25 thoughts on “Dla (od) @Wawela Polskim tekstem …enjoy!

 1. Zawsze chciałem być zegarmistrzem dusz ale zostałem tylko korektorem 😀 😉

  P.S.
  kiedyś tam znowu pojadę… spotkać się z wilkami 😉

  Pzdr. 😉

 2. Film super ale żółty dziób orła kojarzy mi się z papaugą i kolorem z Ukrainy jak w salon24.pl.Wiem,wiem,że żółty kolor to również….Watykan.

 3. Hallo autorze video…podaję email (ma zabezpieczenia) mareklipski@ok.de.
  W czerwcu zamówię video dla kolejnego projektu.Forsę przesłać przez Western Union,konto, przez internet?Nie żartuję.Mam , grzeczną intuicję.Będę Ciebie polecać dla właścicieli stron internetowych i blogów.Każdy musi tylko u Ciebie zamówić,w tym firmy z innymi stawkami.Nie żartuję i nie prawIę fałszywych komplimentów.Nohood ,jesteś lepszy od Pani,o nicku Eska.
  Autorze video,wyobraż sobie:najpierw Lipski,potem 10 autorów,potem 100 autorów czy też właścicieli stron, a potem 2000 x tylko minimum 40 Euro…za 2,38 minuty .itd.Niektórzy specjaliści ocenią to jako kicz.Sorry oni się mylą.Ja nie.Ja wiem.Potrafię naturalnie korzystać z takich programów ale nie mam gustu artystycznego.Jedynie tylko w muzyce,Ale to nie na temat.Sukcesów,sukcesów.Odkryłeś zródło złota, dochodów,tak jak długo będziesz żyć.Chcesz umowy,agenta?hahaha.Pozdrawiam.Marek.

 4. Nohood popraw w grafice literę P,gdyż po ukraińsku ,P, w takiej formie jak w grafice i kolor dzioba orła, żółty kojarzy się z reklamą dla UPA.

 5. Do
  Zdjęcie profilowe admkonrad admkonrad
  28 lutego 2017 o 18:21

  @Marek Lipski zoty.
  Ja liczę w tej chwili w Euro i dolarach,Nie mam wyboru,gdyż,niestety nie mieszkam w Polsce.O.K.Poprawiam.Minimum 160 złotych zamiast minimu 40 Euro.Nie wiem,kto zrobił video ale ono dociera…..Przepraszam ale ja żyję dzisiaj.Wiem,że Sławek sorry nohood również potrafi,ale ja nie żartuję.Nie interesują mnie opinie krytyków.W takich sytuacjach jestem bezczelnym Skorpionem,bez strachu psychicznego i fizycznego i bez kompleksów..Gratuluję autorowi.Zostawiłem w youtube opinię.Nawet napisałem:Ten skrót litery P jest pdobny do drugiej litery UPA ale autor zacytował grafikę z portalu naszsalon24.org.To można poprawić na naszsalon24.org jak i w grafice.

 6. złoty, kolor dzioba

  i kolejny raz nie mam zielonego pojęcia o czym do mnie piszesz
  to jakaś nowa odmiana zabawy w pomidor?

Dodaj komentarz