika dreszcz podniecenia. Raj się do nich uśmiecha, słońce sieje złoty blask, wietrze majowy – azylu nadzieję zanieś do wsi i miast. Chrześcijańskich.

Zaskoczył mnie dziś portal Onet. Otóż dzisiaj od rana do 17-ej na głównej liście newsów wisiała wiadomość o… współpracy fundacji (NGO) włoskich z mafiami przemytników ludzi. Teksty czwórki blogerów z zeszłego tygodnia zrobiły swoje. Tematu tabu nie da się dłużej ukrywać. Okazuje się, że dziesiątki fundacji są na oku prokuratury. Toczą się dochodzenia. Prasa włoska pisała o tym od dłuższego czasu. U nas cisza była jak makiem zasiał. Nawet dziś ten news z dziennika „La Stampa” jest jak na komendę omijany przez wszystkie portale z wyjątkiem Onetu i Radia Maryja. Wirtualna Polska nie lubić taka temata. Interia też nie lubić taki prawda… Zresztą Onet też chyba odebrał telefon skąd trzeba, bo stosunkowo szybko niedopilnowane antyeuropejskie i faszystowskie info zniknęło ze strony głównej trafiając do archiwum. Wczoraj Salon24 News b.trafnie skojarzył w jednej redakcyjnej notce zbliżający się moment odpalenia wiosenno-letniej edycji międzynarodowej akcji „Niszcz chrześcijańskich niewiernych” z najnowszymi wypowiedziami papieża Franciszka. Dziś z kolei papież zaczął przygotowywać chrześcijan na… męczeństwo jakby istotą chrześcijaństwa było kładzenie głowy pod topór tych, którzy chcą je unicestwić. Osobliwe rzeczy dzieją się na świecie w ostatnim czasie.

 

Wróćmy jednak do „La Stampy”. „Prokuratura z Katanii na Sycylii ma dowody na kontakty między przemytnikami migrantów a niektórymi organizacjami pozarządowymi (NGO) niosącymi pomoc na Morzu Śródziemnym. Informuje o tym w dzisiejszym wydaniu dziennika „La Stampa” prokurator Carmelo Zuccaro.”

Utrzymywana jest gorąca linia telefoniczna pomiędzy mafiozami a fundacjami. Statki wysyłane przez fundacje (biorące pieniądze od innych organizacji, których łańcuszek zawsze, koniec końców zamyka fundacja Sorosa) utrzymują komunikację z mafijnymi łodziami za pomocą reflektorów, naprowadzają łodzie nielegalnych migrantów na swój kurs, synchronizują godziny wypłynięcia przemytniczych łodzi. Oprócz trockistowskich filantropów, których okrętem flagowym jest Soros (oczywiście on jest tylko sztandarem bardziej znaczących inspiratorów destrukcji Europy, jak kiedyś Wałęsa w Polsce) fundacje „humanitarne”, proimigranckie pobierają „dolę” od nabrzeżnych mafii! Część włoskich duchownych bierze czynny udział w synchronizacji ruchu mafijnych łodzi z kontrabandą ludzką.

„- Nie wiemy jeszcze, czy i jak wykorzystać procesowo te informacje, ale mamy wystarczającą pewność (…). Są telefony [ od gangów] z Libii do niektórych NGO, są latarnie, które oświetlają kurs na statki tych organizacji, jednostki, które nagle odłączają urządzenia komunikacyjne – zastrzegł prokurator. – To są potwierdzone fakty – oświadczył Carmelo Zuccaro. Odnosząc się do prowadzonego w Katanii śledztwa wyjaśnił: Jeśli chodzi o organizacje budzące podejrzenia, musimy ustalić, co robią.”

W zeszłym roku do Włoch przypłynęło ponad 180 tysięcy migrantów. W tym roku liczba ta może według prognoz wzrosnąć do ćwierć miliona.

Prokurator podzielił fundacje i stowarzyszenia pozarządowe (NGO, warto przypomnieć, że masoneria to też… NGO) na złe i dobre.

Ze złymi wiadomo co robić, trzeba prześwietlić ich powiązania z mafią. Gorzej jest z dobrymi. Bo dobre z dłuższej perspektywy czasowej okazują się być także… złe. Bardzo rozsądnie i w zgodzie z interesem narodowym – prokurator Zuccaro stwierdza, że nawet jeśli nie łamią prawa opłacaną współpracą z gangami, to zadziwiające jest – z punktu widzenia prawa międzynarodowego i europejskiego – danie im samowoli „decydowania o tym, jak i gdzie interweniować na Morzu Śródziemnym”. Jest to niedopuszczalne i dywersyjne z p.widzenia państw basenu śródziemnomorskiego, jak i… pozostałych państw UE, którym później wciska się kontyngenty przemyconych przez mafię analfabetów.

„- Jeśli zaś chodzi o te dobre, należy zastanowić się, czy słuszne i normalne jest to, że europejskie rządy pozostawiają im zadanie decydowania o tym, jak i gdzie interweniować na Morzu Śródziemnym – powiedział prokurator z Sycylii. Celem zespołu śledczych jest też ustalenie, czy bandy przemytników działające na wybrzeżach Libii nie należą do tych, którzy finansują te organizacje. Jak zaznacza gazeta, już zebrano sygnały na ten temat.”

Prokurator idzie dalej w swym rozsądnym procesie myślowym i stwierdza, że sytuacja samowoli niezidentyfikowanych środowisk robiących miliardy na przemycie jest tak alarmowa, że wymaga decyzji i NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI EUROPEJSKICH RZĄDÓW:

„Zdaniem prokuratora, problem jest polityczny i dlatego konieczna jest natychmiastowa interwencja europejskich rządów.”

Struktura procederu anihilacji chrześcijaństwa islamem: mafijne łodzie podpływają do wyznaczonych punktów (8,5 mil morskich od wybrzeża Libii), gdzie już na nie czekają zamówione statki fundacji finansowanych przez amerykańskich demokratów i przez Sorosa (oraz jego… sponsorów).

 

Fundacją najbardziej podejrzaną (jedną z dziesiątek rozpracowywanych) w oczach prokuratury jest MOAS.

„MOAS – Migrant Offshore Aid Station,  ma siedzibę na Malcie, posługuje się dwoma jednostkami ratowniczymi (Phoenix i Topaz Responder), różnymi pontonami Rhib, dysponuje także dronami. Jednym słowem posiada prawdziwą flotę, służącą do przechwytu nielegalnych imigrantów.

Założycielami MOAS są Regina i Christoper Catrambone. Christopher Catrambone nie jest szarym człowiekiem, ale niezadużym amerykańskim bogaczem, który dorobił się pieniędzy dzięki agencji ubezpieczeniowej, wyspecjalizowanej w operacjach na obszarach wysokiego ryzyka.”

 

Małżeństwo Catrambone na swoim statku przygotowanym do przemytu ubogacenia do Europy

Małżeństwo Catrambone otrzymało drobną dotację (€500,000) od organizacji pozarządowej o nazwie AVAAZ. AVAAZ zostało założone przez amerykańską organizację Moveon będącą własnością nowojorskiego internacjonała George`a Sorosa…

Zajrzyjmy do jednej z deklaracji ideowych fundacji AVAAZ:

„Wszystkie kłamstwa dotyczące narodowości, religii, czy seksualności, które nas dzieliły, są burzone. Teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę stanowimy jeden lud, jedno plemię.”

Jeśli ktoś się jeszcze łudził częścią jakiego planu jest zalewanie chrześcijańskiej Europy milionami ledwo umiejących się podpisać nachodźców – to teraz może się pozbyć złudzeń. I nie jest istotne jak ten plan nazwiemy, ważne jest, iż wiemy jakie są jego cele.

AVAAZ jest sprytnie zrobioną próbą post-Bushowskiej polityki imperialnej -tak aby już niejako na wyrost lansować tą politykę jako „demokratyczną”. Amerykańskie: organizacja-matka CIVIC ACTION oraz organizacja-matka MOVE-ON często w podejrzany sposób podkreślające ich status NGO (NGO, Non-Governmental Organization czyli organizacja pozarządowa), podobnie jak i ich europejska córka AVAAZ – zasiedliły się na obrzeżu „Demokratów” i wspomagane są przez znanych „Demokratów” jak Al Gore – kontrkandydat Georga Busha w jednym z ostatnich wyborów prezydenckich.
Zarówno MOVE-ON, CIVIC-ACTION jak i AVAAZ były próbą Obamowskiego skrzydła „Demokratów” aby przejąć ruchy praw obywatelskich, części ruchów pokojowych a w szczególności ruchy takie jak przeciwko wojnie w Iraku, jednak bez wprowadzania w nich istotnych, strukturalnych zmian. Obydwie organizacje-matki w USA faktycznie wydają się pełnić demokratyczne funkcje, nawet organizować sprzeciwy lub angażować się we wpływy na Kongres (i na fundusze sponsorujące kilka lat temu Obamę), lecz zasadniczo obydwie spełniają funkcję faceliftingu, kuracji dla świeżych komórek, kuracji bankrutującego już systemu.(…)

CO?
AVAAZ jest łapaczem szczurów na wyprawy krzyżowe przeciw pojawiającym się, potencjalnym „Złym Chłopcom” („Bad Guys”) w strategicznie ważnych politycznie, strategicznie i zdefiniowanych zasobami naturalnymi miejscach. Wczoraj Zimbabwe, potem Tybet, jutro Sudan (czy Syria*), a najbliżej – „prawa człowieka” w Iranie.

KTO?
Założyciele AVAAZ-u to: MoveOn.org oraz Res Publica – obydwie te organizacje są w ścisłym związku z Georgiem Sorosem i otrzymały od niego dużo pieniędzy. Soros jest najbardziej znanym spekulantem i menadżerem tzw Hedge Fonds na świecie. Jest uosobieniem tzw kapitalizmu-szarańczy.

Siecią AVAAZ opiekuje się mała grupa aktywistów z wielu państw:
Ricken Patel – współzałożyciel i dyrektor wykonawczy – Executive Director – (Kanada). Patel był m.in. doradzcą w ONZ, Rockefeller Foundation, Gates Foundation, Harvard University oraz INTERNATIONAL CRISIS GROUP.
Heather Reddick – Dyrektor Operacyjny (USA)
Veronique Graham – Asystent Dyrektora (Francja)
Paul Hilder – Dyrektor Kampanii (UK): współzałożyciel strony „OpenDemocracy“ która jest finansowana przez Ford Foundation, Rockefeller Brothers Found i przez Charles F. Feeney’s Atlantic Philanthropies.
Ben Wikler – Dyrektor Kampanii (USA): były rzecznik prasowy członka Kongresu USA Sherrod Browna.
Taren Stinebrickner-Kauffman – Senior Climate Campaigner: analityk firmy doradczej i badającej opinię publiczną Mellman Group, (mówiąca o sobie: „whose clients include leading political figures and the nation’s most important public interest groups“)
Julius van de Laar – niemiecki rzecznik prasowy: podczas kampanii wyborczej był w teamie Baracka Obamy oraz w w czasie kampanii wyborczej dla teamu niemieckiej partii SPD (jako pracownik Kommunikationsagentur A&B Face2Net).

Nie trzeba dodawać, że opłacany przez środowisko nowojorskich Żydów AVAAZ, spełniający definicję ruchów tzw. zielonych, poza islamizowaniem Europy, niszczeniem chrześcijaństwa i propagowaniem gender – zajmuje się ociepleniem globalnym (w które Soros inwestuje od wielu lat), ochroną wielorybów, słoni i gejów. Te wieloryby i słonie, to żeby przyciągnąć do swych szeregów  dobroduszną, naiwną młodzież (akces do zielonego ruchu zgłosiły poprzez internet miliony młodych, naiwnych ludzi).

Jednym z głównych animatorów zalewania Europy – Afryką i Azją jest nazywający się Mojżeszem katolicki kapłan Mussie Zerai, finansowany przez włoską lewicową organizację Associazione Ricreativa e Culturale Italiana.

 

Powiązania księży  z siecią lewicy nie powinny nas dziwić, wszak wraz z pontyfikatem Franciszka ekshumowana i przetransformowana TEOLOGIA WYZWOLENIA dominuje wśród rządców ducha (zob.:

Marksizm na watykańskich salonach)

ŹRÓDŁA:

“Abbiamo le prove dei contatti tra scafisti e alcuni soccorritori”

Włoska prokuratura: są kontakty między niektórymi NGO a przemytnikami migrantów

Ong, la milionaria finanziata da Soros che porta 33mila migranti in Italia  

NGO Fleet Bussing Migrants Into The EU Has Ties To George Soros, Hillary Clinton Donors

 

Antykrucjata prowadzona przez zagadkową postać o zasłoniętej twarzy z białą flagą chrześcijaństwa pod sztandarami Czerwonych i Zielonych. Zamiast powtórnego przyjścia – Chrystus jest prowadzony na powtórną śmierć przez koraniczne ścięcie lub ukrzyżowanie na… sierpie i młocie

==================================================

==================================================

Może Ci się również spodoba

10 komentarzy

 1. piko pisze:

  Za ochronę granic i politykę imigracyjną odpowiadają Państwa.

  Jeżeli dzieje się tak jak czytamy to te Państwa nie działają w interesie obywateli których reprezentują. To są Państwa teoretyczne lub mafijne.

  Co powinny zrobi?
  Odholować do wód terytorialnych kraju skąd wypłynęli. Przesadzić na tratwy, łódź jako narzędzie przestępstwa zniszczyć.

 2. Tadeusz_K pisze:

  @piko
  W pierwszej kolejności winny być zlikwidowane „krążówniki” (szt. 2), które stanowią
  platformy przeładunkowe i cała ta infrakstura przeładunkowa. A w prasie słyszymy o tym, jakoby te platformy ratowały tonących i jeszcze na dodatek obsługujący je traktowani są jako bohaterzy..
  Ta hipokryzja i zmanipulowana bezsilność jest porażająca.
  Widocznie płynie także potężna kasa dla junijnych urzędników dzielących „sprawiedliwie” później ten „towar”.

 3. abyssdotpl pisze:

  A co na to Hyży Rój?

 4. piko pisze:

  Żeby zlikwidować cokolwiek to musi być „wola polityczna”.

  Bez tego nawet oczywiste (nawet dla nas) pomysły nie maja racji bytu.

  Każdy co ma odpowiednią ilość klepek i olej w głowie a nie w dupie widzi, że to nie jest działanie spontaniczne tylko zaplanowany i realizowany (z pewnymi problemami) scenariusz.

  Nie bardzo mogę uwierzyć, że wszyscy decydenci zdurnieli do cna. Że społeczeństwa zostały ogłupione to jest fakt.

 5. Tadeusz_K pisze:

  @abyssdotpl
  24 kwietnia 2017 o 09:11

  „Hyży”
  ortografia-winno być Chyży.
  🙂
  Co onże na to?
  -Kasę trzepie i dzieli podzielone.

 6. Tadeusz_K pisze:

  @piko

  „Każdy co ma odpowiednią ilość klepek i olej w głowie a nie w dupie widzi, że to nie jest działanie spontaniczne tylko zaplanowany i realizowany (z pewnymi problemami) scenariusz.”

  Scenariusz zaprogramowany jeszcze w latach 30-tych przez żydowską szkołę frankfurcką.
  Po wojnie przećwiczony na szwedzkim poligonie.
  Na przełomie XX/XXI w. narrację (kamuflaż, maskirowkę) przygotował „genialny” bauman – także żyd.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10311420,Bauman___30_mln_nowych_imigrantow_albo_upadek_cywilizacji.html

  Chyba był pracownikiem (robił za marksa i darwina) tej oto struktury:

  Tak to analfabeci piśmienni’ jak i techniczni mają uratować Europę.

 7. cisza1 pisze:

  @WAWEL24
  Przenoszę mój komentarz z poprzedniej notki:

  @WAWEL24
  Już wcześniej było wiadome, że to intratny biznes. Kasują od emigrantów grube $$
  Gdy trafią się chrześcijanie owi „handlowcy” wyrzucają ich do morza….
  Wojsko włoskie, patroluje wody przybrzeżne i nie tylko, zbiera ludzi i dziurawi pontony.
  Ci, o których piszesz są chyba szybsi i miłosierniejsi dla łódek.

  Paskudny proceder trwa. Pontony pochodzą z Chin, najpierw trafiają do Turcji, potem na Maltę, a z Malty – dostarczane są do Libii, która obłożona jest embargiem (sic!). Pontony wojskowe i cywilne…trudno odróżnić?

  Malta, wyspa kościołów i zakonników. Jak szybko toczy się historia i skręca ostro na lewo!

  Dodam:
  proszę zauważyć, że gdy napisałam tu notkę „Problem” z papieżem Franciszkiem, dotyczącą jego nachalnego zapraszania katolików do „miłosierdzia” względem emigrantów, to natychmiast zaczął się atak….

  Wielu ludziom nie mieści się w głowach, że sprawa jest zorganizowana i finansowana przez wrogów KK albo gadają, że to kolejna „teoria spiskowa”.
  Przykre to, że tak wielu świątobliwych wpadło w tę pułapkę i zamiast wzmacniać nas duchowo, rozbraja czczą gadaniną o „miłosierdziu”.

 8. Tadeusz_K pisze:

  @ cisza1
  24 kwietnia 2017 o 10:13

  Wielka migracja to jedno (obok feminizmu, homoseksualizmu) ze zbrojnych ramion neomarksistów/lewaków/liberałów/syjonistów (wszystkie nazwy równoprawne). Wszystkie te ramiona zastępują sławetny Proletariat marksa.
  „Wielka migracja” to padlina, a gdzie padlina tam sępy się gromadzą.
  Strategom/inicjatorom sępy są przydatne ponieważ szybciej odłączą mięso od kości.
  Tych sępów (wspomagających stratega/reżysera w zaplanowanym dziele) jest kilka gatunków:
  -biznesmeni,
  -eksporterzy radykalnego islamu,
  -korupcjoniści,
  -szmalcownicy,
  – i ogłupiała empatyczna gawiedź, w tym gawiedź malująca kredą wzorki na chodnikach.
  Pozdrawiam.

  ps.
  Siemoniak za swoich rządów wyposażał armię w obronne tablice Mendelejewa.
  Empatyczni nachodźcom niechaj czym prędzej uruchamiają fabryki produkujace laski kolorowej kredy.
  Coraz więcej będzie jej potrzeba!

 9. cisza1 pisze:

  @ Tadeusz2017

  Tu chodzi o eliminację chrześcijan.
  W niedalekiej przyszłości.
  Czytałeś mój wpis o książce polecanej przez papieża?

 10. nagor pisze:

  @cisza1
  Witaj , chyba określenie chrześcijan jest zbyt wąskie , bo bez nachodźców pozostało ich w europie niewielu .
  To chyba raczej o cywilizację chrześcijańską chodzi a aspekt religijny jest skutkiem ubocznym bo sprzeczny z religią nachodźców .
  Sami nachodźcy to też narzędzie w czyiś rękach .

Dodaj komentarz: