Koniec cywilizacji

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. veri napisał(a):

  ” Oficer Wehrmachtu Wilhelm Hosenfeld … ( .. ) Za kilkanaście lat okaże się, że to Niemcy ratowali Żydów z getta i obozu w Oświęcimiu, ukrywali ich, natomiast Polacy okażą się prześladowcami ” –

  mam w swoim domowym archiwum oryginał … w dodatku telewizyjnym ” Sterna” ( kilka lat wstecz ) opis filmu „Pianista” brzmiał tak : ” w okupowanej przez nazistów Warszawie żydowskiego pianistę Szpilmana uratował niemiecki oficer Hosenfeld ”

  Propagandowy majstersztyk, prawda ?

 2. Marek Lipski napisał(a):

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć szokujące informacje z mediów w Polsce,które pozornie nie są związane z tematem?Ile Polski posiada Pan Szyszko?Czy to są Fakty czy fikcja?Dla mnie szokujące ale ja nie mieszkam w Polsce dlatego zawsze sprawdzam zródła.

  Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

  http://www.wykop.pl/link/3617407/minister-jan-szyszko-miliarder/

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jan-szyszko-oswiadczenia-majatkowe-i-nieruchomosci,717400.html

 3. saopaulo2017blog napisał(a):

  Marek Lipski:
  Szczerze powiedziawszy- szokujące!
  Strona „mam prawo wiedzieć” nie jest stroną oficjalną ale zajrzałam na stronę bip.kprm.gov.pl, http://bip.kprm.gov.pl/download/75/15131/file.file i chyba faktycznie są te same dane pisane jego ręką w oświadczeniu.

  Teoretycznie można sobie wyobrazić, że wielu mogło tak kupować ziemię bo np. w Gazecie Olsztyńskiej w kazdy weekend jest mnóstwo ogłoszeń o przetargach gminnych na duże i bardzo duże działki wielohektarowe ale w praktyce to bez tzw.”ustawki” nie jest to praktycznie możliwe. Zawsze znajdzie się sposób żeby intratna okazja znalazła się w rękach tego, w rękach którego ma się znaleźć.
  To jest wina ustawy o samorządach i nikt mi nie powie, ze ta ustawa jest dobra.
  Tak jak wszelkiego rodzaju spółdzielnie mieszkaniowe, Pracownicze Ogrody Działkowych (skupiające w samych centrach miast przepiękne tereny) są w łapach dawnych funkcjonariuszy SLD i ich resortowych dzieci, tak ziemie i samorządy gminne są w łapach PSLu .
  Szyszko co prawda nie należał do PSLu ale zawsze jego funkcje były związane z rolnictwem a poprzednio był również ministrem rolnictwa.
  Niby jeżeli miał oficjalnie pokrycie na kupno tych ziem i dowód w postaci przetargów, to mu wolno, ale….smród jest i niepotrzebna pożywka dla tych, którym na pewno, nawet jeżeli drą japy, to nie chodzi o uczciwość ani o Polskę tylko o przypięcie łaty.

Dodaj komentarz

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili- E. Burke.
Przejdź do paska narzędzi