Abp Marek Jędraszewski: przeciwko postprawdzie, gender i robocie, który został uznany człowiekiem.

You may also like...

8 komentarzy

 1. Marek Lipski napisał(a):

  Infor,macje o robotach-zabawkach-z rejestracją są autentyczne.Dziękuję za artykuł.

  Państwo z koloniami,tak,bogate jak Holandia,nie zwraca uwagi na EU i realizuje za kulisami swoje plany.Nawet mój komputer,słucha mich rozkazów i przez cały czas się uczy..Przerażają mnie osobiście w EU patenty na żywność jak kartofle,zboże,pomidory,arbusy, ba nawet na świnie,krowy.O tym media od prawicy do lewicy milczą…

  Co do L’homme machine …Ja się również uczę.i czasami potwierdzam,że jestem robotem z empatią.Proszę tego nie przekazywać publicznie.Niech zostanie na PT.

 2. Bieszczadnik napisał(a):

  @M.Lipski: Po przecinku oraz kropce dodawaj spację. Tego wymaga szacunek wobec czytających. Nikt nie lubi patrzeć na bałagan.

 3. Tadeusz_K napisał(a):

  Marek Lipski

  Państwo z koloniami,tak,bogate jak Holandia,nie zwraca uwagi na EU..

  -Czy nie zwraca uwagi?
  Śmiem twierdzić, że Holandia, Szwecja, Norwegia stanowią poligon doświadczalny dla debilnych, dewiacyjnych masońskich eksperymentów.

 4. Tadeusz_K napisał(a):

  Marek Lipski

  Być może, że wyraziłem się zbyt radykalnie w 9-40.
  W bezsensie nie jest łatwo znaleźć ukrytego sensu.
  To uczłowieczenie robotów ma arytmetyczny, ukryty sens.
  Gdy na Świecie zostaną osiągnięte zaprojektowane limity demograficzne nastanie świat robotów.
  Zostanie określony limit czasu życia człowieka (np. 50 lat), który we właściwym czasie będzie musiał zgłosić się do punktu eutanazji.
  A taki uczłowieczony robot będzie musiał płacić wszystkie składniki podatkowe, a jednocześnie nie będzie z nich korzystał = podwójny zysk dla rasy panów..
  -Czyżby fantasmagoria?

 5. abyssdotpl napisał(a):

  Podatkowo jest to uzasadnione. Podatek płaci właściciel, za to że zamiast pracownika, co jest opodatkowane, uzywa robota. Ale dorabianie do tego ideologii Swiadczy o lewackim zidioceniu. Nada Vananroye jest idiotką, a mieszkańcy tej miejscowosci też. Jesli to żart, to nieśmieszny.

 6. LM napisał(a):

  Do http://naszsalon24.org/author/tadeusz2017/ To nie jest fikcja. Twoja analiza to strzał w 10.

  W USA moi znajomi to samo potwierdzają Wśród znajomych są znani naukowcy,wykładowcy na uczelniach…w USA.Oni tego nie kryją. Ostrzegają gdyż mają bardzo silne lobby prawne w USA a jak wiesz z Mormonami w USA,politycy muszą się liczyć….Twój cytat.
  „A taki uczłowieczony robot będzie musiał płacić wszystkie składniki podatkowe, a jednocześnie nie będzie z nich korzystał = podwójny zysk dla rasy panów..
  -Czyżby fantasmagoria?”

  Rozmawiałem ze starymi mormonami, z minimum 12 dzieci i młodymi.Oni w USA są doskonale poinformowani.Nawet zainwestowali w nową uczelnię-online. Pierwsze Prezydium Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach ,ogłosiło utworzenie międzynarodowej instytucji szkolnictwa wyższego: BYU–Pathway Worldwide (BYU–PW).No tak ale „dziesIęcinę” trzeba plaćić.Takie są reguły.

  Wszyscy narzekają na żydów, na hebrejczyków ale to nie oni mają taki ogromny wpływ na taką sytuację.London City ,państwo w państwie i neo nazi,którzy są doskonale zakonspirowani,

  Po najłepszych uczelniach.Oni chcą „nadczłowieka”,powyżej 185 cm wzrostu,ze sportową sylwetką ze sprawdzonymi genami nawet do 4-5 pokolenia, IQ powyżej 160.

  PIKO,tutaj przedstawił bardzo ciekawe analizy.Polecam,

 7. Pawicz napisał(a):

  Teraz tylko do kompletu brakuje wypowiedzi jakiegoś „nowoczesnego” biskupa, że roboty też mogą być zbawieni.

 8. adamkonrad napisał(a):

  hmmm
  póki co nie ma przyczyn by podejrzewać te maszyny o jakąkolwiek odmianę świadomości
  może to się kiedyś zmieni i wówczas będzie o czym rozmawiać
  a może nawet – coś stanie się oczywistością

  na razie, to wygląda na celową kpinę z praw człowieka
  w celu ich podważenia
  nie są niczym wyjątkowym skoro może je posiąść wiertarka

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi