Jestem bezradny ! Na salonie 24

Jestem bezradny !

Co ja mam zrobić z poprzednia pracą:

Prezentacja124.jpg

Prawda o katastrofie smoleńskiej nie da się poprawnie edytować.
Zdjęcie zamrożone przesłania całą stronę jak pani Marta Gressler wprowadza mnie w dobry nastrój biegając tam i z powrotem – i tak sobie play- juje.
Co mnie do tego, zagościla się na mojej stronie  nie proszona i już tak będzie.
MATRIX ?

PAMIĘTAMY O OFIARACH SMOLEŃSKA CZEŚĆ ICH PAMIĘCI. Tych zmarłych, zamordowanych, zaginionych. Jaka byłaby PRAWDA o Smoleńsku gdy żyli: Ci ktorzy odeszli od 11 kwietnia do dnia dzisiejszego 10 kwietnia 2017 roku związanych z…

IMGP6002a.jpg

https://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/da122c930cf61b30de88e3df6ed3a7d7_XL.jpg

Wchodzi na całą stronę.

Ale treść poniżej jest ważna !

Z Leszkiem Misiakiem – ekspertem w sprawie katastrofy smoleńskiej i współautorem książki Musieli zginąć rozmawia dr Leszek Pietrzak – były analityk BBN.

– Powołując podkomisję do zbadania od nowa przyczyn katastrofy smoleńskiej na początku 2016 r. Antoni Macierewicz powiedział: Mija sześć lat od momentu, który nazwano największą tragedią po drugiej wojnie światowej. Była to największa tragedia lotnicza w dziejach lotnictwa światowego. Dziś okazuje się, że wokół tej największej tragedii było krótkie ożywienie i znowu zapanowała cisza. Czy to nie dziwne?

– To nie jest cisza, to zmowa milczenia. Pomijam pojawiające się deklaracje, że NATO powinno pomóc, że będziemy walczyli o zwrot wraku itd. Nikt nie pyta obecnej władzy, dlaczego nie prowadzi transparentnego śledztwa. Nikt nie pyta Antoniego Macierewicza, dlaczego podległe mu służby, zwłaszcza Służba Kontrwywiadu Wojskowego, od półtora roku ukrywają kluczowe dowody w sprawie katastrofy, m.in. zapis monitoringu lotu Tu-154M 101, zapisy depesz systemu ACARS, czyli tzw. wirtualnej czarnej skrzynki, zapisy radarowe lotów z 10 kwietnia 2010 r. Nikt nie upomina się o bieżące informacje o przebiegu i stanie śledztwa z prokuratury, która także posiada zapisy radarowe, wiedzę o ACARS, zdjęcia satelitarne, otrzymane z USA. Nikt nie żąda odpowiedzi, dlaczego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2 lutego 2010 r. a więc przed katastrofą, uzyskała dostęp do kontroli radarowej lotów z Okęcia i lotów nad całą Polską, choć nie ma w zakresie swoich ustawowych obowiązków monitorowania przestrzeni powietrznej. Zapanowała jakaś dziwna zmowa milczenia. Milczą również „niepokorni” dziennikarze, którzy przed dojściem do władzy PiS-u zarzucali administracji Tuska ukrywanie informacji na ten temat, a nawet kolaborację z Rosją.

– Może zastój w śledztwie, także dziennikarskim, jest spowodowany tym, że temat katastrofy nie jest już gorącym tematem debat politycznych.

– Jeśli interes polityczny przesądza, czy wyjaśnia się przyczyny takiej tragedii, czy nie, wystawia to straszne świadectwo politykom, nie mówiąc o dziennikarzach.

– W kwietniu i grudniu ub.r. wskazaliśmy na łamach „Warszawskiej Gazety”, co naszym zdaniem powinna zrobić prokuratura, czego dotąd nie zrobiła, co ukrywa SKW i jakie informacje powinien upublicznić Antoni Macierewicz oraz prowadząca to śledztwo prokuratura. Nikt nie zakwestionował tych bardzo poważnych zarzutów i pytań i nikt się do nich nie odniósł. Wciąż słyszymy, że katastrofa powinna być wyjaśniona. Jednak gdy zadajemy konkretne pytania w tej sprawie, napotykamy na prawdziwy mur milczenia. Jak to można wytłumaczyć?

– Dla tysięcy Polaków, którzy zapalali po katastrofie znicze pod Pałacem Prezydenckim, jak również dla tych, którzy śledzili te wydarzenia, a teraz obserwują kolejne smoleńskie miesięcznice oraz organizowane w całej Polsce rocznicowe marsze pamięci, jest to całkowicie niezrozumiałe, a nawet wręcz szokujące. Nie tak bowiem wyobrażali sobie „dobrą zmianę”. Byli przekonani, że po dojściu PiS-u do władzy poznamy całą prawdę na temat katastrofy w Smoleńsku, gdyż tak obiecywano. A jednak po prawie półtora roku rządów PiS-u prawdy tej nie znamy.

(…)

Cały wywiad przeczytacie na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta!

10 kwietnia 2017 r.

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. janekp1 pisze:

  Po pierwsze to nie cierpię tej obleśnej baby- Gressler po drugie możesz sprawdzić na http://centralaantykomunizmu.blogspot.com/ u FYM czy otwierają się Tobie komentarze pod notką z kadrami SKW?????

  Pozdr

 2. cisza1 pisze:

  @janekp1
  Komentarze się nie otwierają, kręci się…
  Pod poprzednią „Moda na wirtualność” – otwierają się.

 3. cisza1 pisze:

  @ALL
  12:55 TVP 1
  Film J.Kruczkowskiego ” Na własne oczy”
  Fajna godzina? :((

 4. janekp1 pisze:

  @cisza1

  Masz może konto na S24?
  Jak masz, to powiadom FYM, że znowu komuś przeszkadza jego blog na blogspot.com

  Pozdr

 5. Jestem pod wrażeniem czystości obrazu, co nie można powiedzieć o filmie SKW z odlotu Prezydenta Kaczyńskiego.
  Jakość prezentacji cyfrowej jest bez zarzutu. Czekam na reakcję Moskwy. Formalnie nie zamknęła śledztwa.
  Czy Putin wyciągnie ASA z rękawa.
  A może tradycyjnie zignorować te WYNIKI.

  Po obejrzeniu materiału z dokumentu Podkomisji Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego wina jest przesądzona : jest to, że winni są Kontrolerzy lotniska wojskowego XUBS Siewiernyj w Smoleńsku.

  Rozpad samolotu TU154M PLF101 w powietrzu to materiał z serii Science Fiction.

  „Czeczen” Dzihadista w Warszawie czy w Samarze ????????????????

  I Donald Tusk tym naszpikowanym trotylem statkiem powietrznym poleciał 7 kwietnia 2010 roku do Smoleńska na spotkanie w Katyniu z Putinem, a 8 kwietnia 2010 roku do Pragi !

  Kto naszpikował ten samolot, który 35 m na ziemią 800 m z boku pasa startowego (przesunięcie osi o 150 m) traci elementy jak w prezentacji dr inż. (profesora) Wacława Berczyńskiego.

  Będziemy się spierali 20 lat, albo i dłużej! Wszystkich w Warszawie winnych katastrofy należy niezwłocznie posadzić za „rieszotku” do całkowitego wyjaśnienia winnych ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO.

  Zgodnie porozumieniem międzynarodowym ucieczka do Nowej Zelandii lub na Malediwy albo do Wenezueli, im nie pomoże.
  Donald Tusk czy jest winny? Popełnił zbrodnie jako nadzorca (koordynator) służb specjalnych czy nie popełnił.

  Pozostaje tajemniczy TERRORYSTA w Warszawie lub w Pradze. Gdzie był BOR ??? Chroniący samolot i ludzi- także przed wylotem do Pragi!

  Nadzieja umiera ostatnia:

  USA jest po naszej stronie!

 6. Anonim pisze:

  Na komentarze przyjdzie czas.
  Medialnie perfekt. Merytorycznie ?!

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi