Wszyscy jesteśmy Wandejczykami (1+2)

Minęła 223cia rocznica eksterminacji Wandei. Dlatego postanowiłem na tym blogu wznowić ponownie opowieść o Wojnach Wandejskich. Jeśli ktoś pamięta zapisałem to wcześniej pod nikiem RobertzJamajki, lecz tamten blog już jest tylko dość nieczytelnym archiwum, a poza tym popełniłem błąd techniczny. Zapisałem wszystko nie wiedzieć czemu w paint, przesłałem przez ImageShack i po kilku latach linki […]

via Wszyscy jesteśmy Wandejczykami (1+2) — w bezkresach ponad czasem czasami tu

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Lula322 pisze:

  Roberto podałam Twój tekst dalej na Twitterze

  i mam pytanie

  gdzie ustawiasz miniaturkę zdjęcia ( tak jak masz teraz ten leśny widoczek?)

  Przeważnie przy podawaniu tekstów dalej jest ten „firmowy” orzełek

  Pozdro:)

  PS

  wcześniej wiedziałam…

 2. Przty logowaniu na PT wchodze w kokpit > Jetpack > ustawienia > connection setting > loguje podstawowy blog, potem nik, ktory uzywam na PT i jestem gotowy..

  Jestem gotowy do akcji „share”..

  Wchodze na czytnik > zarzadzaj i wybieram blog RobertzJamajki, gdzie jest „Wszyscy jesteśmy Wandejczykami (1+2)” wciskam banner „share” i ukazuja sie: Nasz salon, PT i blog, na ktorym jestem (RobertzJamajki), wskazuje mysza PT i naciskam lewy przycisk..

  Wyskakuje edytowana fraza notki, lecz bez tytulu (ktory musze po skopiowaniu wstawic w rubryczke), bez tagow i dzialu „historia” i bez ikonki wpisu)

  Majac notke edytowana caly czas miedzy RzJ i PT, wybieram ikonke wpisu i najlepiej przeslac ja do kompa i nastepnie nacisnac przy wybieraniu „add” i na 100% ukaze sie nam chciane zdjercie. Forma z zapisem adresu URL moze sie nie powiesc (jakios maly feler przy przesyle).

  powodzenia

 3. Ciekawa jest lektura Jasienicy, wedrującego po historycznych miejscach Wandei

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi