Przejdź do paska narzędzi

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. abyssdotpl pisze:

  „ma niesłychane, bardzo specyficzne poczucie humoru, które sprawia, że oglądanie jego konferencji prasowych to prawdziwa przyjemność.”

  Bardzo niesłychane i bardzo specyficzne. Na przykład ostatnio te tekst o rzekomych odczytach z tupolewa. Teraz niech sobie odczytuje z tupolewa w którym się rozbił chór Aleksandrowa. Wszystko wskazuje na to, że ktoś naciskał na pilotów, którzy byli nietrzeźwi.

  „Wielka szkoda, że Polska nie ma przywódców tej klasy.”
  Mamy inne rozumienie „klasy”.
  Choć może Ryży taką klasę chciałby mieć. Co prawda nie wszyczynał wojen (międzynarodowych). Ale już wysadzanie bloków mieszkalnych, zlecanie morderstw politycznych, Ryży robił jak najbardziej.
  Ewidentne wyczyny seryjnego samobójcy to coś, czego przed Moskwą nie musimy się wstydzić.
  Jedno trzeba przyznać, że Putin, choć daje zarobić swoim ludziom, to nie nominuje ewidentnych debili na najwyższe urzędny państwowe. A Ryży owszem – Bronek, Radek, Wincent i Kopacz.

  Tak że, komu taka klasa odpowiada, powinien głosować na Ryżego i jego ban…, przepraszam, partię.

 2. abyssdotpl pisze:

  Barak to burak, Trump – nie wiadomo, Putin – zbój, Ryży – rzeźmieszek.

 3. Daani pisze:

  ABYSSDOPL Dokladnie. Mozna jedynie uznac, ze trzyma tak poteznuy kraj w ryzach, a tak potezne i nie tylko kraje bez pewnego zamordyzmu rozsypalyby sie jak domki z kart, zagrazajac wtedy dopiero reszcie swiata.Zaraz byliby ochotnicy, by nacisnac ten guzik z atomowka na przyklad.Niech trzyma krotko, byle nie napadal na unne kraje i niech sie trzyma z dala od RP. Jedyne, co mi sie podoba w jego rzadzemiu, to stosunek do wszystkich tych fundacji za obce pieniadze, ktre wypedxil, uznajac ich pracownikow i wspolpraciwnikow za obcych agentow.Wywolalo to straszliwy belkot.

Dodaj komentarz: