Wyniki eksperymentu

Wczoraj wypuściliśmy (wybaczcie niedoskonałe tłumaczenie z fachowej literatury – chodzi o feelings explorer baloon) Uczuciowy Balon Próbny, który pięknie wzbił się na pożądana przez nas wysokość,  dumnie wyprężając skrót naszej instytucji wywiadowczej (UBP – jakby kto nie wiedział).

Zakładane wyniki eksperymentu potwierdziły się. Możemy zatem z dumą je teraz przedstawić:

 1. Załoga naszej starej łajby nie dała się omamić technicznym, na kilometr trącącym kapitalistyczną prowieniencją, nowinkom: załoga nie wyobraża sobie realizowania planu pięcioletniego bez osobistego, ręcznego! wciągania/ sciągania lin z masztów i plwa na przygotowane przez Kapitana i Pierwszego elektryczne ściągawki/wciągawki – a co będzie, jak prąd wyłączą? – pyta załoga.
 2. Załoga rozumie, że kil się zamula od nadmiaru ładunku i dostrzega problem wypełniania się zęzy nadmiarem ścieków.
 3.  Załoga gotowa jest – w całości! – zamustrować się na nową łajbę, wszakże pod jednym kardynalnym warunkiem: wszystko ma tam być urządzone po staremu!
 4. Załoga nie widzi „problemu” przeniesienia wszystkiego co dla niej najdroższe (loga, układu sterowniczego etc.) na nową łajbę – takie rzeczy potrafi każdy Facet  (pod ma się rozumieć ideowym przewodnictwem Kapitana i/bądź Pierwszego). UWAGA: przeniesienia WRAZ Z CAŁYM ŁADUNKIEM!
 5. Przemalowanie nowej łajby na starą nie powinno zająć zbyt wiele czasu, a załoga zapewnia, że stachanowsko/pstrowskim wysiłkiem nie tylko wypełni ambitne zadania planu pięcioletniego, ale je przekroczy ku chwale!
 6. Na starej łajbie należy pozostawić jedynie drogowskaz treści: „Miły Wędrowcze! Płyniemy właśnie na Wyspy Szczęśliwe; jeśli chcesz do nas dołączyć – kliknij na poniższy fokus-pokus”. I szlus! Żadnych aktywnych przycisków!
 1. Dlatego  – mając na uwadze przeprowadzony eksperyment – zwracamy się z Apelem do Kapitana o dokonanie konwersji na zasadach j.w.

You may also like...

14 komentarzy

 1. Cogi pisze:

  Mnie będzie smutno bez Nohooda :(.

 2. prop pisze:

  Jak to: bez ? Cholerka, niejasno wyłożyłem? To, co tu (co do przecinka) tylko pod innym adresem (linkiem)! – znaczy na stronie PT, ale graficznie (i użytkowo) identycznej, jak ta!

 3. Cogi pisze:

  Ale Nohood napisał, że znika teraz, bo się będzie czym innym zajmował i nas zostawia samych.

 4. prop pisze:

  ten myk to godzinka roboty – żeby tylko chciał chcieć…

 5. lordJim pisze:

  @proarian
  można jeszcze raz dla bardziej opornych?

  😀

 6. roarian pisze:

  silwuple: podmianka, Lordzie – cały NS24 przerzucamy na PT; PT znika (bo pojawia się tam NS24), a na NS24 zostaje (czasowo) tylko info o przekierunkowaniu. Taki myk.

 7. Cogi pisze:

  Ale ja mam na myśli to, że Nohood w ogóle sobie chce pójść i nawet nie pisać 🙁

 8. roarian pisze:

  nieprawda: ma tylko ważniejsze zajęcia teraz; Lord – jako Pierwszy – mógłby chociaż napisać, czy to technicznie możliwe (ja przecież pojęcia nie mam)…

 9. lordJim pisze:

  @cogi
  Myślisz, że tak łatwo wstać i gdzieś stąd pójść po tylu godzinach spędzonych nad całym przedsięwzięciem? ? zwłaszcza Kapitanowi? 🙂

 10. lordJim pisze:

  Najszanowniejszy Propie,
  Możliwe jest wszystko i dlatego dzisiaj o godz. 15:03 zamknę nohood.wordpress.com.
  Zostanie tylko szum wiatru po żaglach i error 404. PT natomiast pozostanie takie, jakie jest do odwołania!!

 11. lordJim pisze:

  😀 😀 😀

 12. roarian pisze:

  Drogi Pierwszy! Ty tu rządzisz. I widzę, że łaskawie: 15.10′.
  DO YUMY 🙂
  (dobrze, że nie do gazu)

 13. lordJim pisze:

  Kotwica nie chcę iść w górę 😀

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi