rozmaitości

Jak uniknąć moderacji komentarza?

Ryc.1. Ryc.2. Aby nie powtarzały się moderacje należy: 1.Przed zalogowaniem na PT sprawdzić okienko komentarza czy wyglada jak na Ryc.1. 2.Jeśli nie, to należy rozwinąć przyciskiem ZMIEŃ jak na Ryc.2. 3. Jeśli mamy rozwinięte wszystkie trzy wiersze sprawdzić, czy wpisane są prawidłowo dane podane podczas rejestracji – ewentualnie zmodyfikować. Zarejestrować się na http://disqus.com/by/twoj nick […]

via Jak uniknąć moderacji na PT? — nasz salon24

9 thoughts on “Jak uniknąć moderacji komentarza?

 1. Repetycja:Oczywiście,że można się jak sugerujesz zarejstrować się dodatkowo na disqus.com i korzystać w komentarzach z fb, google,twittera a nawet można dodać logowanie przez wordpress.com.

  Ja odradzam portalom,jak mają mały RAM,instalację disqus.com.
  Nie tylko z tego powodu.

  Dlaczego?Wtyczka zwalnia tak jak z FB ładowanie strony i ma poważne konflikty….ze skryptami na wordpress ale i z właścicielem(czytaj inwestor) czyli z google.Trwają rozmowy i a nowe oprogramowania są przez cały czas poprawiane.

  Przecież głównym inwestorem wp,disqus jest google dlatego gdybyś napisał logowanie i komentowanie przez google i wordpress tylko dla komentarzy to potwierdzę propozycję.W innym przypadku,mam inną opinię.

  Disqus.com jest dobrą reklamą dla dyskusji,dla kanałów ale to on zbiera laury autorów a nie autorzy czy też strona internetowa.Tak jak w przypadku FB…Google eksperymentuje a ja stawiam na sprawdzonych faworytów czyli na google i wordpress.

  Naturalnie,to jest moja pragmatyczna,subjektywna opinia.Ja jestem za minimum,dostępnością dla telefonów i prezentami dla autorów czyli za przyjazną korupcją.(uśmiech)…

  Poza tym admin na PT dodaj przez jetpack dla autorów formularz,poprzez który komentujący ma prawo do wysłania wiadomości na każdą email na świecie do autora….Amen.

  Czytelniku jak masz czas zarejestruj się tutaj i pisz.Komentuj.To jest proste.
  Logowanie przez PT,przez wordpress.com czyli jak sobie życzysz.
  Masz bloga w google,wordpress,w tumbl?Dodaj do PT.

  Pozdarwiam autora wpisu.

 2. Moj problem istnieje tylko na telefonie. Na kompie tego nie ma. Komp nie dziala w domu ze wzgledow energetycznych, mamy baterie sloneczne, ale dom jest ogromny i musimy dokupic fotoogniw..

Dodaj komentarz