B.ważny aneks do tekstu o miliardowym biznesie na „uchodźcach”

You may also like...

3 komentarze

 1. Tadeusz_K napisał(a):

  Napływa coraz intensywniej fala narracji z żądaniem przyjmowania w Polsce nachodźców.
  Uruchomiono nawet przetarg/licytację pomiędzy kropkowaną cPetru i peło schetyny- kto „da” więcej.
  Nawet episkopat wpisuje się w tą narrację wystosowując odezwę do wiernych nie podając rozróżnienia, czy wierni mają przyjmować (na sześć miesięcy) tych, którym obcinają głowy, czy też tych, którzy obcinają głowy.

  Ciemne moce napędzają koło zamachowe nachodźczego procederu.
  Oj, będzie się działo tegoż roku – ciemne moce żądają krwi!

 2. cisza1 napisał(a):

  @WAWEL24
  Już wcześniej było wiadome, że to intratny biznes. Kasują od emigrantów grube $$
  Gdy trafią się chrześcijanie owi „handlowcy” wyrzucają ich do morza….
  Wojsko włoskie, patroluje wody przybrzeżne i nie tylko, zbiera ludzi i dziurawi pontony.
  Ci, o których piszesz są chyba szybsi i miłosierniejsi dla łódek.

  Paskudny proceder trwa. Pontony pochodzą z Chin, najpierw trafiają do Turcji, potem na Maltę, a z Malty – dostarczane są do Libii, która obłożona jest embargiem (sic!). Pontony wojskowe i cywilne…trudno odróżnić?

  Malta, wyspa kościołów i zakonników. Jak szybko toczy się historia i skręca ostro na lewo!

 3. Sao Paulo napisał(a):

  Piszę o tym od kilku lat…Pisałam na Salonie 24, piszę na Facebook.Nie jest łatwo bo temat jest raczej przemilczany , bojkotowany albo na Facebook zakładają areszt (mnie ostatnio na 2 miesiące)
  Piszę o wszelkich NGO- sach, o fundacjach, organizacjach między innymi Sorosa, Rockefellera , Rotchshilda itd itp
  I jeszcze jedno. Nie można tematu owijać w bawełnę i nie wskazywać narodowości tych, którzy chcą zniszczyć przy pomocy islamskich nachodźców chrześcijańską Europę…
  Owszem, to nie jest proste, bowiem nie można uogólnić i wrzucić wszystkich Żydów do jednego worka i twierdzić, że to oni wszyscy są emanacją ZŁA . Dlatego nauczmy się ich odróżniać, bacznie przyglądając które organizacje, które grupy są ekspansywne, które są wrogo nastawione do Chrześcijaństwa, do Katolicyzmu,
  Żeby walczyć ze złem, trzeba je najpierw zdiagnozować, nazwać, a potem je wyeliminować.
  Nawet gdy na przykład mówimy że za całym przedsięwzięciem , które trudnią się na olbrzymią skalę przemytem islamskich „uchodźców” stoi Soros i jego organizacje, to mówimy w oderwaniu od jego narodowości i faktu, że owi Żydzi celowo sprowadzają na Europę taką plagę.
  W ten sposób mówimy jakby i kosmitach i nigdy tego zła nie wyplenimy, bowiem nie dostrzegamy w tym wszystkim jednego, konkretnego PLANU, KONKRETNYCH ZAMIERZEŃ.
  To jest potwornie deprymujące i wkurzające, że nigdzie nikt otwartym tekstem nie mówi. Dlaczego w Unii panuje ta cholerna polityczna poprawność, że nikt nie zastanawia się i nie domaga odpowiedzi na pytanie kto doprowadził do tego, dlaczego na siłę wpychaja „uchodźców” tam gdzie nie potrzeba „rak do pracy” tak jak w Niemczech czy Szwecji, dlaczego właśnie islamistów itd

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi