You may also like...

30 komentarzy

 1. rk1 pisze:

  Z większościa uwag w notce sie zgadzam. Tez mnie dziwi, ze komus chce sie pisac na S24-FB (sbiscie uwazam, ze można tam wpuszczać zajawki w celach „reklamowych”), ale jedno mnie zaskoczyło. O to: „Czy ten Kaczyński tego nie widzi ..” – serio uważasz, że to Kaczyński, albo ktoś z PiSu, decyduje to udziela sie na S24?

 2. rk1 pisze:

  PS. i podobnie: uwazasz, ze np. Libicki produkuje sie (i skutecznie kompromituje siebie i PO) na S24 z poleceniaTuska/Kopacz/Schetyny? wątpię.

 3. facet2017 pisze:

  Serio uważam, że Kaczyński wprowadził zakaz pisania na portalu salon24 kilku „jego” posłom przed ostatnimi wyborami. Tak się pisało w mediach i tak też pisali blogerzy salon24. Kilku posłów salon24 rzeczywiście przez pewien okres wstrzymało się od blogowania.

 4. facet2017 pisze:

  Nie interesuje mnie Libicki i inne lewackie robole Sorosa.

 5. facet2017 pisze:

  Szerszym problemem jest to, że nikt nawet nie zauważa, że nurza się po uszy w fekaliach salon24. Na tle lewackiej obrzydliwej propagandy wylewającej się obecnie z salonu24, te popiskiwania osób z tytułami trącą żenadą. Żebranie o uwagę wśród zatwardziałych wrogów, gdzie nie ma komentatorów którzy mogliby wesprzeć swoimi komentarzami (lub konstruktywnie polemizować) przypomina strategię myszy, która z żebraczą miseczką błąka się po mieście kotów. Ja rozumiem, że Kaczyński ma co innego do roboty, ale jak zaniedbuje TVP i pozostawia tę instytucję Kurskiemu, a portale internetowe w ogóle go nie interesują, no to widzę rychły koniec euforii związanej z 500+, mieszkanie+ i innych. Trwa wojna propagandowa i widzę kto tę wojnę wygrywa. Garstka partyzantów na salon24 nie jest w stanie przechylić szali zwycięstwa. Trzeba skoncentrować siły w innych miejscach. Nie rozpraszać.

 6. veri pisze:

  S24 … perfidny projekt ( mam sporo potwierdzających spostrzeżeń )

  Wykorzystywałem sytuację jaką stworzyli kreujący ten „salon” Żydzi i pisałem ile się dało ( mimo banów, ukryć ) … może dlatego zmienili (dla siebie już przyjazną ) formułę 🙂

 7. nohood pisze:

  Myślę, że nie ma Pan racji, a ci, którzy trwają w S24 i nadal próbują nieść „oświaty kaganek” zasługują na szacunek. Wszystko oczywiście zależy od siły medium – jeśli S24 ma wciąż dużą oglądalność, to nie warto pozostawiać pola durniom i/lub ludziom złej woli, mimo wszystko. Każdy oczywiście ma pełne prawo kierować się własnym rozeznaniem czy też poczuciem smaku – stąd Nohoodowa alternatywa – za co wielkie, Nohoodzie, podziękowania!

 8. nohood pisze:

  A tak na marginesie, ja też mam tytuł doktora, i co z tego? Czy to mnie dyskwalifikuje jakoś? Do tego – nie jestem członkiem żadnej partii politycznej:)

 9. facet2017 pisze:

  Myślę, że mam rację. Z punktu widzenia wojny nie ma sensu prowadzić działań wojennych kilkoma czołgami zrzucanymi na teren wroga, bo tylko się ośmieszamy, a nie zyskujemy nic.

 10. facet2017 pisze:

  Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem mój tekst, przecież piszę o PiSowskich profesorach i doktorach (spin). To w żadnym wypadku nie dotyczy doktorów PO-wskich, ZSL-owski dotNowoczesnych czy bezwyznaniowych. Widzę żałość w tych poczynaniach, a nie znamiona jakiejś strategii.

 11. ZBIGWIE pisze:

  @ALEKSANDRANIEMIRYCZ
  Wybacz, ale muszę sprostować.
  Nie masz tytułu doktora!
  Natomiast masz stopien naukowy doktora.

 12. cisza1 pisze:

  @facet2017

  Uważam pojednawczo: niech każdy robi co chce!
  Tytuły naukowe i te marcowe nie mają żadnego znaczenia, vide telewizornia, same profesory!
  A nachalna propaganda, obojętnie z której strony, przynosi zawsze skutek „przeciwpołożny” 🙂 Ten S24 nie nadaje się nawet do przeglądania „po tytułach”.
  Tak uważam, nie narzucam niikomu.

 13. facet2017 pisze:

  Pacz pan, a w telewizjach się tytułują doktorem, a nie stopniują.

 14. facet2017 pisze:

  Róbta co chceta.

 15. Daani pisze:

  RK1.Rozumie sie, ze Twoja notka o niewpisywanie tu niczego do 2 lutego to kierowales do kogos konkretnie,
  / skacze kursor „system wloski” ub?/
  czy
  czy byl kiepski zart primaaprilisowy, czy cooosss?

 16. Daani pisze:

  RK1! Z roboty Cie juz nie wywalaja, sam podtrzymujesz zakazane przez siebie;) dyskusje, to piszemy! Tylko po co wprowadzasz w blad? Chyba, ze sa jz ” rowni i rowniejsi”

 17. Daani pisze:

  Oczywiscie, Autor ma racje.Portal, ktory dokonal „takich” ulepszen, zeby zamknaac dyskusje i zlikwidowac dorobek blogerow, zabierajac mozliwoac dostepu do wlasnosci intelektualnej, bo to wlasnie tam zaistnialo,niech nie pozoruje portalu, gdzie jest wolnosc slowa, a jest pogarda dka blogerow i chyba cos z prawem autorskim na bakier.Ci, ktorzy tam przekonuja, ze to i sio, to tylko robia dla nicch robote, ze nie taki kram jak pan.

 18. cisza1 pisze:

  facet2017

  Dorośli są i odpowiadają sami za swoje czyny, słowa.

 19. Daani pisze:

  Echo24 strzelil sobie fote i zrobil z tego awatar.Mysli, ze mu to w czyms pomoze na lewackim salonie.

 20. Daani pisze:

  Autor.Myslisz,ze ci, ktorzy stosuja takie metody, cos wygrywaja? Maski opadaja i tyle.Ten nieszczesny Kijowski…,Petru bystrzak z poslanka wpakowal sie do samolotu i panika tvn, ze dzieci zobacza, jak ojczulek leci w delegacje….

 21. Daani pisze:

  Tylko barany chca miec za pana …barana.

 22. cisza1 pisze:

  @facet2017
  Do kogo to? Nie pij

 23. facet2017 pisze:

  To była bezpośrednia odpowiedź, adresat wie do kogo to było. Proszę się nie niepokoić.

 24. nohood pisze:

  ZBIGWIE

  Czyli, jak zwykle – „Sami nie wiecie, co posiadacie”:)
  Tak to z tym jest, że się – jak chce Cisza – tytułem czy stopniem świeżo pozyskanym zupełnie nie przejmuję, a że nie mam żadnego etatu „naukowego”, to i nie znam się za bardzo na tytulaturze etc. Ale – jakieś horyzonty to czasem otwiera; na przykład takie jak możliwość wysłania propozycji referatu na międzynarodową konferencję:) Niedawno się dowiedziałam, że moja propozycja została zakwalifikowana – przez dwóch niezależnych recenzentów nie znających nazwiska autora – więc będę teraz mogła pojechać w świat – oczywiście za własne pieniądze, których nie mam, i w ciągu 20 minut opowiedzieć trochę między innymi o naszej polskiej literaturze:)))

 25. Daani pisze:

  Jezeli bezposrednia to do mnie.Radze zastosowac sie do swpjej dyrektywy, bo ja nie widze we fraszce o baranach niczego bulwersujacego.Chyba ze dla

  adresata,ktory poczul sie dotkniety.To „nie pij” z kims mi aie kojarzy

 26. Daani pisze:

  Facrt 2017 Nie wyszlo cos,ze tak pragniesz ,zeby uznali mnie za pijana? Trzeba wczytac sie w kazde zdanie i latwo znalezc ten szczegol.

 27. Daani pisze:

  Jeszcze dodam, ze nie trzeba szukac tego szczegolu tylko w tym temacie.Ps.A poza tym to bardzo nieelegancka odzywka, facet.

 28. tadeusz.K pisze:

  @ Autor>>
  #3/4 notek jest teraz sygnowana przez lewackich idiotów #
  to proste: nastąpił wzwód lewaków przy uwiądzie ludzi rozumnych i nieskorumpowanych.
  Ten wzwód lewaków PO/PSEL/eN to być, albo nie być, albo Cela++.
  Nastapiło swoiste klapnięcie prawicowców na S24 w sprawie osiągnięć korupcujnych, malwersacji, przekretów, afer, towarzyszy z PO, albo przez nich namaszczonych.
  Wałkowaliśmy to do nieprzytomności podczas kampanii 2014 i 2015.
  Teraz ruszyli do boju ze zdwojoną siłą, aby ludek zapomniał ich haniebne dokonania.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi