Przejdź do paska narzędzi

Kim będzie niemiecki Trump?

Rzepa donosi o wysokich cenach energii w Niemczech:

Niemcy: rośnie ubóstwo energetyczne.

W ciągu roku dostawcy energii w Niemczech odcięli od prądu 330 tysięcy rodzin. Główną przyczyną są rosnące ceny energii elektrycznej.

Niemiecka agencja prasowa DPA podała informacje o szybko rozszerzającym się ubóstwie energetycznym w Niemczech. Główną przyczyną są rosnące ceny prądu, spowodowane prawnie obowiązującymi dopłatami do energii wiatrowej i słonecznej. Obecnie odbiorcy indywidualni płacą prawie 30 eurocentów za kilowatogodzinę- to jest trzykrotnie więcej niż w USA.

No cóż – skoro Niemcy chćą być światowymi liderami w walce z Globciem – to muszą za to płacić. Nie ma nic za darmo. Więc niech płacą za energię trzy razy tyle ile my, w USA i nie narzekają.

Interesuje nas kiedy pojawi sie niemiecki Trump. Mija prawie dokładnie rok od czasu gdy w przypływie nieomylności napisaliśmy tekst „Dlaczego Trump„, w którym opisaliśmy jak zaślepieni ideologicznym szaleństwem lewacy niszczą amerykański przemysł w imię walki z Globciem – i czyniąc to napędzają wyborców Trumpowi.

Taki scenariusz wcześniej czy później będzie się musiał powtórzyć w Niemczech. Pytanie brzmi: kto odegra rolę niemieckiego Trumpa?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Włóczęga pisze:

    I to jest pytanie,kim?Może i niemieckim tylko jest jedno „ale”.

Dodaj komentarz: