Formatowanie nowego człowieka-technolodzy, technologie, narzędzia i kody.

You may also like...

25 komentarzy

 1. tadeusz2017 napisał(a):

  Przede wszystkim ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować. Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu. Na tych, którzy będą się opierać mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno bo jest zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni w których mogliśmy być zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć.
  .. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci w szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu myślenia. Wasze dzieci nauczą się tego czego chcemy, a wy zapłacicie z waszych podatków.
  .. Wasze dzieci nie są wasze, są nasze.
  Musicie je szczepić w tym celu musicie przyprowadzić je do naszych szpitali. W przeciwnym razie odbierzemy je wam. Wy to wiecie i my to wiemy.-
  D. Rockefeller

 2. rk1 napisał(a):

  Do Fuszary zgoda, ale Kluzik? Kluzik to jedynie bezmyslne chciwe narzędzie, podobnie jak Kopacz. bez idei. Szybciej wymieniłbym Srodę z domu CIupak (tez sie przewinęła w rządzie, nestorkę Janion.. może jeszcze pogrzebałbym w Kungresie Kobietów. oczywiście notka jest szowinistyczna i nie wspomina o mężczyznach..

  No i warto tez wspomniec o mlodych wilkach z Razem i okolic, kreujących się na postepową niebetonową inteligencję..

  • jak sie pisze post-komunizm?
  • Razem

  😉

 3. tadeusz2017 napisał(a):

  RK1
  -Witam.
  fuszara i środa piastowały stanowiska przygotowujące dyrektywy, instrukcje dla kluzik współpracując z urzędnikami UE w tym zakresie.
  kluzik zaś pilnowała, aby dzieci w szkołach były dokładnie demoralizowane.
  Taki podział ról.

  „notka jest szowinistyczna i nie wspomina o mężczyznach..”
  -jakżesz nie?
  W Sz.Frank. nie są mi znane kobiety.
  Nie jestem szowinistą, a jeno mam uczulenie na idiotyzm.

  „No i warto tez wspomniec o mlodych wilkach z Razem i okolic”
  To należałoby napisać odrębna notkę pt. „Kto w Polsce jest żołnierzem lewaków od neomarksistowskiego formatowania umysłów”-byłaby wielka księga.

  #jak sie pisze post-komunizm?
  Razem”

  -uważam, że razem.
  Ale przecież wyszedł w buló nowoczesny słownik j. polskiego spod pióra profesora bula. 🙂

 4. tadeusz2017 napisał(a):

  „>” alt=”” width=”600″ height=”” />” border=”0″ alt=”” />

  [youtube https://www.youtube.com/watch?v=n6fbCADIyyA&w=654&h=380%5D

 5. lavadocerebral napisał(a):

  @Tadeusz2017

  Ciekawy tekst.
  Z wieloma, postawionymi w nim tezami, trudno sie nie zgodzić, inne znów skłaniają do głębszego zastanowienia.

  Dla przykladu punkt 10.Kontrola mediów i ogłupianie spoleczeństw skłonil mnie do głębszego zastanowienia się nad methodami i celem takiego działania.

  W związku z tym mam też następujące pytanie.
  W internecie znalazłem kilkaset zdjęć pani Joannny Kluzik-Rostowskiej.
  Pan dla ilustracji swego artykułu wybrał jedno z nich.
  Ciekawi mnie, czy wybór tego zdjcia był li tylko kwestią przypadku, czy też miał Pan jakiś specjalny powód, aby użyć tego właśnie zdjęcia-ujęcia?

  Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź

 6. tadeusz2017 napisał(a):

  =====
  LAVADOCEREBRAL

  -Witam.
  Dla przykladu punkt 10.Kontrola mediów i ogłupianie spoleczeństw skłonil mnie do głębszego zastanowienia się nad methodami i celem takiego działania..

  D. Rockefeller w swoim wywiadzie wyjaśnia (fragment):
  Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana bez precedensów w historii świata. To tak wspaniałe. Za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to co byście robili i robicie to błyskawicznie. Możemy wysłać wojska amerykańskie, czy też europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jakich chcemy. A wy posłusznie realizujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów. Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakąkolwiek głupotę ustami waszego prezydenta, lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie się nam podoba. Nie możecie zrobić nic innego niźli to co wam każemy zrobić. Wasz nieistotny opór Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by postawić go śmiesznym i żałosnym . Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór .

  Na temat jednej z metod będę chcial coś napisać.
  „Matematyczna” metoda zw. Okno Overtona– każdy idiotyzm można medialnie zamienić na prawdę.
  To jest cel cząstkowy (orka umysłów), a oracz ciagle ma przed sobą cel głowny:
  novus ordo seclorum.

  „czy wybór tego zdjcia był li tylko kwestią przypadku,”
  -Nie.
  -Nie był przypadkowy.

 7. piko napisał(a):

  Nie należy zapominać o prominentnym przedstawicielu neo-marksizmu Gramscim. No i Altiero Spinelli.

  http://piko.salon24.pl/442754,jak-jest-i-dlaczego

 8. lavadocerebral napisał(a):

  @Tadeusz2017 pisze:
  „czy wybór tego zdjcia był li tylko kwestią przypadku,”
  -Nie.
  -Nie był przypadkowy.

  Dziękuje za odpowiedź.
  Tak tez przypuszczałerm

  Czyli jak Pan widzi: nie każdy musi stać się ofiarą manipulatorów.
  Proste methody działają tylko na prostych ludzi.
  Remedium?
  Starać się nie dać pozbawić zbudowanej latami reputacji poprzez zniżanie się poziomu manipulatorów i stosowaniem ich metod, przeznaczonych dla prostactwa.

  Przy tym nigdy nie polegać na opiniach ludzi, którzy metody takie stosują.
  Nawet jeśli w ich mniemaniu ich cel uświęca środki.
  Pozdrawiam.

 9. cisza1 napisał(a):

  @tadeusz2017

  Co do wybranej foty Kluzikowej – fakt, paskudne!

  Jak patrzę na osoby realizujące u nas NWO.
  Otóż, taka Fuszara, Środa, Janda, Nowicka, Holland i im podobne są wyznawczyniami lewackiego genderu. Nie kryją tego ale jawnie i ochoczo zaprzeczają kobiecości. Są wg. mnie mniej grozne…

  Pani Kluzik córa PIS-u, kobietka „na sprzedaż”, twarz kampanii wyborczej tej partii nagle przefarbowana, jak wielu innych z tej partii na POprawność jest wg. mnie (moja prywatna opinia ) postacią niebezpieczną. Posługuje się idealnie swoim „soft” wizerunkiem ale należy do wyjątkowo zjadliwego gatunku femme fatale. Wielu dało się na to nabrać.
  Brawo dla tej pani jako wzorca obłudy.

 10. E.B napisał(a):

  Świetna notka. Doskonale opisujesz przyczyny, metody i cel ludzi, którzy sami się kreują na bogów tego świata, współczesny Olimp.

  Ale sprawa ma szerszy kontekst i nie zawęża się tylko do przedstawicieli jednego narodu. Jest coś w człowieku, co skłania go do sięgania po władzę nad innymi, pycha, która pcha go do stawania się równym Bogu.
  Pisze o tym Biblia, o upadłych aniołach, nieposłuszeństwie pierwszych rodziców. I to się przewija w całej historii człowieka.
  To nie tylko Żydzi próbowali podporządkować sobie świat, chociaż to, z czym mamy dzisiaj do czynienia zostało przez nich doprowadzone do perfekcji i wydaje się, że nie ma wyjścia z tej sytuacji.
  Kiedyś na blogu A-Tema, na starym salonie, zostawiłam taki komentarz. Przytoczę go tu, bo ilustruje to co chciałam wyrazić:

  „Na wszelkie działania ludzi składają się nie tylko ich potrzeby materialne, ale także idea, myśl. Za dążeniem do władzy i pieniędzy, poza zwykłą ludzką pożądliwością tych dóbr, stoi również idea. Stara jak świat, wyrażona już w Biblii. Jest to pragnienie dorównania Bogu i zastąpienia go człowiekiem, jako centrum. Stoi to u podstaw już starożytnych filozofii, z najbardziej znanym orfizmem pitagorejczyków na czele.

  Orfizm był religią elit, głoszącą, że nieśmiertelny „demon” w wyniku upadku zamieszkał ciało i w ten sposób powstał człowiek. Demon wędruje od ciała do ciała, i należy go uwolnić i przywrócić mu jego boski charakter, poprzez ascezę i praktyki magiczne. W ten sposób dusza wraca do boskości, z której się wywodzi. Ale wtedy już nie jest człowiekiem, jest Bogiem.
  Szkoła pitagorejska rozwinęła tą teologię orfizmu, m.in. postrzegając świat jako liczby, nad którymi można zapanować, bo są „owocami działania naszego umysłu”. Świat jest więc zapisem tajnej wiedzy, do której można dotrzeć stosując matematykę. Tą koncepcję można odnaleźć w dalszych filozofiach pogańskich, odpowiednio zmodyfikowaną również w odniesieniu do Biblii, która jest traktowana jako tajny przekaz, możliwy do odczytania poprzez działania matematyczne. To rodzi kabałę żydowską, ale także doktryny różokrzyżowców i masonerii.

  Platon podejmuje ten temat i tworzy w pełni dojrzałą doktrynę orficką, z koncepcją świata, człowieka, wartości oraz super totalitarnego państwa, w którym elita orficka będzie rządzić jak bogowie. W swoim dziele „Państwo” przedstawia wizję państwa super totalitarnego, rządzonego przez wąską elitę orficką w sposób absolutny i dożywotni. Wyróżnia dwie główne kasty: rządzących i lud. Rządzący to ci, którzy kierują państwem, ale też „strażnicy” : wojsko, policja, urzędnicy. Lud musi oddawać ¾ tego co wypracuje na potrzeby elity. Państwo tak będzie oddziaływać na obywateli, że będą oni przekonani, że cieszą się nieograniczoną wolnością. A więc skrywane „pranie mózgów”. Aby to osiągnąć należy zlikwidować prywatność, zapanować nad kulturą, wiarą, rozrywką, usunąć prawdę ze świadomości ludzi i zniewolić poprzez system prawny.
  Coś nam to przypomina.

  Z filozofii Platona Europa czerpie garściami już kilkaset lat, a jego filozofia władzy, stworzona na użytek tyranów obecnych i przyszłych, inspiruje filozofów polityki na Zachodzie od XVIII w. po dzień dzisiejszy. Platon to również guru masonerii. Jej wybitni przedstawiciele H.G.Wells w swojej książce „Ludzie jak bogowie” i A.Huxley w swojej „Nowy wspaniały świat” piszą podobnie jak Platon.

  W dzisiejszym świecie wizje Platona , Huxleya, realizują się na naszych oczach. Ponadnarodowe koncerny zarządzające różnymi kryzysami, ponadnarodowe instytucje trudne do skontrolowania, skrywające się gdzieś elity i coraz bardziej absurdalny, antyludzki świat.

  Szerzej na ten temat można przeczytać w książce S.Krajskiego „Masoneria i kryzys” , na której się oparłam, pisząc to co wyżej.

  Tej filozofii przeciwstawia się jedynie chrześcijaństwo i dlatego od samego początku jest tak zwalczane. Zwalczane również przez żydowskich talmudystów, którzy szczególnie jako naród wybrany przez Boga, czują się uprawnieni do swego elitaryzmu.

  Jest to również czynnik determinujący ludzkie działanie, którego wynikiem jest to co widzimy: bezpardonowa walka o władze i pieniądze, ale także o rząd dusz.”

  Sorry za ten przydługi komentarz, ale nie mogłam się oprzeć : ).

 11. Helena T. napisał(a):

  @lavadocerebral @Tadeusz2017

  Przesyłam uściski dla obu Panów od Joaśki:

  ?zoom=2

 12. Helena T. napisał(a):

  Jeszcze jedna próba:

 13. tadeusz2017 napisał(a):

  ======
  Cisza1

  „Co do wybranej foty Kluzikowej – fakt, paskudne!”

  Już mnie zbeształ za to @LAVADOCEREBRAL.
  W foto szukam śladów duszy człowieka, a to jest akurat najbardziej adekwatne.
  Ile zła uczyniła ta osoba szkolnym dzieciakom, to nie da się policzyć.
  W tym też kontekście nie ma się co rozczulać nad fotką- zawiera ona twoją i RK1 charakterystykę postaci..

 14. entner napisał(a):

  ( Odpowiednio ) sformatowani uwinęli sobie gniazdko tutaj ( skąd my ich znamy 🙂 ) :

  http://pantryjota.pl/

 15. cisza1 napisał(a):

  @tadeusz2017
  zawiera ona twoją i RK1 charakterystykę postaci..

  Napisałam, że to moja prywatna opinia. :)))

 16. entner napisał(a):

  ps.

  Wyłowiłem tam taki oto koment :

  „To wszystko zniechęca użytkowników do korzystania z dobrej salonowej zmiany. Uciekają stamtąd nawet ci, którzy stanowili siłę przewodnią salonu, czyli orędownicy PiS. Najbardziej zbuntowani założyli sobie własny salon pod nazwą nasz salon24, pod adresem https://nohood.wordpress.com/
  Jeśli zdołają się tam zorganizować, ogarnąć i ściągnąć innych, to w salonie pozostanie plankton publicystyczny… Inna sprawa, czy zbuntowani salonowcy nie ukiszą się we własnym sosie :)…

  „Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało” – chciałoby się rzec pp. Janke…”

 17. tadeusz2017 napisał(a):

  ENTNER pisze:
  19 Luty 2017 o 18:56

  Powitać

 18. tadeusz2017 napisał(a):

  ===
  E.B 18:43

  „Ale sprawa ma szerszy kontekst i nie zawęża się tylko do przedstawicieli jednego narodu”


  -Witam.
  -Oczywiście, że tak.

  Masoneria skupia członków różnych narodowości i różne loże istnieją na całym świecie..
  Przechodziły różne drogi ksztaltowania idei, struktur.
  Na ile poszczegolne loże są samodzielne to wiedzą Llluminati -są ich koroną.
  A najlepiej wie D. Rockefeller.
  Ograniczyłem się tylko do tej garstki informacji, która nas Polaków dotyczy tu i teraz-podaję tylko podstawy.
  Ty i Piko rozszerzacie problematykę i dobrze.
  Może ktoś z czytelników zechce na tej podstawie zagłębić się w tą kwestię.
  pzdrw.

 19. tadeusz2017 napisał(a):

  Cisza1 19-02

  Napisałam, że to moja prywatna opinia. :)))

  Jest to twoja prywatna opinia i moja i RK1.
  A to znaczy, że już publiczna.
  🙂

 20. piko napisał(a):

  W sprawie „zdjęcia Kluzik” drobna uwaga – nie odwołujmy się do emocji tylko do rozumu.
  To jest przecież NaszSalon24 🙂

 21. lordJim napisał(a):

  Dobra notka 😉

 22. tadeusz2017 napisał(a):

  Piko
  „To jest przecież NaszSalon24 🙂”
  -Fakt!
  Ma to być podobno ujęte w regulaminie.

 23. tadeusz2017 napisał(a):

  Piko

  A może przedmiotowy wyraz twarzy kluzik był wynikiem wprowadzenia z sukcesem tego oto podrecznika:

  „>” alt=”” width=”600″ height=”” />” border=”0″ alt=”” />

  „>” alt=”” width=”600″ height=”” />” border=”0″ alt=”” />

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/09/17/bijemy-na-alarm-w-podreczniku-do-klasy-vi-uczniowie-w-zamian-za-zdrowie-oddaja-diablu-dusze/

 24. cisza1 napisał(a):

  @tadeusz2017
  Gdy do Kluzikowej dodam delikatnie Gowina i „premiera technicznego” Glińskiego to już będzie zupełnie moja prywatna opinia, nieprawda?
  Jak długo wytrzymają „w szpagacie”?

 25. tadeusz2017 napisał(a):

  HELENA T. 19 Luty 2017 o 18:51

  -nie przyjmuję uścisków J.
  -byłby to uścisk niedżwiedzia.

  „Złość kobiety zmienia jej wyraz twarzy,
  zeszpeca jej oblicze na kszałt niedźwiedzia- Madrość Syracha Rzdz.25-17.”

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi