Najważniejsi są ludzie od wyjścia z domu rodzinnego

Może Ci się również spodoba

13 komentarzy

 1. izaluka napisał(a):

  @albatroszlotuptaka
  Albatrosie w uzupełnieniu do Twojej ważnej notki dodam informację z notki RK1:
  http://naszsalon24.org/2017/04/09/okecie-10-04-10-odlot-delegacji/
  Link do filmu na YT: https://youtu.be/MEPqajshKhI

 2. izaluka napisał(a):

  Ponieważ RK1 napisał swoją notkę w zasadzie w celach jedynie informacyjnych przeklejam do Ciebie moje stamtąd komentarze.

 3. izaluka napisał(a):

  izaluka
  9 kwietnia 2017 o 03:05

  rk1
  Już nie wiem, czy śmiać się, czy raczej płakać…

  Cytat ze strony SKW: W ostatnich tygodniach oficerom SKW udało się uzyskać nagranie, na którym zarejestrowane zostały godziny poprzedzające odlot rządowego samolotu Tu-154 M w dniu 10 kwietnia 2010 r. z Wojskowego Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie do Smoleńska.

  Z tych godzin udało się panom oficerom zmontować filmik trwający wraz z tekstem 2 minuty 27 sek, a niby przed TYM odlotem – to już tylko kilka sekund.

  To wejście po schodkach to już na jakimś zdjęciu widziałam 🙁 I nie było to zdjęcie z 10 kwietnia.

  No i oczywiście były to tak tajne i tak przerażające sceny, że potrzeba było je ukrywać przez 7 lat!

  No i oczywiście potrzeba było aż dzielnych oficerów SKW, aby ten porażający materiał przedstawić pospólstwu. I to tak ogromny materiał – aż całe 2 minuty z kilku godzin posiadanych nagrań.

  No i oczywiście na dwa dni przed kolejną rocznicą.

  Ciekawe co jest w pozostałych niepokazanych godzinach.

  Ani daty, ani godziny – na pewno bystrzejszy ode mnie blogerzy i w dzień, a nie w nocy, jak ja, będą mieli dużo więcej uwag.

  Jak to raczył był stwierdzić niejaki Lis Tomasz: „Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi.”? Tak jest widziane i tak jest traktowane społeczeństwo przez ludzi władzy. Niezależnie od opcji politycznej. Łykną każdy kit.

  No i ta muzyka Lorenca z „Różyczki”…

 4. izaluka napisał(a):

  @albatroszlotuptaka
  Jeszcze przyszła mi taka wielce optymistyczna (?) myśl w nawiązaniu do mojego komentarza: http://naszsalon24.org/2017/04/04/oszukancze-dzialania-sprawie-smolenska/#comment-22960

  Taka teoria spiskowa:
  – ten filmik jest autentycznym fragmentem autentycznego nagrania z odlotu 10 kwietnia
  – filmik ten adresowany jest nie tyle do społeczeństwa, co do konkretnego i ważnego (mocnego) odbiorcy (???)
  – filmik mówi – mamy ten zapis z 10 kwietnia, dziś pokazujemy wam fragment na dowód, że jest prawdziwy, ale jutro możemy pokazać więcej, jeśli …..i tu nie będę spekulowała 🙂

  Ale (późno już 🙂 ) w sumie nie wiem, czy to optymistyczna teoria spiskowa, naiwność, czy może pesymistyczna teoria spiskowa.

 5. cisza1 napisał(a):

  @izaluka

  Jest filmik. To fragmenty nagrania monitoringu „z daleka”, tak wygląda, jakby nie było nagrań z kamer na budynku – saloniku dla VIP-ów?
  Czy dobrze widzę?
  Za Tu154 stoi Jak-40?

 6. izaluka napisał(a):

  @cisza1
  Też widzę Jaka.

 7. izaluka napisał(a):

  Sama sobie odpowiem na swój komentarz z 03:43

  „Ale (późno już 🙂 ) w sumie nie wiem, czy to optymistyczna teoria spiskowa, naiwność, czy może pesymistyczna teoria spiskowa.”

  Teoria do bani, chyba, że przyjąć ją, jako pesymistyczną, skierowaną do ludzi podnoszących brak dowodów na wylot polskiej Delegacji do Katynia w dniu 10 kwietnia 2010 r.

  Za: http://niezalezna.pl/96833-szef-mon-ujawnia-urzedniczka-ukrywala-dysk-sa-na-nim-zdjecia-zwiazane-ze-smolenskiem
  „Przede wszystkim to jest film, który obala tak zwaną – może nie hipotezę, bo to za dużo powiedziane – ale wyobraźnię, która zakłada, że w ogóle nasi bliscy, nasi przywódcy nie wylecieli do Smoleńska, tak zwana teoria maskirowki – w tym jej pełnym wymiarze, bo oczywiście elementy fałszowania, maskirowki w tej całej sprawie były, nie ma wątpliwości, ale mówię o takim jej kształcie, który zakłada, że w ogóle wylotu nie było, że wszyscy ci ludzie zostali porwani, zabici, a cała reszta była tylko fikcją. To oczywiście na zdrowy rozsądek i wobec faktów jest nieprawdą, ale ten film zamyka dyskusję w sposób oczywisty – zaznaczał minister Macierewicz.”

 8. albatroszlotuptaka napisał(a):

  KATASTROFA SMOLEŃSKA 1 godz. 42 minuty temu

  Dla podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej kluczowe są wyniki najważniejszych eksperymentów oraz dowody zgromadzone przez prokuraturę – poinformował w niedzielę szef MON Antoni Macierewicz. – Dysk z materiałami filmowymi (…) został odnaleziony czy też dotarł do SKW 10 dni temu, ale trzy tygodnie temu z kolei w kancelarii pani premier został odnaleziony cały dysk ze zdjęciami związanymi z tragedią smoleńską. Po prostu osoba, urzędniczka odchodziła i zostawiła po sobie w szufladzie coś, co ukrywała przez cały czas – powiedział minister.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-macierewicz-szereg-ludzi-ukrywa-material-dowodowy-dotyczacy-,nId,2380054#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Po 7 latach wnikliwych badań MAK wg standardow ICAO załącznik Nr 13 Konwencji , badań komisjii Millera PKBWLLP i Podkomisji Antoniego Macierewicz na 3 tygodnie i 10 dni przed kolejną Rocznicą 10 kwietnia 2017 roku:

  Izaluka – GENIUSZY nam nie brakuje.
  Czapajew gieroj, za rodinu, za Stalina, na boj , na boj, na boj !

 9. albatroszlotuptaka napisał(a):

  „– Na pewno mamy takie poczucie, że jeżeli kiedykolwiek byliśmy najbliżej tego, to właśnie teraz. Mamy wolę polityczną, bo te lata zaniedbań i fałszerstw wynikały jednak – w moim przekonaniu – z pewnego zlecenia politycznego – podkreśliła wdowa po Tomaszu Mercie, Magdalena Merta. Jak dodała, wierzy, że obecnie wyjaśnianiem tragedii smoleńskiej zajmują się ludzie uczciwi.

  Zdaniem Magdaleny Merty dopiero ostatnie działania Prokuratury Krajowej dają szanse na wyjaśnienie okoliczności katastrofy. ”

  http://niezalezna.pl/96841-wdowa-oskarza-zaniedbania-i-falszerstwa-ws-smolenska-na-zlecenie-polityczne

  niezalezna.pl – strefa wolnego słowa

  9 kwietnia 2017
  116
  Dodano: 09.04.2017 [15:15]

  Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD
  Najnowsze Opinie Wideo Blogi
  Polska Świat Sport Gospodarka Obrona narodowa Historia Kultura Media

  Wdowa oskarża: Zaniedbania i fałszerstwa ws. Smoleńska na zlecenie polityczne

 10. saopaulo2017blog napisał(a):

  @Izaluka

  „Przede wszystkim to jest film, który obala tak zwaną – może nie hipotezę, bo to za dużo powiedziane – ale wyobraźnię, która zakłada, że w ogóle nasi bliscy, nasi przywódcy nie wylecieli do Smoleńska, tak zwana teoria maskirowki – w tym jej pełnym wymiarze, bo oczywiście elementy fałszowania, maskirowki w tej całej sprawie były, nie ma wątpliwości, ale mówię o takim jej kształcie, który zakłada, że w ogóle wylotu nie było, że wszyscy ci ludzie zostali porwani, zabici, a cała reszta była tylko fikcją. To oczywiście na zdrowy rozsądek i wobec faktów jest nieprawdą, ale ten film zamyka dyskusję w sposób oczywisty – zaznaczał minister Macierewicz.”

  Niczego nie obala, tylko właśnie przywodzi na myśl taką refleksję, że kłamstwo grubymi nićmi szyte.
  Elementy maskirowki…powiada…
  To własnie na zdrowy rozsądek i wobec faktów jest oczywiste, a film wbrew jego nadziei dopiero jak widać otwiera dyskusję.
  Wystarczy przelecieć po forach, żeby stwierdzić jak ci, którzy interesują się sprawą „smoleńską” nie zostawiają na tym filmie suchej nitki widząc bezczelną zmontowaną manipulację. Niech pokaże cwaniak całość monitoringu ze wszystkich kamer..

 11. izaluka napisał(a):

  @albatroszlotuptaka & @saopaulo2017blog
  „Niech pokaże cwaniak całość monitoringu ze wszystkich kamer..”

  Nie pokaże, bo musi mieć kolejne „rewelacje” na zaś 🙁

  FYM u siebie zamieścił notkę na ten temat. Składa się z kadrów filmiku SKW:
  http://centralaantykomunizmu.blogspot.com/
  Obejrzałam je sobie i jeśli mnie wzrok nie myli, to na jednych ujęciach widać osoby wchodzące do samolotu lewymi schodkami, a na innych – prawymi.

  Zastanawia mnie dlaczego znów rzucono Polakom taki fake, wiedząc przecież, że znajdzie się spora grupa, która przenicuje ten filmik na wylot, a ich uwagi i spostrzeżenia trafią do Internetu, gdzie będą żyły i wzbudzały emocje niekoniecznie korzystne dla A.M., a więc i dla PISu. Aż tak lekceważą ludzi?

 12. izaluka napisał(a):

  Jutro dalszy ciąg spektaklu:

  „Podkomisja pod auspicjami ministra obrony narodowej, która od ponad roku bada okoliczności katastrofy smoleńskiej, przedstawi w poniedziałek rezultaty swojej pracy.

  Czy 10 kwietnia dowiemy się przełomowych informacji? – Na konferencji prasowej o 15:00 zostaną przedstawione najważniejsze eksperymenty wykonane zarówno na polskich uczelniach, jak i na amerykańskich i angielskich – zapowiedział w niedzielę Antoni Macierewicz.”

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rocznica-katastrofy-smolenskiej-macierewicz-o-smolensku/l805nex

 13. izaluka napisał(a):

  @ALL
  Za kilka minut będzie konferencja prasowa z Berczyńskim. Chyba w TVPinfo będzie relacja.

Dodaj komentarz

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili- E. Burke.
Przejdź do paska narzędzi