9 thoughts on “Logowanie do PT przez własne konto WordPress – poradnik

 1. WordPress musi, jak będzie miał ochotę ,zapłacić za taką, dobrą i rzetelną reklamę.Piszę bez podtekstów.To video jest nie tylko reklamą,dla PT ale i informuje czytelników o takich ,dobrych,dla każdego …(uff)alternatywach czyli możliwościach.

  To jest bardzo dobra propozycja.Podobna sytuacja jest z google+..Nawet gdy 1500 autorów zaloguje się ,zarejestruje ,portal PT ,bez problemów,ugości,przygotuje party,piękne Panie,jak znajdą czas ,zwrócą uwagą na samotnych autorów i powstaje nie tylko konkurencja dla salon24.pl ale i dla Facebooka ale polskim tekstem.Inna forma „Nasza Klasa”.

  Przecież JetPack i Buddy Press,(wordpress) i to za darmo,są przygotowane na takie możliwości.Proszę nie zapominać że FB tylko skopiował propozycje wp.Zmienił kody na własne a zyski są ogromne….

  Można pisać na swoim blogu a artykuły przekazywać do PT.

  Każdy autor na PT jak i na swoim blogu ma rss.które można wykorzystać do 10-100 portali….To nie są żarty.To są już od dawna sprawdzone metody i scenariusze.

  Sukcesów.

  Czytelniku,nie znam celów PT.Popieram wolne od cenzury portale internetowe i tylko korzystne reformy dla Polski .Nie jestem fanatykiem religijnym czy też politycznym.Przykro mi ale dzisiaj się liczą zyski dla Rodziny,dla państwa,dla następnego pokolenia.,W ramach,przepisów prawnych.Tesknię za oscypkami,za Nowym Targiem(Kowaniec),a w Polsce nie byłem od 10 lat.Mam swoje społeczne i komercyjne projekty,które opłacam ale piszę u innych.

  Odwiedzaj Polskim Tekstem.

 2. A można poprosić także o poradnik, jak z własnego bloga na WP reblogować notkę na PT? Będę wdzięczna.

 3. @ robertzjamajki

  Dzięki, ale ja pod notką mam tylko możliwość reblogowania na nasz salon 24

 4. @kalimero15

  Nie śmiałabym spodziewać się aż takiego tempa 😀
  Z góry dziękuję. Może być jutro, a nawet za dwa jutra 🙂

Dodaj komentarz