Przejdź do paska narzędzi

odurzony

Odurzony brązem na śniegu wpadłem sczytać dnia urobek: żal miesza się z ulgą, jakby kozy ubyło.
Jakoś leci, no nie?
Teraz będzie najważniejsze: walka o jakość trwa – trochę spokoju nie zawadzi! ALE – czy nie było by miło, gdyby tak przedstawić świetlaną przyszłość?
Bo znaczy – porzucim NS24 i przejdziem na PT, czy może tu i tu, a może inne wytyczne? Przydały by się – by się nastawić przyjaźniej do tych nowości, spokojniej podejść do technikaliów i w ogóle MIEĆ JASNĄ PERSPEKTYWĘ.

Tak piszę niby w kosmos, ale wiadomo, kto wie, co będzie; więc dodam, że nie domagam się i nie poganiam – wystarczy zajawka, że będzie przedstawienie.

Z wyrazami

 

pies:

napisałem TAM, a tu copy/paste: wiem, że przyciski nęca, ale tak też można, nie?

Może Ci się również spodoba

9 komentarzy

 1. lordJim pisze:

  @proarian
  Za 11 minut będzie reblogowa zajawka 😉
  A copy/paste to też skuteczna metoda 🙂

 2. prop pisze:

  to ja już gryzę palce (przy okazji, tak z czystej ciekawości: skąd się bierze ten proarian? – w dodatku z małpą: cyrk jaki, czy cuś?)

 3. rk1 pisze:

  PT docelowy. NS24 tymczasowy, awaryjny. bez pospiechu.

  pozdro

 4. Cogi pisze:

  Propatrianie, bo tak się nazywa Twój blog na WordPressie i jeśli ktoś, jak nakazuje Tadeusz, posługuje się tym oficjalnym z małpką to mu taki wyskakuje, np.
  @proarian (wpisz w komentarzu @ a potem pierwszą literkę czyjegoś nicka – pojawi Ci się podpowiedź, klikasz na nią i wtedy jakby linkujesz tak, że odbiorca jest powiadamiany mailowo, że ktoś się do niego zwrócił 🙂

 5. prop pisze:

  acha, acha – leniuszki, rozumiem (i tak tylko o to cho-ło)

 6. prop pisze:

  ale to już ustalone, Erku? bo można by… ambitniej:
  TU takie różne nu.m.erki 🙂 🙂 🙂 – a TAM najlepszejszy, eksportowy wykwit (po własnym uznaniu oczywizda) – co by zaszpanować przed Wielkim Światem…

  (taka myśl mnie naszła, może głupia ale taka to już chyba nie?)

 7. facet2017 pisze:

  Może wyprowadzę wszystkich z mylnego błędu – tam nie będzie lepiej niż tu. A składa się na to szereg przyczyn. WordPress.com ma za sobą ogromne zasoby (sprzętowe, informatyczne, ludzkie i finansowe). Tam może być front ładnie odmalowany, ale szkielet będzie miał zawsze spore braki (bezpieczeństwa, funkcjonalności, zasobów dyskowych i szybkości działania). WordPress.com tworzą ludzie z firmy Automattic, która tworzy oprogramowanie WordPress…
  Zresztą sami zobaczcie:
  http://automattic.com/

 8. facet2017 pisze:

  We don’t make software for free, we make it for freedom.

Dodaj komentarz: