Przejdź do paska narzędzi

polska- trucicielem europy

tak mniej więcej mogłoby brzmieć hasełko wpisujące się w logikę opozycji politycznej,
będącej ni mniej, ni więcej jak rezonatorem dilu żydowsko-niemieckiego.
ohydny ten historyczny układzik umyślił sobie zarzucić kłamstwami i horrorami preparowanymi na masową skalę, aby dobrze podtrutych tym łatwiej można było nas okraść…

dlaczego eko? a dlaczego nie? kłamać można na każdy temat…
inaczej mówiąc- eko- bzdety dla naiwnych powinny stworzyć iluzję, że wystarczy głośno o czymś wrzeszczeć, żeby wszyscy uwierzyli i z tego uwierzenia gorzej się poczuli…

jak jest naprawdę z tym truciem?

smog panie…

pamiętacie pana rożka z salonu?

ehh.
dlaczego fejzbuk nie banuje cenzurowanych newsów?
chwilę. to kiedy płynęła ta radioaktywna chmura?
w styczniu?
a kiedy trąbka medialna obwieściła smog?

serdeczności

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. tichy pisze:

  Nohood:

  Anglosasi się pytają – „What’s the point?”
  Ruskie – „W cziom dieło?”

  A po polsku… hmm… – „o co tu biega?”

 2. nohood pisze:

  impresja ekologiczna…

  zaskakujące, że informacja o radioaktywnej chmurze dociera do nas po miesiącu…
  +
  wypowiedzi o tym, że polska truje są w zdecydowanej nadreprezentacji w porównaniu ze zdaniami, że np.
  niemcy trują.
  francja truje, czy
  że truje izrael…

  ot przypadek…

  oczywiście wnioski bazujące na odczuciach związanych z zasłyszanymi mi medialnymi wypowiedziami…

 3. @Tichy,

  zawsze o to samo – kasa, kasa, kasa

 4. Włóczęga pisze:

  @nohood
  Proszę pana!tak się nie godzi!Niemcy nigdy nie truli!I nikogo też nie truli!A Izrael to już w ogóle nic!

 5. Marek Lipski pisze:

  Mieszkam w Forst,do którego od 4 tygodni dochodzą,szczególnie w dzień zapachy spalonych opon, śmieci a pożar przez cały czas jest nie ugaszony.Ludzie w centrum zamykają okna.Ulice są puste.Urzędy ostrzegają,media niemieckie przyjechały do miejscowości,w której Straż Pożarna jest bezradna a właściciel firmy jest w areszcie,gdyż jest podejrzany tak jak inni o oszustwo ubezpieczeniowe..i podpalenie.Ex-specjalista czy seryjny samobójca?A BASF podaje że nie ma zagrożenia.

  W szkołach śmierdzi,okna pozamykane.Ten potworny zapach osiada w „centrum”(najniżej położonym) W marketach pusto,sklepy pozamykane.Całe szczęście,że mam ogród w zachodniej części miasta,Forst,które jest większe od Zielonej Góry.

  Teraz zagadka: w jakiej miejscowośći w Polsce płonie? Podpowiadam, przy granicy.

  Mieszkam w bombowym regionie,gdzie są ukryte z 2 wojny światowej bomby.Tutaj była forteca Armii Czerwonej,gotowej do obrony… DDR i ataku na Berlin i na ….Polskę.Mieszkam w rejonie gdzie wydobywa się węgiel jak na Sląsku ale białe koszule nie są po 1 dniu,brudne.Mieszkam w rejonie,gdzie jest więcej wiatraków(energia) aniżeli sklepów,więcej energii darmowej ze stacji panelów,tam gdzie Rosja decyduje i dostarcza…prąd elektryczny,ropę,gaz a w zarządzie są Rosjanie.

  Miasto w którym polski,łużycki,niemiecki,ukraiński,amerykański(angielski)rosyjski mają opanowany nauczyciele,urzędnicy dlatego nie warto przeklinać.

  Multi kulti?Tak.Nie ma zakazu wraz z rejestracją, jak w Polsce (nowy przepis) wolnej hodowli królików dla własnych potrzeb , nie ma zakazu i rejestracji hodowli świń dla własnych potrzeb tak jak nie ma zakazu sprzedaży własnych produktów żywnościowych dla własnych potrzeb,wraz z rejestracją.Rolnictwo ma dotacje,MacDonalds musi kupować tylko mięso z tego regionu,rolnicy otrzymują dotacje tak jak właściciele lasów,a drzewo przez cały czas ,w wagonach jest transportowane z Polski.Minimum 3 razy dziennie tak jak węgiel.
  Mieszkam w stolicy Niemiec(uśmiech),zdominowanej przez mieszkańców Polski.Wody pitnej jeszcze nie brakuje tylko szlag człowieka trafia,gdy telefony komórkowe włącza ..automatycznie .”orange”(Francuzi) w Polsce,gdyż mają gigantyczne stacje przy granicy i podsłuchują przy okazji Niemców.

  „Panie(handlarz z Polski,dzisiaj) ja mam jako niepełnosprawny”800 złotych renty a moja żona 700 złotych dlatego dzisiaj jestem tutaj a Pan kupuje ogórki i kapustę kiszoną z Polski.Niech Pan kupuje u nas.Nie ma produktów bez GMO a mój ojciec z kieleckiego,85 lat do dzisiaj nie ma grypy a pije Panie,pije i nic,chodzi szbyciej ,aniżeli ja”

  Nagonka w mediach przeciw mieszkańców Polski,w mediach zachodnich,w mediach niemieckich w Polsce,przez cały czas trwa dlatego ekologia straszy Kaczyńskim,że zatruwa Polskę co jest oszustwem.Ja chciałbym być otruwany przez Martę,z domu Kaczyńska ale ona nie chce Marka.Ma dzieci z innym.Marta przyjedz do mnie.

  Nohood ,autorze,nie przekazuj nikomu,że jem zanieczyszczone produkty z Polski,gdyż jeszcze ktoś doniesie ,że jestem mutantem z innej planety a to ma być nasza tajemnica.Ten komentarz podyktowałem,przez software.Mam alibi.

 6. adamkonrad pisze:

  Trzeba jeszcze uwzględnić ilość zieleni – zalesienie
  I wypadamy jeszcze lepiej

 7. cisza1 pisze:

  @nohood

  Handel emisjami CO2 = kasa.
  Ocieplenie klimatu = kasa.
  O truciu i trucicielu w przypadku emisji CO2 nie powinno być mowy, o szkodliwości przy wysokich stężeniach – tak.
  Ostatnio unijni „kasjerzy” stawiają na metan i pierdzące bydło.

  Lasy, ukształtowanie terenu, wiejące watry – nie uwzględniane należycie. Oskarżenia o trucie tworzone celowo, by przyłożyć Polsce, uzależnić od ropy i gazu kosztem węgla.
  ps. na Gibraltarze małpy cudem żyją :))

 8. tichy pisze:

  nohood:

  Te kolorowe grafiki, zamieszczone przez Ciebie, a z wielkim trudem przez kogoś (kogo? – polecam dawanie referencji), są z lekka debilne.

  Raz, te durne bąbelki. Jedne w kupie, inne ulatują w kosmos. Dwa – co niby emisja na głowę ma zaświadczać? Że największym trucucielem w Europie jest Gibraltar, a na świecie – Virgin Islands?

  Już pomijam podział na Azję Bliższą i Azję Dalszą – temu artyście zgubiła się Południowa Ameryka.

  Więc po co to – dla epatowania?

  Dalej, filmik z Tomaszem Rożkiem. Niewątpliwie jest on pisowcem, bo mówi, żeby się nie bać i nie ma sprawy. No, pracuje w Gościu Niedzielnym, też.

  Ale Ty twierdzisz, że jest sprawa. Niby czemu – z KOD-u wieści?

  A smog? Smog był od zawsze – dopiero teraz tefałeny i lisy rzuciły trwogą – bo musi być coś źle, koniecznie dzień w dzień.

  A źle, jak mówię, zawsze było. Ot – dla przykładu, rok 2014 (w porównaniu CO2 to mały pikuś):

  http://www.polskialarmsmogowy.pl/polski-alarm-smogowy/smog/szczegoly,smog-w-polsce-smog-w-europie,20.html

  Widziały wtedy oczy zamglone zdjęcia, trwożyły się oczy/uszy alarmami w gazetach, a bębnami i trąbami w telewizorach?

  Nie widziały, nie trwożyly sie.

  Wiec, jeszcze raz – pytanie – o co w tym wszystkim biega? I, też – o co Ci?

Dodaj komentarz: