Może Ci się również spodoba

31 komentarzy

 1. cisza1 pisze:

  @nohood

  Ja mam dość dobrą pamięć:)
  Sierpień 2015 rok!!
  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą kolejne szczepienia, w tym kontrowersyjną szczepionkę przeciw HPV….
  „Więcej obowiązkowych szczepień? Skoro jest ryzyko, musi być wybór!” taka petycja zostanie po wyborach skierowana do nowego rządu.

  http://naszdziennik.pl/polska-kraj/142811,wiecej-przymusowych-szczepien.html

  I co? Polska rekordzistą w UE w ilości obowiązkowych szczepień. A ten GIS z PIS biega z mediów do mediów.

 2. nohood pisze:

  otóż to…
  ale co ten gość wygaduje nie mieści się w głowie…
  broni firm produkujących szczepionki z pozostałości poaborcjach…
  zmroziło mnie.
  co za typ…

 3. nohood pisze:

  facet do matki dziecka, które zachorowało po szczepieniach:

  „wspomina pani Jezusa..
  myślę, że gdyby przyszedł teraz na ziemię, to by się zaszczepił”

 4. Cogi pisze:

  Nohood, jestem przed kolacją. Musiałeś wklejać zdjęcie pana od szczepionek? 🙂

 5. Janekp1 pisze:

  Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń. Do badań wykorzystano najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii. Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.) Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

  Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne. Nanocząstki uszkadzają też DNA.

  Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek. Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe. Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia. Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych. Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

  Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami. Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci. Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy. W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, odbywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami. Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

  Prof. Maria Dorota Majewska

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wszystkie-szczepionki-preparatami-groznymi-dla-zycia-zdrowia-prof-maria-dorota-majewska-2017-02

 6. izaluka pisze:

  „Morduje zaufanie do PIS” – wg sugestii pana GISa, jak nie mamy zaufania do lekarza I kontaktu, to możemy go sobie zmienić. Szkoda, że podobnie szybko nie możemy „se „zmienić pana ministra. I nie tylko jego.
  Zaraz coś znajdę i wkleję.

 7. cisza1 pisze:

  @nohood
  Przemysł farmaceutyczny, po firmach ubezpieczeniowych (?) najbardziej dochodowy i korumpujący, przede wszystkim lekarzy, polityków.

  Do szkodzenia się nie przyznają a lekarze piszący o tym giną jak muchy (USA) – znasz „Ukryte terapie” Jerzego Zięby albo dr Majewską, dr jaśkowskiego ( u Dakowego ) – piszą jak jest. Kasa….

 8. izaluka pisze:

  Wkleiło mi się dwa razy. Nie wiem, jak poprawić ten komentarz.

 9. nohood pisze:

  @janekp1
  80x przekroczona dawka rtęci i to w przeliczeniu na dorosłego człowieka…
  masakra

 10. nohood pisze:

  @izaluka

  myślę, że po dzisiejszym występie facet długo nie posiedzi.
  normalnie wstyd, że tacy ludzie pracują w polskiej administracji..

 11. Marek Lipski pisze:

  To jest wielki kardylany błąd senatorów w Polsce: grzywny,aresztowania rodziców za odmowę szczepienia.

  W Polsce wschodniej ,wg moich informacji od uchodzców,którzy uciekli do Niemiec,grasuje …grużlica.Ich dzieci,się uratowały w Niemczech.Z taką chorobą nie ma żartów.Tam gdzie mieszkam,mogę odmówić szczepienia dziecka,gdyż mam artykuły i dokumenty o wyjątkowych(od lekarzy) negatywnych skutkach niektórych szczepień.

  Sytuacja pod tym względem w Polsce,jest dla rodziców makabryczna,zwłaszcza że sędziowie sami kradną.Sami kradną i karają rodziców.Horror.
  http://niezalezna.pl/93463-ale-numer-wazny-sedzia-zlapany-przez-ochroniarzy-na-goracym-wynosil-drogi-sprzet

 12. cisza1 pisze:

  @ ALL

  Idziesz np. z psem czy kotem do szczepienia (nosówka, wścieklizna itp.)
  Co robi weterynarz na starcie?
  Waży zwierzę. przecież york to nie bernardyn.
  A co robi lekarz?
  Wali po równo, 100 kilowej i o połowę lżejszej osobie.

  Co do rtęci, stabilizatora; biedny kłuje dziecko 5 razy a bogatszy raz: skojarzoną. Ale te są odpłatne….
  O tempora!

 13. izaluka pisze:

  @nohood

  Nie słuchałam tej audycji, dopiero po Twojej notce szybko nastawiłam, ale to już była końcówka. Facet stękał o zaufaniu do lekarzy, a ksiądz prowadzący dał takie podsumowanie, z którego wynikało, że szczepienia są cacy, incydenty poszczepienne się zdarzają, owszem, ale wtedy trzeba po prostu jakoś pomóc rodzicom. Czyli wychodzi na to, że i Radio Maryja nieprzypadkowo zaprosiło do studia tego faceta i wcale nie po to, aby przestrzec rodziców. Podkreślam, że całej audycji niestety nie słuchałam i być może moje wnioski, co do intencji prowadzącego nie są słuszne.

  Facet, jak piszesz, być może wyleci, ale to Prezydent Duda (Cisza też o tym napisała) podpisał ustawę o obowiązkowym szczepieniu, co w moich oczach przekreśliło go już wtedy właśnie.

 14. izaluka pisze:

  cisza1 7 Luty 2017 o 00:14

  O lekarzach, a i niestety także o weterynarzach, mam jak najgorsze zdanie. Poza nielicznymi wyjątkami, to nazwać ich znachorami byłoby aż nadto uprzejme. Kolejna po wszelkiej maści prawnikach nadzwyczajna kasta ludzi. Całkowicie bezkarni w swej działalności.

 15. izaluka pisze:

  @cisza1

  Piszesz „O tempora!”. Potwierdzam – czasy ludobójstwa – aborcja, eutanazja, chemtrails, szczepienia, islamizacja Europy, gender….za dużo nas, którzy nie chcą NWO 🙁

 16. cisza1 pisze:

  @izaluka
  Co najgorsze, to nieświadomość oraz to, że szczepionki są obowiązkowe!
  U Dakowego mnóstwo wiadomości na ten temat.
  Szczególnie ważne dla matek niemowląt.

 17. izaluka pisze:

  @cisza1

  Nieświadomość społeczna jest tym, co jeszcze można zmienić poprzez informację, dla niektórych za późno niestety, ale…obowiązkowość połączona dodatkowo z sankcjami prawnymi, o to, to jest już wprost działanie totalitarnie zabójcze. I tu już nie ma mowy o nieświadomości decydentów, a zatem – kto i za co przechowuje cyrograf? Pytanie retoryczne.

 18. nohood pisze:

  @izaluka
  lobby farmaceutyczne to są potwory.
  podczas 2 wojny hitlerowcy zatrudniali takich mengele- psycholi w obozach.
  teraz rolę obozów przejęły higieniczne laboratoria w szwajcarii, niemczech i usa.

 19. izaluka pisze:

  @nohood

  Dokładnie tak jest. Dziś takich mengele jest zatrzęsienie. Drugi przykład z brzegu to wywołana histeria antycholesterolowa i powolne uśmiercanie ludzi statynami. A takich przykładów jest znacznie więcej – mammografia, hormonalna terapia zastępcza, czy chemioterapia, itd., itd.

 20. nohood pisze:

  a tu bohater pana inspektora..

 21. izaluka pisze:

  @cisza1

  Jeszcze uzupełnię – takich ktosiów jest zapewne cały łańcuch. Jeden posiada cyrograf od drugiego, drugi od trzeciego, itd. aż dotrzemy do czubka piramidy. Właśnie. Piramidy!

 22. izaluka pisze:

  @nohood

  To nie jego bohater. To on sam we własnej osobie.

 23. izaluka pisze:

  Raper za dychę.

 24. nohood pisze:

  nazwisko i aparycja się zgadza…
  wspominał o raperze w osobie trzeciej
  może brat…

 25. nohood pisze:

  kochani dobrej nocy wam życzę.

  ja zmykam w sen
  na dobranoc wszystkim rycerzom

 26. Tadeusz_K pisze:

  @Nohood.
  Także słuchałem tego gisa.
  -Zdenerwował cię.
  Istotnie, troszkę rozmamłany był.
  Przy okazji „uspokoił” mnie, że jem wystarczająco dużo rtęci w śledziach, które tak lubię..
  Teraz produkcja żywności idzie na hura wedle upododobania producenta-sipa więcej, sipa mniej jak w martenach (piece do stali).
  Dawniej w zakładach prod. żywność pracował (na koszt z-du) niezależny kontroler specjalista. Dzisiaj kontroluje ciocia-klocia.
  Pozdrawiam z rana.

 27. facet2017 pisze:

  @cisza1 skoro już wspominasz Dakowego, to mogłaś podrzucić link do jego strony, bo tutaj za link do innych blogów pokazujących to, czego media (również PiSowskie) nie pokazują nikt głowy nie urywa, ani nie banuje. Ja może podam, bo u Dakowego jest cały szereg artykułów antyszczepiennych. Zresztą, Dakowy na swoim blogu podawał adres do nohood.wordpress.com.

  link do blogu Dakowego

 28. cisza1 pisze:

  @facet2017
  Przepraszam, nie dałam linka tylko z powodu roztargnienia 🙂
  Prof.M.Dakowski to nasz Przyjaciel.

 29. nohood pisze:

  @tadeusz2017

  mnie niewiele rzeczy denerwuje..
  są takie, które mnie poruszają

 30. Tadeusz_K pisze:

  @Nohood
  Film jest poruszjący, a ekwilibrystyka GISa jest (jak dla mnie) troszkę denerwująca.

  PS.
  Wyślę pocztą zapytanie do Ciebie-przeczytaj.

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: